Jump to content

lutek

Forumowicze
 • Content Count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lutek

 • Rank
  Apple service master

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maclife.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 1. Czyli Chrome też jest zepsuty
 2. Dzięki za informację, przebuduję więc jakoś "ofertę" na stronie głównej.
 3. Fakt, że te cienie to lata 90-te
 4. Żadna To nie żaden Wordpress ani template. To własny silnik z własnym designem nawiązującym z oczywistych względów do Apple Chaotycznie? Czyli simplesite przeplata się z heavysite Ale nie wiem w którym miejscu. To kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje podobno Nie o to pytałem nawet, ale fajnie jest również posłuchać nt. wyglądu. Dziękuję za to również. Fakt, brakuje mu efektu pojawienia się, po wejściu na stronę FF tak to renderuje. Na webkicie jest ok. Nie chce mi się już poprawiać błędów Mozilli Domyślam się, że chodzi Ci o najczęstsze naprawy (które nie są w stopce). Są już tam od roku czasu, nic się z tego powodu dotąd nie działo. Tak naprawdę to nie są one tam dla pozycjonowania (chociaż wiem, że też to pewnie działa w jakimś stopniu), a dla odwiedzających. Webmaster tools nie pokazuje już żadnych nieprawidłowości (wcześniej pokazywał duplikowane tytuły), z speedtesta strona dostaje 80/100 pkt... Linki mi tylko pozostały?
 5. Witam, Wybudzony z głębokiego snu od ~2007 roku witam wszystkich ponownie Chciałbym prosić szanowne grono seo-przyjaciół o pochylenie się nad stroną maclife.pl, która przeszła gruntowną reorganizację, przepisałem od nowa kod, pozbyłem się wielu grafik zamieniając je na CSS. Google na początku zmiany "ukarał mnie" za to (strona spadła), po chwili wybiła się do góry na interesujące mnie frazy (serwis apple, serwis iphone, serwis ipad, serwis ipod, serwis mac), była na pierwszych pozycjach, a po zmianie formy adresów spadła o kilka pozycji, pomimo tego, że jednocześnie została dodana wersja angielska, a stare linki cały czas są aktywne. Tytuły oraz słowa kluczowe rotuję sobie i z moich obserwacji wynika, że Google nie grozi za to palcem Pytanie czy wg Was, da się tam jeszcze coś poprawić, czy już tylko kupowanie linków mi zostało, aby wbić się na TOP1?
 6. Oj, przepraszam najmocniej. Temat trafił nie do tego działu do którego miał trafić
 7. Witam, Wybudzony z głębokiego snu od ~2007 roku witam wszystkich ponownie Chciałbym prosić szanowne grono seo-przyjaciół o pochylenie się nad stroną maclife.pl, która przeszła gruntowną reorganizację, przepisałem od nowa kod, pozbyłem się wielu grafik zamieniając je na CSS. Google na początku zmiany "ukarał mnie" za to (strona spadła), po chwili wybiła się do góry na interesujące mnie frazy (serwis apple, serwis iphone, serwis ipad, serwis ipod, serwis mac), była na pierwszych pozycjach, a po zmianie formy adresów spadła o kilka pozycji, pomimo tego, że jednocześnie została dodana wersja angielska, a stare linki cały czas są aktywne. Tytuły oraz słowa kluczowe rotuję sobie i z moich obserwacji wynika, że Google nie grozi za to palcem Pytanie czy wg Was, da się tam jeszcze coś poprawić, czy już tylko kupowanie linków mi zostało, aby wbić się na TOP1?
 8. W php to sobie chata tekstowego możesz napisać. Wideokonferencja to java, ewentualnie flash.
 9. Klasa do której link podałem podpina się pod Google Search API.
 10. Nic nie myślę

 11. Gdybym chciał serwis zewnętrzny to bym jakiegoś użył, jest tego od groma. Ja chcę podpiąć to pod własny CRM. Znalazłem klasę, która działa: http://bohuco.net/blog/2011/01/new-google-ranking-checker-with-locale-support/
 12. Witam, Polecicie mi jakiś działający skrypt do sprawdzania pozycji w Google? Sprawdziłem już kilka klas, ale żadna nie chce działać...
 13. Wiem, co to jest SERP. Wyniki na Google.com są inne niż na Google.pl, więc algorytm jest inny. Czyli dobrze myślałem - nowy algorytm jest na .com, a nie na .pl. O to mi chodziło.
 14. Witam, Chciałbym znać Wasze zdanie nt. tego, który SERP posiada najbardziej aktualny algorytm? Wiadomo, że na różnych, pozycje stron są różne ze względu na niejednoczesne wdrażanie poprawek w algorytmach. Czy np. Google.com ma nowszy i "lepszy" algortym niż np. Google.pl i powinienem się nastawiać, że niebawem na polskim wyniki będą zbliżone do tych z US?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy