Jump to content

scrooge123

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Nie ma to jak sobie nabić posta. Jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to po cholerę jakieś głupoty piszesz w temacie? Zobaczyłem dopiero później, że do tamtego folderu nikt nie odpowiada to napisałem tu. Nie "macham" tematów dla sportu. Na przyszłość "nie mów co wiesz, tylko wiedz co mówisz"
  2. Witam! Strona, którą robię była na sewerze usługodawcy (nazwijmy usługodawca1) hostingowego wraz z domeną. Niestety ponieważ u tegoż usługodawcy, w ramach swojego konta, nie miałem możliwości dostępu do baz danych ani do mod_rewrite`a, a miałem inny serwer, na którym te dobrodziejstwa były, to w konfiguracji domeny (usługodawcy 1) przekierowałem domenę na host zewnętrzny (dodałem dwa nameserwery usługodawcy 2) i dodałem domenę u usługodawcy hostingowego 2. Później potworzyłem reguły mod_rewrite`a i przeniosłem się z sqlite`a na mysql. I wszystko było by pięknie gdyby nie fakt, że wcześniej tworzenie mapy (choćby poprzez http://www.xml-sitemaps.com/) dawało rezultat w postaci znalezionych wszystkich odnosników - jako, że bez mod_rewrite`a to w postaci "/index.php?id=dzial" jak także google zindeksowało mi już kilka takowych linków. Po przeniesieniu i zainstalowaniu reguł przypisania wszystko chodzi pięknie (linki postaci "/dzial.html") i wchodząc na stronę klikanie w linki przenosi normalnie w odpowiednie miejsce ale skrypty do tworzenia map stron nie wykrywają NIC! Obawiam się, że w związku z tym google, też mi tych "nowych" linków nie zaindeksuje. Pytania są więc dwa: Po pierwsze co może być przyczyną takiego stanu rzeczy (czy to wina przekierowania domeny na zewnętrznego hosta) i czy faktycznie google mi tego nie zindeksuje (wchodziłem na stronę poprzez lynx - bo w końcu tak stronę "widzi" googlebot i nie widzę nic nienaturalnego - linki są i chodzą) Z góry dziękuje za pomoc!
  3. Witam! Strona, którą robię była na sewerze usługodawcy (nazwijmy usługodawca1) hostingowego wraz z domeną. Niestety ponieważ u tegoż usługodawcy, w ramach swojego konta, nie miałem możliwości dostępu do baz danych ani do mod_rewrite`a, a miałem inny serwer, na którym te dobrodziejstwa były, to w konfiguracji domeny (usługodawcy 1) przekierowałem domenę na host zewnętrzny (dodałem dwa nameserwery usługodawcy 2) i w moim koncie u usługodawcy 2 dodałem domenę. Później potworzyłem reguły mod_rewrite`a i przeniosłem się z sqlite`a na mysql. I wszystko było by pięknie gdyby nie fakt, że wcześniej tworzenie mapy (choćby poprzez http://www.xml-sitemaps.com/) dawało rezultat w postaci znalezionych wszystkich odnosników - jako, że bez mod_rewrite`a to w postaci "/index.php?id=dzial" jak także google zindeksowało mi już kilka takowych linków. Po przeniesieniu i zainstalowaniu reguł przypisania wszystko chodzi pięknie (linki postaci "/dzial.html") i wchodząc na stronę klikanie w linki przenosi normalnie w odpowiednie miejsce ale skrypty do tworzenia map stron nie wykrywają NIC! Obawiam się, że w związku z tym google, też mi tych "nowych" linków nie zaindeksuje. Pytania są więc dwa: Po pierwsze co może być przyczyną takiego stanu rzeczy (czy to wina przekierowania domeny na zewnętrznego hosta) i czy faktycznie google mi tego nie zindeksuje (wchodziłem na stronę poprzez lynx - bo w końcu tak stronę "widzi" googlebot i nie widzę nic nienaturalnego - linki są i chodzą) Z góry dziękuje za pomoc!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy