Jump to content

ken

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,439 profile views
 1. Potrzebny mi zennoposter a zbytnio nie mam czasu czekać na kolejną obniżkę aby kupić od źródła... Jak ktoś ma licencję a nie potrzebuje - chętnie odkupię w przyzwoitej cenie. Możliwe także wypożyczenie na np 1-3 miesięcy jeśli ktoś w danej chwili nie potrzebuje. Oferuję $ lub mogę pożyczyć softy takie jak seo content machine, scrapebox, autofill magic, massplanner (tuw MS tylko na miesiąc mogę użyczyć dostęp) Kontakt proszę na priv lub emailem
 2. Ponieważ nie jest mi potrzebny - sprzedam lub zamienię na coś (zaproponuj - może akurat mi się coś przyda - np zennoposter) Seo Content Machine - najlepszy content scraper z kilkoma innymi funkcjami jak generowanie about me itp. Licencja lifetime, nie roczna itp tylko faktyczna licencja lifetime (wartość 250-$300, sprzedam za około $200 lub zamienię na coś) Rozliczenie, wysyłka do uzgodnienia - może być przez allegro lub innym sposobem. Kontakt proszę na priv lub emailem
 3. Ponieważ od dłuższego czasu nie zajmuję się rynkiem w Polsce i nie mam kompletnie na to czasu więc chętnie odsprzedam jednej lub kilku osobom, firmom domeny, serwisy, a nawet content bo nie miałem czasu nawet często go kiedyś powstawiać na strony a mam mnóstwo artykułów np z dziedziny finansów). Sprzedam też fajną stronę profesjonalne-pozycjonowanie.eu która jest w top10 na profesjonalne pozycjonowanie i profesjonalne pozycjonowanie stron. Dobra cena dla kogoś kto zwłaszcza startuje w SEO, SEM - aukcja allegro Mam też bardzo dużo innych domen, które niepotrzebnie mi leżą... np sporo domen finansowych i to wiele naprawdę topowych słów kluczowych w nazwie domeny więc sama domena ma wartość. Chętnie odsprzedam wszystko lub w dużych paczkach zainteresowanym aby się pozbyć tego czemu nie poświęcam uwagi i czasu... a ktoś może na tym zarabiać lub odsprzedać z zyskiem. Szczegóły na priva proszę lub emaila biuro /malpa/ profesjonalne-pozycjonowanie.eu. ps. Proszę o kontakt tylko poważne i zainteresowane osoby bo na bzdurne rozmowy nie mam czasu.
 4. Jaki cms jest aktualnie wgrywany i jak sprawa się ma z templatkami? Czy można sobie przygotować np 100 szablonów, wrzucić gdzieś i będzie zenhost je losował sobie? Bo jeśli skórki będą tylko te z zenbloga to wkrótce będą wszystkie strony banowane bo będzie mega spam. Sebau zostań przy freehostach bo to już jest i tak dużo - po co pchać się we własne hostingi (lepiej zrobić freehosty lepiej niż wszystko po trochę). Jak ktoś płaci za domenę, hosta to pewnie będzie chciał robić lepszej jakości strony albo sobie kupi jakiś kombajn do hurtowego zakładania i obsługi stron. Kolejne 3 istotne pytania - czy będzie info na jakich hostach jakie strony dawać? Bo może część chcieć tylko ang wersje więc dobrze by było być na to przygotowanym - ile aktualnie freehostów to obsługuje? - czy zenhost będzie się logował na konta aby podtrzymać aktywność? (w części pewnie w regulaminie jest taki wymóg więc można zrobić osobny projekt i w jednym pliku by się dodawały loginy i hasła do odwiedzania co jakiś czas)
 5. Wystarczy zrobić te same kategorie tematycznie ale inaczej nazywane w każdym katalogu i dzięki temu unikalność wzrasta mocno - a dodawarkę pod takie coś dopasować chyba trudno by nie było.
 6. mnie również Dlatego dobrze że właściciele poszli po rozum do głowy i dali wpisy bez tych rotacyjnych g... linek Dobrze by było aby te katalogi poszły inna drogą od reszty (ile można razy się uczyć na błedach innych ) i poszły w stronę jakości a nie ilości - ceny wzrosły więc pierwszy krok zrobiony. Dobrze by było też jakoś różnicować te katalogi a nie wszystkie na jedno kopyto - takie same rozstawienie, kategorie itp itd. @Aniec a te inne strony "dorosłe" to póki co wzrosty czy spadki?
 7. Dziwna sprawa z taką konwersją Ja powiem tylko tyle, że czasem to dziwnie z pp finansowymi wygląda i mam wrażenie, że to bardziej po stronie banków odchodzą kombinacje i dziwne sytuacje. W takim m2m często jest rotacja programów i jest to zastanawiające bo albo coś nie naliczają i money ich wyłącza albo... no właśnie co? Póki co pojawił się nowy pp, który na wstępie wygląda obiecująco i może zacząć przewodzić niebawem w wyścigu między pp.
 8. to trochę marny argument Katalogi najbardziej wartościowe nigdy nie będą wycięte przez Google i sami oni potwierdzają, że wartościowe katalogi są dobre. Wp katy jednak są robione jak widać hurtowo - ceny dodań do np 100 katów wynoszą po 10 złotych i to wpisy premium (dodatkowo te rotacyjne linki w kolumnach to nic innego jak coś w rodzaju swl - porównywanie tego więc do listy Cezzego to lekki strzał kulą w płot. Wiadomo, że właściciele się chcą reklamować aby zarobić na utrzymanie ale pewne rzeczy lepiej nie eksponować, zwłaszcza że do wielu rzeczy w tych katalogach można się przyczepić. Katalogi są fajne, idea fajna ale mam nadzieję, że właściciele po tym jak nazbierają trochę wpisów to pójdą dalej na jakość, a nie ilość. Wystarczy więc, że po czasie podniosą ceny.
 9. Oferta fajna ale te ceny to coś za niskie. Kto przy takich cenach będzie dbał o katalogi, przedłużał domeny? Aby to miało ręce i nogi to powinna cena być min x 2 bo inaczej kolejny raz na początku będzie fajnie, a później jedna wielka spamiarka i banowanie wszystkiego. Swoją drogą @Gumiss podawanie listy katalogów zwłaszcza na PIO to niezbyt ostrożne posunięcie - po co te adresy? Dane o stronach są podane i adres nic tu nie zmieni a ryzyko wzrasta 10x bo wiadomo, że w Polsce żyje wielu oszołomów. @aniec2 te linki z wp-katów to poszły na maksa czy są jakoś rozdzielone np na 30 dni?
 10. Czy ta dodawarka jeszcze działa z DBC czy nie? Jak dodać tam swoją bazę katalogów bo w wersji pierwszej to było intuicyjne, w drugiej się trochę zamotałem
 11. Lol ale bzdura Czyli ktoś kto kupił omniadda, później uaktualnienie do ostatniej wersji to teraz może przejść "za darmo" na ten skrypt (niewiele się różniący) i płacić jedyne 20$ co miesiąc? Co jeśli nie będę chciał za 2 miesiące płacić za aktualizacje bo nie będę używał programu. Licencja zostaje wyłączona i pieniądze, które poszły na omniadda idą w błoto? Jakieś to trochę nieprzemyślane. JEśli już mają być płatności miesięczne (nie wiem kto to kupi przy takich stawkach) to wypada zrobić możliwość właczania i wyłączania aktualizacji kiedy się chce. inaczej to życzę powodzenia i robienia dalej ludzi w konia przy wypuszczaniu "aktualizacji" pod inną nazwą a dotychczasowych klientów zrobienie na szaro z omniaddem.
 12. wersja serwerowa tylko i wyłącznie ma sens + niewygórowana cena - wtedy sukces murowany
 13. Czy jest więc jakieś rozwiązanie aby dać na stronie linka i aby go google nie widziało i nie zliczało?
 14. czy jest mozliwość ustawienia np rozwiązywania captcha z xrumera, jak nie daje rady rumer to np zaznaczam że chcę okienko do ręcznej kapczy albo deatchbycaptcha ?
 15. Nie polecam biznesu z userem Gepard07 , email: advertfree7@gmail.com, http://allegro.pl/show_user.php?search=AdvertFree. Zamówiłem teksty za 100zł z synonimami ponad miesiąc temu - tekstów nie ma, nie odpowiada. Wkrótce jak nie dostanę zwrotu w ciągu kilku dni pieniędzy to zgłaszam sprawę tam gdzie mogę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy