Jump to content

screw

Forumowicze
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About screw

 • Rank
  Banned

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Kraków
 1. Jak w temacie. Myślę, że byłoby to znacznym ułatwieniem dla wszystkich korzystających ze smartfonów.
 2. Dobrym rozwiązaniem może też być rel=canonical.
 3. Tak, cena dalej postępuje w dół: http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=137823 Potencjalnym klientom proponuję się wstrzymać, bo pewnie będzie jeszcze taniej! Co do rozwoju oprogramowania to uwierzę jak zobaczę, autor od pewnego czasu nie robi nic poza obiecywaniem.
 4. screw

  Porównywarki

  Biznes jak każdy inny, Google też umieszcza AdWordsa gdzie się tylko da spychając wyniki organiczne. Kasa... Pomyśl, jakby bardzo mało sklepów było w porównywarce to nie było by kasy na SERPy, a skoro jest kasa od sklepów to i pozycje są. Nikt nie zabrania stworzenia przez wiele sklepów wspólnej strony i wspólnymi siłami wybicia ich w SERPach, można powiedzieć że właśnie to robią porównywarki pobierając za to prowizję(o jej wielkości nie dyskutuję, to weryfikuje wolny rynek). Nie polemizuję jak sprawdzają, nie zgadzałem się tylko z tym: W wielu kwestiach mamy podobne zdanie, różnice pojawiają się na etapie interpretacji
 5. Za ostatnie 7 dnu w Polsce: http://www.google.com/insights/search/#geo...07-d&cmpt=q Dajesz eksport csv(w prawym górnym rogu, musisz być zalogowany) i masz kilkadziesiąt haseł; podobnie dla innych konfiguracji - czasem w csv jest nawet kilkaset podpowiedzi.
 6. Ceneo udostępniło dzisiaj możliwość dokonywania zakupów bez przeklikiwania się do sklepów: http://www.youtube.com/watch?v=jItba3gZQxc Zastanawiam się jak może to wpłynąć na polski rynek e-commerce - co o tym myślicie?
 7. screw

  Porównywarki

  Tak współpracuję z porównywarkami - kilkanaście miesięcy. Nie napisałem, że nie da się zrobić biznesu bez porównywarek. Jeżeli dobrze zna się zasady gry to porównywarki w niczym nie przeszkadzają. Oczywiście można robić biznes bez nich, ale jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o SEM albo sprawdzonej firmy to jest to ryzykowne. Ideą porównywarek jest właśnie porównywanie cen, co prowadzi do ich obniżania - nie przekonasz mnie że jest inaczej. Doskonale rozumiem co napisałeś i wiem też że każdy sklep jest weryfikowany. Jeżeli jesteś innego zdania to przeprowadź test, który zaproponowałem .
 8. screw

  Porównywarki

  Bzdury piszesz. 1. Z punktu widzenia klienta, porównywarki są bardzo dobrym wynalazkiem - obniżają ceny(znacznie!), pozwalają na weryfikację sklepu bez przeszukiwania setek stron z opiniami, dają możliwość porównania wielu ofert na jednej stronie. 2. Z punktu widzenia sklepów są owszem zabójcą marż, często używają tego samego contentu, ale za to generują niezłej jakości ruch, jeżeli ktoś prowadzi swój biznes rzetelnie, ma ładną stronę i konkurencyjne ceny. Znam bardzo wiele sklepów, które zarabiają krocie działając tylko w porównywarkach. Są techniki polepszające jakość i ilość ruchu, jeżeli ich nie znasz to tak jakbyś powiedział, że Google jest be bo Twoja super strona jest nisko, a nie znałbyś SEO. Gdyby nie było porównywarek walka nie byłaby skupiona na cenach i jakości opinii, a na pozycjach w serpach i adwords. Koszty by rosły i ostatecznie napychanie kieszeni Google finansowałby klient. Nie wspominając że głównym motorem napędzającym rozwój ehandlu jest właśnie dużo niższa cena niż w offline. Zupełnie rozmijasz się z rzeczywistością i obnażasz swoją niewiedzę przynajmniej jeżeli chodzi o największego gracza. Polecam test - będąc we wspomnianej porównywarce przekręcić kilku klientów, a potem założyć nowy sklep nawet na inne dane i spróbować podpisać umowę z największą porównywarką.
 9. screw

  Opinie sklepu

  W Ceneo jest to za darmo, tyle że oczywiście musisz z nimi współpracować.
 10. Czy program będzie rozwijany dalej? Ostatnie kilka postów i kilka tygodni to brak jakichkolwiek nowych funkcjonalności i ciągłe promocje, które utwierdzają w przekonaniu, że Ci co kupili na początku przepłacili.
 11. Klikając "Zobacz wyniki(Bez głosu)" jest to liczone jako głos wstrzymujący się.
 12. No i oczywiście sporo postów od osób z minimalnym stażem btw. ja korzystam z bezpłatnego online http://plusvat.pl/ i mogę polecić.
 13. Takie pytanie - ile trzeba średnio dać za wykonanie przyzwoitej skórki na zamówienie?
 14. screw

  Bezkarny spamer

  A obciążanie serwerów wyszukiwarek całą masą takich śmieci? To nie jest narażanie na straty finansowe? Nie trzymam żadnej ze stron, ale czasem razi mnie tak jednostronne podejście do problemu...
 15. Ja ostatnio korzystam z http://plusvat.pl/ o czym już gdzieś tu pisałem - fajnie i przede wszystkim darmowe rozwiązanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy