Jump to content

Exclusiv3

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wadowice
 1. Wiem, będzie ciężko. Odchudzę maksymalnie skrypt i profile użytkowników. Zobaczę wtedy ile to będzie żarło. Pozdrawiam. Życzę miłego wieczoru.
 2. Na prawdę zależy mi na hostingu typu Shared, gdzie sobie płace - wymagam. A nie żebym się martwił o confing serwera. Też żebym nie musiał wydawać kupy kasy do 200 - 300 rocznie. Serwis jest non-profit (ma charakter warezowy - nie mam zamiaru zarabiać na czyjejś pracy) Więc proszę wziąć pod uwagę cenę. Przesiedziałem już kupę czasu przed monitorem i gubię się w tym.
 3. A coś z cPanel lub DirectAdmin nie znam się w ogóle na VPS wolę sobie oszczędzić nerwów jak i swoim użytkownikom serwisu
 4. Poszukuję czegoś pewnego poza granicami naszego kraju. Miejsce 15 GB Limit transferu 50 - 60 GB PHP, MySQL CRON, CGI, PERL mod_rewrite - takie minimum Zależy mi na dobrej cenie. PS zagraniczny w sensie firma za granicą jak i dc ______________ mam coś ciekawego ale nie da rady podpiąć swojej domeny(którą już trochę mam) - one.com - dają rok za free 1 GB miejsca i reszta nielimitowana.
 5. Użyj >>tego<< Ale zacznij od stworzenia pliku robots.txt gdzie niema się pchać robot żeby nie było bezsensownych wyników i przedstaw potem efekty.
 6. Strona nie będzie miała stałych bywalców. Jak już ktoś zamówi abonament tak dopiero minimum za rok spodziewaj się go z powrotem na stronie. Według mnie dobrze jakby na stronę trafił jakiś spis hotspotów. Choć może to odstraszyć dodającego się providera do porównywarki. Jednak zapewni stałych odwiedzających. Pozdrawiam.
 7. Dobra kalka nie być zła Ale tak szczerze typowi klikacze onetu i tych wszystkich portali zarejestrują się. Jeśli serwis do nich trafi. Ja nie jestem jakimś pr0 ale wiem mniej więcej na czym normalni użytkownicy internetu spędzają czas. Wystarczy, że człowiek rozglądnie się po znajomych. Nowe kalki nie wyciągną takiej kasy jak ich oryginały ale ja wyciągną. 2 tysiaki ? czy tam 5 czy 10 tysięcy pln kilka dobrych kopii i człowiek żyje Choć dla mnie i zapewne dla wielu z was to bez sens Pozdrawiam.
 8. - wyszukiwarka - kino według mnie po za tymi które by się powtórzyły gdybym je przytoczył
 9. Options +FollowSymLinks RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule slowo/(.*) slowo.php?id=$1 winno dać taki efekt http://www.subdomena.adres.info/slowo/9/ Spróbuj tak Pozdrawiam. Exclusive.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy