Jump to content

itpawel

Forumowicze
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dlaczego nie chce mi odczytać zmiennej $db z includowanego pliku, zgłasza błąd: "Uncaught Error: Call to a member function Query() on null in " include("config.php"); kod include: return [ 'host' => 'localhost', 'database' => 'dane', 'user' => 'root', 'password' => 'haslo]; try { $db = new PDO ("mysql:host={$db['host']}; dbname={$db['database']}; charset=UTF8", $db['user'], $db['password'], [ A tu zapytanie, które nie chce się wykonać: $pp = $db->Query('SELECT `goo` FROM `cc` WHERE `ff` = "'.$ff.'"'); $ppp = $pp->fetchAll();
 2. Jak zrobić, o ile jest możliwe - logowanie na lokalnej stronie www, za pomocą takiego samego loginu i hasła jak w Windows na danym komputerze?
 3. Witam Dlaczego przy poniższych ustawieniach Windows nie prosi o zmianę hasła co 30 dni?
 4. A która opcja SSD jest najkorzystniejsza? 1. Read intensive, 2. Mix use, 3. Write intensive
 5. Tak jak w temacie, co wybrać w przypadku gdy serwer będzie posiadał dyski SSD, czy skrętka wystarczy?
 6. Poszły łożyska, to pewne,bo komputer wiekowy.Koszt pasty i wentylatora zapewne przekroczy wartość całego sprzętu ale trudno
 7. No tak, mam wysokie ale niestety same niskie na allegrino wśród nowych wentylatorów, bo bez sensu jest kupować tego rodzaju sprzęt używany.
 8. A odblokowanie zasad grupy - gpedit.msc, też wchodzi w grę, czy to już naruszanie zasad licencji?
 9. Czy jest możliwość podniesienie wersji Windows 10 z home na pro dla celów komercyjnych? Bo na https://www.microsoft.com/pl-pl/store/b/windows?icid=HP-Windows-Categories-062117-pl_Pl nie znalazłem nic takiego, tylko gdzieś na komputroniku znalazłem aktualizacja ale tylko dla celów edukacyjnych i rządowych.
 10. a czy będzie różnica gdy wezmę chłodzie niskie bądź wysokie?
 11. Jaki bym nie kupił pod warunkiem, że będzie się zgadzał, że jest pod socket - 775, to będzie pasował pod tą płytę główną? ... no i czy warto brać oryginalny Intelowski, czy z innej firmy?
 12. Posiadam płytę główną Gigabyte GA-8I945GMF z procesorem Pentium 4 - 3.06GHz. Czy jest możliwości zakupienia pod ten procek wiatrak, bo uległ uszkodzeniu?
 13. Chciałbym aby na stronie internetowej wyświetlały się dane z bazy danych (MMSql), któe dostępne są na lokalnym serwerze. Hosting strony oferuję tylko bazę MySQL. Dlatego zastanawiam się jak to zrobić
 14. Witam Chciałbym korzystać z danych bazy danych sql na innym serwerze z inną bazdy danych - mysql. Cz jest taka możliwość i jakie było dobre rozwiązanie np. - korzystanie z jednej bazy danych przez 2 serwery, chyba nie ma takiej opcji, bo nawet gdyby to mógłby powstać konflikt np. gdyby w jednym czasie szło zapytanie z obu baz danych, ponadto jedna baza to MSSQL a druga MySql, - importowanie danych z jednej bazy do drugiej, też nie za bardzo więc jak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy