Jump to content

itpawel

Forumowicze
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam Dlaczego przy poniższych ustawieniach Windows nie prosi o zmianę hasła co 30 dni?
 2. A która opcja SSD jest najkorzystniejsza? 1. Read intensive, 2. Mix use, 3. Write intensive
 3. Tak jak w temacie, co wybrać w przypadku gdy serwer będzie posiadał dyski SSD, czy skrętka wystarczy?
 4. Poszły łożyska, to pewne,bo komputer wiekowy.Koszt pasty i wentylatora zapewne przekroczy wartość całego sprzętu ale trudno
 5. No tak, mam wysokie ale niestety same niskie na allegrino wśród nowych wentylatorów, bo bez sensu jest kupować tego rodzaju sprzęt używany.
 6. A odblokowanie zasad grupy - gpedit.msc, też wchodzi w grę, czy to już naruszanie zasad licencji?
 7. Czy jest możliwość podniesienie wersji Windows 10 z home na pro dla celów komercyjnych? Bo na https://www.microsoft.com/pl-pl/store/b/windows?icid=HP-Windows-Categories-062117-pl_Pl nie znalazłem nic takiego, tylko gdzieś na komputroniku znalazłem aktualizacja ale tylko dla celów edukacyjnych i rządowych.
 8. a czy będzie różnica gdy wezmę chłodzie niskie bądź wysokie?
 9. Jaki bym nie kupił pod warunkiem, że będzie się zgadzał, że jest pod socket - 775, to będzie pasował pod tą płytę główną? ... no i czy warto brać oryginalny Intelowski, czy z innej firmy?
 10. Posiadam płytę główną Gigabyte GA-8I945GMF z procesorem Pentium 4 - 3.06GHz. Czy jest możliwości zakupienia pod ten procek wiatrak, bo uległ uszkodzeniu?
 11. Chciałbym aby na stronie internetowej wyświetlały się dane z bazy danych (MMSql), któe dostępne są na lokalnym serwerze. Hosting strony oferuję tylko bazę MySQL. Dlatego zastanawiam się jak to zrobić
 12. Witam Chciałbym korzystać z danych bazy danych sql na innym serwerze z inną bazdy danych - mysql. Cz jest taka możliwość i jakie było dobre rozwiązanie np. - korzystanie z jednej bazy danych przez 2 serwery, chyba nie ma takiej opcji, bo nawet gdyby to mógłby powstać konflikt np. gdyby w jednym czasie szło zapytanie z obu baz danych, ponadto jedna baza to MSSQL a druga MySql, - importowanie danych z jednej bazy do drugiej, też nie za bardzo więc jak?
 13. Głównie chodziło mi o to, co otrzymuję przy zakupie szablonu z ww. stron. Czy jest to wszystko to, co jest zaprezentowane w miniaturce promującej szablon, łącznie z grafiką znajdującą się w artykułach, stopce. Czy też samą szata graficzna składająca się głownie z css. Niektóre szablony wyglądają bardzo imponująco dlatego mają swoją cenę to zrozumiałe, ale zanim coś kupię chciałbym wiedzieć co faktycznie otrzymam. Analogicznie oddając auto do mechanika zostajemy poinformowani, że płacimy za cześci taką kwotę, za robociznę taką. No i z tego co zrozumiałem, w przypadku gdyby ktoś miał kaprys sprzedawać szablony "po 20 zł brutto", to by mu zwyczajnie na ZUS nie starczyło, nie mówiąc już o zysku.
 14. Ja nie stawiam zarzutu że coś kosztuje tyle i tyle, tylko pytam z czego to wynika. Z tego co napisaliście wychodzi że cena wynika z opłat podatków itd. Nie prowadzę działalności, więc nie wiedziałem że są to tak zbójnickie koszty. Instalacja oprogramowania kojarzy mi się z klikaniem entera "next.." bo tam nie było napisane nic o instancji oprogramowania (w domyśle Wordpress), a jedynie o instalacji, co skojarzyło się z instalacją szablonu. Ale wychodzi że chodzi o konfigurację całości, ale tego nie wiem dlatego spytałem o to.
 15. W ogóle tego nie rozumiem np. na www.templatemonster.com/ jeden z szablonów kosztuje 302zł,ale to nic, gdyż instalacja kosztuje 187zł. Ciekawe na czym polega ta instalacja, że wycenili ją na taką kwotę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy