Jump to content

nostromo

Forumowicze
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://imers.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,579 profile views
 1. https://top100.rootnode.pl/ Ciekawa strona. Dzięki za podpowiedzi, na pewno coś wybiorę. Pozdrawiam.
 2. Witam. Obecnie posiadam hosting na futurehost, pojemność 10gb. Chciałbym zmienić na coś o większej pojemności. Coś z poza h88. Obecnie płacę 120zł/rok Przeglądałem oferty, i rozważam kylos.pl . Co o tym sądzicie? Pozd.
 3. Witam. Zlecę dodanie kodu SWL Statlink do Prestashop 1.5. (Aby wyświetlał się na każdej podstronie) Wraz z opisem w kilku podpunktach jak to się robi. Kontakt email lub priv. jamniol@wp.pl Pozdrawiam.
 4. Działa. Dałem w liście ładowanych css na końcu, czyli najbliżej skryptu. (Trochę to przewrotne). Usunąłem !important i działa. Dzięki. Pozdrawiam.
 5. Witam. Dodałem sobie na stronie nowy plik css o nazwie overwrite. Chcę w nim wpisywać wszystkie zmiany w szablonie na stronie. Styl dodany jest jako pierwszy. Jednak mimo to przeglądarka go ignoruje. Muszę wpisywać !important aby zaciągał styl właśnie z overwrite. Czy jest możliwość w jakiś sposób powiedzieć przeglądarce który css jest ważniejszy? Pozdrawiam.
 6. Czy mogę założyć firmę i kupować domeny po 11 groszy? Bo jeżeli tak, to nie ma sprawy, cofam co napisałem. Bo mi to wygląda na działania monopolistyczne.
 7. I tu pojawia się odpowiedź. To mi nie pasowało, na jakim etapie jest golenie barana. Nie, domena była w dziale do przejęcia. Przejąłem ją, ale nie wiedziałem że od razu trzeba zapłacić.
 8. Ok, ale to kosztuje. Czy Af ma to za darmo? Przecież takich porzuconych domen są tysiące.
 9. No widocznie nie, proszę mnie oświecić.
 10. Ale nie musieli jej kupować jeżeli ktoś inny był jej właścicielem. I poprzedni właściciel już jej nie chciał?
 11. Czyli czekać i pilnować aż znowu wróci na giełdę? Ona była w dziale do przechwycenia, a nie giełdzie. Na giełdzie jeszcze jej nie ma.
 12. Powoli. Bo mnie zadziobiecie. Nie chodzi o zapłatę. To w pełni rozumiem, wprawdzie po czasie, ale ok. To jest zapłacone, zapomniane. Chodzi o to, że wydaje mi się że oni sobie tę domenę wykupili.
 13. Pierwszy raz próbowałem przechwycić domenę. Na aftermarket zleciłem przejęcie. Potwierdziło mi. Zająłem się czymś innym. Wynikała z tego, że mam okreslony czas na zapłatę. Domena spadła, obciążyli mnie jeszcze 60zł ;p. Ale chodzi o to, że teraz ta domena widnieje jako zarejestrowana przez nich. Nie rozumiem tego.
 14. Ok, trochę śmiechu, notabene miałem wpisć poz 6-8, i by był spokój. To co jest skutecznijesze?
 15. Nie, chodziło mi pozycję pomiędzy 6, a 9 ;p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy