Jump to content

AleksanderPe

Forumowicze
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AleksanderPe

 • Birthday 02/23/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://netkorki.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice
 1. "null" może świadczyć o tym, że zapytanie jest wywoływane przez Javascript lub Flash.
 2. Od pewnego czasu używam systemu mikropłatności SMS premium w firmie Dotpay. Jak wiadomo prowizje sprzedawcy są kiepskie jednak w regulaminie jest punkt na który prawdopodobnie wiele osób nie zwróciło uwagi. par §8 REGULAMIN USŁUG I SERWISÓW PREMIUM: "Dokonując zakupu Produktu lub pobrania darmowego Produktu Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji związanych z Produktami oferowanymi przez Eurokoncept, darmowych Produktów Eurokoncept jak również informacji na temat promocji, konkursów oraz innych działań komercyjnych prowadzonych przez Eurokoncept oraz jego Klientów. Powyższa zgoda dotyczy w szczególności informacji otrzymywanych w formie SMS lub MMS oraz darmowych Produktów przesyłanych za pośrednictwem WAP Push na numer telefonu Użytkownika. W przypadku braku zgody na otrzymywanie powyższych treści Użytkownik prześle z formularza dostępnego pod adresem http://www.dotpay.pl/reklamacja informację wpisując w treści słowa "brak zgody" oraz numer telefonu, którego dotyczy wycofanie zgody." oznacza to mniej więcej tyle, że nie dość że zarobili na prowizji z SMS'a to jeszcze sprzedali bazę numerów telefonu firmie MobileFormats Sp. z o.o. która wysyła smsy typu "Wyślij sms na numer XXXX to wygrasz". Uważam taki model biznesowy za chory i pytam czy to jest powszechna praktyka stosowana przez pośredników usług SMS Premium?
 3. Szybciej i TANIEJ było nagrać kilka paczek dyskietek i wysłać pocztą niż ściągać z BBSa/internetu do którego dostęp mieli raczej nieliczni. Potem pojawiły się karty sieciowe:
 4. Reklamodawcy dodadzą ich na czarną listę za niski poziom konwersji, a jak będą na kilku takich listach to dostaną bana od Google.
 5. 1. Nic takiego nie napisałem. 2. Skoro ten ram nie jest potrzebny to poco za niego płacić? 3. Celeron 1,3 GHz to jest jakiś żart chyba Przeniesienie na VPS'a obniży koszty o około 40% i sprawi, że w każdej chwili za pomocą kilku kliknięć myszki będzie można dołożyć lub odjąć zasobów.
 6. Zamień tego szajskiego dedyka na porządnego i dobrze skonfigurowanego VPSa. U mnie na serwerze za 60zł/m i 360mb RAM leżą serwisy dostające w sumie 280k wizyt/m - wszystko śmiga, a load nie przekracza 2 w szczycie.
 7. tak, jeśli jedynym źródłem ruchu segmentu klientów (poszukujący korepetycji) jest Google
 8. Rozwiązanie: nieprawidłowa implementacja kodu segmentującego odwiedzających.
 9. Witam, jeśli konta AdWords i Analytics są ze sobą nie połączone, to Analytics traktuje ruch płatny jako bezpłatny co może bardzo poważnie wprowadzić kogoś w błąd. Jak dotąd oprócz wpisywania "podatnych" słów kluczowych i patrzenia czy się nie wyświetla reklama znalazłem ślady w logach serwera, których nie ma w Analytics. Znacie jakieś inne metody?
 10. Doszedlem do TOP2 na "korepetycje" - niestety ruch byl zdecydowanie ponizej oczekiwan.
 11. u mnie wszystko skacze czasami nawet o 10 pozycji.
 12. Zdarzenia za pośrednictwem OnClick śledzę od września - to nie to.
 13. Średni czas na stronie ten sam. Albo ja coś zmieniłem i nie pamiętam albo Google coś zmieniło i się nie pochwalili.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy