Jump to content

Content

Forumowicze
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Content

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Tylko każdy Google i Google ... Innymi torami nie potrafią myśleć..
 2. Pi czerwone wytrawne wino, około 1,5 szklanki dziennie, to serce tych stresów nie odczuje. Tu masz adres w sprawie parsera do baz danych badex@interia.eu - są rzetelni. I możesz olać Google.
 3. Aha, cierpliwości przy tym video bo tam później historyczne wióry lecą (z samolotów Luftwaffe).
 4. Znaczy się tłumacz Google i poprawki? jednak wolałbym coś rodzimego.
 5. Unikalny content (nomen omen) można czerpać na różne sposoby, dostrzegam to dopiero w tym momencie wypiwszy 1,5 butelki czerwonego wina. Działa stymulująco, przy okazji http://pamietnikwindykatora.pl/2013/10/29/pozew-do-epu-na-18-faktur-czyli-bez-czerwonego-wina-nie-razbierjosz/ Zaraz np. zadzwonię na infolinię Providenta i zapytam czy tańsza opcja "przelew" (niż z obsługa domową) jest dla każdego. Za każdym razem puszczam to: Gdyby w końcu nie dopuścili m.in. naszych dwóch dywizjonów, to krucho byłoby...
 6. Dzięki za info, Paq. W zasadzie, to stwierdzam, że bez wtrącania własnych uwag, to nic nie zamieszczę.
 7. Jednak po sprawdzeniu reszty jest ten mój tekst całkiem unikalny.
 8. No, już są tacy cwaniacy, sprawdziłem unikalność... Najlepiej chyba protokiołowac mniej medialne wypowiedzi albo być szybszym.
 9. Muślę, że sę opłaca. Przed chwilą zrobiłem próbę. Idzie to "protokołowanie" jak z bicza strzelił.
 10. Tak, odsłucham dwa zdania i STOP - zapis. PLAY dwa zdania i STOP - zapis. Co w tym złego i mozolnego? Nie muszisz mieć veny, nie musisz kombinować. Jeszcze tylko zastanawiam się nad prawami autorskimi ale chyba nie ma problemu. Chodzi mi o tekst dla ludzi a nie dla robotów.
 11. Tak, np. z youtube, z tv, radio. Z podaniem źródła wypowiedzi. Zapis słowo w słowo nawet i jest spora szansa na to, że nikt inny tego nie zapisywał. Co sądzicie o tym? Mnie interesuje branża finansowa; zapis np. wypowiedzi Ministra Finansow albo prezesa Związku Firm Pożyczkowych. Co Wy na to?
 12. Ja polecam czwerone wino a nie jakies wyjałowione piwo.
 13. Załóżmy, że jest domena kilkuletnia na której stoi od początku dość rozbudowany serwis mający jako taka pozycję (uznanie) w internecie. I oto zostaje utworzona subdomena z nowym, nieco pokrewnym tematycznie serwisem; oba serwisy linkują jeden do drugiego . Moje pytanie, czy ten nowy serwis będzie miał łatwiej w serpach niż gdyby został umieszczony na jakiejś nowej, nie powiązanej domenie? P.S. Jak mam usunąć moją nieaktualną sygnaturę?
 14. Forum: http://www.kredyty-forum.edu.pl było wysoko na hasła "forum kredyty" itp., ale po Pingwinie przestało być. Nie mam zamaru tego okiełznać i pozycjonować. Dlatego pytania nie zamieściłem w dziale o pozycjonowaniu i optymalizacji tylko tutaj. Jak radzicie promować takie forum? Może pozwolić na pisanie niezalogowanym?
 15. Gdzieś czytałem że ktoś nieźle zarabia na finansowych pp jak systempartnerski.pl albo Money2money.pl głównie poprzez reklamowanie strony w Google Adwors, gdyż jego strona nie zajmuje wysokich pozycji w Google . Ciekawe moim zdaniem. Co sądzicie o skuteczności, opłacalności takiej metody?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy