Jump to content

Flashu

Forumowicze
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://insane.agency

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  SEO, UX, Design
 1. A kto powiedział, że nie ściągnąłem? Ponadto w sieci jest niewiele informacji na ten temat. Nie mogę zrozumieć tej kolosalnej różnicy w cenie.
 2. Wielkie dzięki za pochylenie się nad tematem. Gdyby ktoś miał więcej informacji na ten temat, byłbym wdzięczny za podpowiedź.
 3. Dzięki. Z tego co piszesz wnioskuję, że Website Submitter jest okrojoną wersją SER, jeśli się mylę, popraw. Skąd zatem odwrotna proporcja w cenie?
 4. Panowie, czym różni się GSA Auto Website Submitter od GSA Search Engine Ranker poza ceną?
 5. Panowie, zwracam się ponownie z zapytaniem do społeczności / autorów i prośbą o pomoc. 1. Co zrobić aby harmonogram leciał z zadaniami do końca? Po zamknięciu doby wraca do góry i zaczyna od początku. Skutek: 3/4 projektów mi nie zdąży obsłużyć. 2. Jakie wartości mogę ustawić w overclockingu - posiadam serwer Hex VPS 2048?
 6. Panowie, czy jest jakiś sposób, aby omniflash kontynuował dodawanie aż do ostatniej pozycji w harmonogramie? Obecnie codziennie wraca do pierwszej...
 7. @pzcjnr Czy możesz podać przewidywany harmonogram prac i wdrożeń?
 8. @zakręcony jesteś zakręcony. Przecież napisałem, że zrobiłem specjalnie nowy projekt. Ba, najpierw dodawałem do prywatnej, a poźniej takiej samej publicznej i do publicznej dodało. Więc odpadają totalnie Twoje podejrzenia. Ktoś kiedykolwiek dostał odpowiedź w tym panelu?
 9. @zakręcony to nie jest meritum problemu chyba? Jest wzbogacona o trochę własnych, tak czy inaczej dodań 0 po całym przebiegu.
 10. @zakręcony Dzięki za solucję z usuwaniem historii. Ruszyły zerowe. Ale... 2.) Na tę okazję zrobiłem testowy projekt. Jak wytłumaczysz takie zachowanie softu? W pierwszej kolejności jest baza prywatna - taka sama zawartość jak publiczna - czyli druga w kolejności. Projekt bez historii. Właśnie o takich błędach mówię "sam se napraw" ;-) 3.) Z tym się oczywiście zgadzam. @Joland Proponuję dodać pt 3 - "Usuń wszystkie" w historii projektu i masowe czyszczenie błędów w bazach.
 11. @zakręcony 2. Na projekcie z historią, ale jakie to ma znaczenie - spójrz na mój załącznik. Do bazy publicznej dodaje, do prywatnej nie. Pomimo, że są takie same. 3. W jaki sposób mogę dodawać do easydira przy pomocy moda, skoro go nie ma? Prawdę powiedziawszy mam skrajnie negatywne zdanie, nt komentarzy sugerujących modyfikowanie softu, to leży wyłącznie w interesie autorów, aby była jak najszersza liczba modów i tym bardziej pełna obsługa błędów i wyjątków jakie się zdarzają. Za to przecież płacimy. Wyobrażasz sobie wizytę u mechanika, który zamiast naprawy, mówi, że "coś się sp***" w silniku, Pan sobie to naprawi. 300 zł"? ;-)
 12. @zakręcony Przede wszystkim dziękuję za merytoryczne i wyczerpujące odpowiedzi. 1. Może wyślemy zbiorową prośbę do autorów, aby wprowadzić funkcjonalność pozwalającą na rejestracje w ramach projektu, a nie całego konta. Rozwiąże to większość problemów z kontami? 2. Twoje uwagi naprowadziły mnie na inne źródło problemu. Które leży w bazach prywatnych. Spójrz, ta sama baza public dodaje, prywatna 0/0 i znika. Chociaż urle w bazie są te same. Co Ty na to? 3. Mam mnóstwo błędów przy dodawaniu. Skuteczność softu ok 2%. Przy sporej ilości skryptów pojawia się info "child not respond" lub "not recognized". Gdy sprawdzam ręcznie adresy url w bazie, katalogi istnieją. O co może chodzić?
 13. @zakręcony Skoro na jedno konto można dodać jeden wpis, czy to oznacza, że w związku ztym, że konta są zakładane globalnie dla wszystkich projektów, po pierwszym przebiegu pierwszego projektu, drugi już nie będzie miał takiej możliwości?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy