Jump to content

Krokus5

Forumowicze
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Nie znam nikogo, kto pomógł by mi opublikować strony. Jeśli potrafiłem zrobić stronkę to z publikacją też sobie poradzę. Przecież nie muszę wszystkiego od razu wiedzieć... potrzebne mi jest tylko kilka wskazówek. Nie wierzę, że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na te pytania... jak nie to trudno. Spędzę najwyżej kilka dni dłużej i sam znajdę odpowiedzi..
  2. Witam Mam nadzieję, że dobrze wybrałem podforum, bo tamto dla początkujących jest do optymalizacji i pozycjonowania, a ja nie o to chcę zapytać... Robię swoją stronkę, jestem kompletnie zielony, ale właściwie wszystko jest już gotowe: mam gotową stronę główną (zrobioną przez edytor Zajączek) - (body itd.) i na niej hiperłącza do wygenerowanych w Irfanview galerii. I teraz mam tutaj trochę ogólnych i nietypowych pewnie pytań: 1. wygenerowane galerie mają adresy w postaci: file:///E:/INT%20SITE%20project/IRFAN%20HTML%20-%20....... no właśnie - skoro jest tu odniesienie do dysku E (bo tam jest wygenerowana galeria i zdjęcia) to jak ja mam to zrobić przy hostingu, żeby adres był poprawny i odnosił się do ich serwera itd... czy to jakoś automatycznie się dzieje, jak dodam tą stronę do nich, czy muszę manualnie zmienić nazwę strony wcześniej. Po prostu nie wiem, czy tak wygenerowana strona jest już ok i wystarczy ją dodać? 2. w jakiej kolejności dodawać (czy to w ogóle ma znaczenie) najpierw galerie wygenerowane w Irfanie, a potem stronę główną? Jak wysyłać zdjęcia + wygenerowaną stronę?: razem w jednym folderze? 3. czy polecalibyście i czym można to ewentualnie zrobić: skrócić ten adres galerii, którą wygenerowałem w Irfanview 3. a tutaj tylko chciałem się upewnić (nie bić): wszystko razem (razem ze zdjęciami) ma około 30 MB - można taką stronę darmowo umieścić gdzieś?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy