Jump to content

lkk

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. lkk

  [Kupię] punkty

  [Kupię] punkty w linkmi lub seonet. 50k w cenie 50 PLN na miesiąc Możliwa dłuższa współpraca. kontakt: tinca2(at)o2.pl
 2. Tutaji tutaj są statystyki.
 3. Witam. Moje doświadczenia z cal.pl są trochę inne. Jeśli chodzi o działanie skryptów php i swl to ok. Ale już naprzykład uruchomienie Crona zajeło mi trochę czasu.Pomimo tego że w DirectAdmin można wszystko poustawiać, to wpisując scieżkę do pliku cron.php podpowiadaną przez panel i podawaną w pomocy cron się nie uruchamiał. Dopiero gdzieś w necie znalazłem jak wpisać ścieżkę. phpMyAdmin też stwarzał mi problemy,nie mogłem wykonać importu bazy i wywalał mi jakiś komunikat o potrzebnym kluczu czy coś podobnego(już nie pamiętam dokładnie).Jest opcja importu bazy danych w directadmin ale nie ma tam wyboru kodowania czy zgodności. No i coś co mnie dobiło. Na tym serwerze mam dwa skrypty:adder i gstat do prywatnego użytku.Kilka stronek dodawanych w adderze i monitorowanych w gstat. No i dostałem fakturkę za przekroczenie miesięcznego transferu za miesiąc marzec na kwotę 54.90 zł.Mam serwer Ace czyli 15 Gb miesięcznego transferu. Napisałem do BOK-u że mi się to nie zgadza i skąd taka suma?Odpowiedź była krótka że wszystko jest Ok żebym sprawdził sobie w statystykach. W statystykach domeny dziwnym trafem brakuje właśnie tego miesiąca.Znowu napisałem do BOK-u.Odpowiedz również krótka żebym sobie sprawdził w logach. W logach w tabelach wszystkie wielkości transferu podane są Kbytes i mój tranfer w marcu wyniósł około 16500 kbytes.Czyli niby faktycznie przekroczenie o okoł 1 Gb,ale skąd taka cena to już się nie dowiedziałem. Bo dokupienie 1 Gb transferu kosztuje 5 zł netto. Prosiłem o sprawdzenie tych statystyk bo nie wiem w jaki sposób zużyłem taki tansfer ale dostałem że ich to nie interesuje. Dla przykładu dzisiaj jest 12 a transfer zużyty w tym miesiącu to niecałe 9 mb,a jak pisałem tylko ja korzystam z tych skryptów i nie było przez ten czas żadnych zmian. Mam wrażenie że całe biuro cal.pl to jedna osoba i mają głęboko gdzieś mój problem,zresztą w sprawie crona i phpmyadmin też nic nie pomogli. Pozdro All.
 4. Witam. U mnie spadek najpierw o 70 % a na dzień dzisiejszy to około 50 %. Strona w TOP3 Google na wszystkie pozycjonowane frazy i słowa(max dwa słowa na frazę)
 5. Witam. U mnie jedna ze stronek najpierw dostała filtra z 28 lipca a zaraz skok z pr 0 na pr 3. A filterek dalej wisi. Pozdro All
 6. To raczej nie ma znaczenia. Na home mam Wordpressa z bardzo dużą mapą serwisu(ładuje się tak długo że nie chce mi sie nawet czekać żeby ją zobaczyć) a mimo to nie ma z nią problemu w Google i ładnie się podstrony indeksują. Zdaje się że to jakiś poważniejszy problem bo w innych miejscach też nikt mi nie odpisał co to może być.
 7. Witam. Jakiś czas temu przeniosłem serwis z home na active24. Na początku mapa serwisu funkcjonowała bez zarzutu,ale gdzieś od miesiąca zaczęły się błędy. W międzyczasie w związku ze zmianami na stronie aktualizowałem mapę serwisu kilka krotnie i niestety za każdym razem błędy i ostrzeżenia. Site spadł już o połowę bez mapy serwisu. Mapy serwisu dostępne pod adresem : http://www.pompczak.eu/sitemap.xml http://www.pompczak.eu/urllist.txt Parę razy miałem komunikat o nie dostępności mapy ale najczęściej jest to: Sprawdzałem wielokrotnie dostępność i czasy ładowania się strony i sitemap.Czas dostępu do mapy jest zawsze krótszy niż dostępu do strony głównej ,więc myślę że jest ok. Gdzieś kiedys obiło mi się o uszy że jest to problem zwrotu błędu HTTP 200.Ale teraz nie potrafie znaleść tego tematu i rozwiązania mojego problemu. Z góry dzięki za pomoc. Pisałem do active24 ale nie dostałem żadnej pomocy. Pozdro all.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy