Jump to content

Kear

Forumowicze
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kear

 • Birthday 03/26/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pine.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. wynikałoby z tego, że przekierowali Ci na index.php a nie member.php, więc sprawa jest teraz prosta.
 2. na przykład wrzucasz zdjęcia na serwer do katalogu obrazki/ i w pliku .html zmieniasz adres pliku z: file:///E:/INT%20SITE%20project/IRFAN%20HTML%20-%20......./plik001.jpg na: obrazki/plik001.jpg nie ma znaczenia. nie pakuj wszystkiego do jednego folderu, bo będziesz miał zamieszanie zrób oddzielny katalog na zdjęcia np. "obrazki/", oddzielny na miniaturki np. "mini/". np. notatnik, funkcja zamień (Ctrl+H)
 3. To jest ogólny udział, co oznacza, że na daną frazę (zakładając że tu i tu jesteś na 1 miejscu) możesz mieć tyle samo wejść.
 4. Chyba nie chcesz tego robić w myśl optymalizacji dla googla?
 5. Mamy Audi A6 2,4 5-Biegowa manuala w dobrym stanie. Auto ma dodatki, 4x elektryczne szyby, elektryczne lusterka, elektrycznie sterowane sidzenia przednie, Klimatyzacja automatyczna, podgrzewane siedzenia, Radio z 6 płytową zmieniarką CD, ASR, Felgi aluminiowe z nowymi oponami Dunlop 225/40R R18, podwójny układ wydechowy, spojler z tył (chyba płetwa ;P). Zakupiony: 12-1997 Stan licznika: 244706 Przegląd/ubezpieczenie do 10-2009 - przy przebiegu ok 5000 Km wymiana sprzęgła, - Nowe opony i układ hamulcowy.
 6. Po prostu dobry pomysł. ~4500 UU/dziennie
 7. Prawidłową składnię dla klauzuli ORDER BY podał Kaviorek.
 8. spróbuj dodać: RewriteRule \.(txt)$ info.txt [L] przed RewriteRule .* index.php //edit albo RewriteRule ^info\.txt$ info.txt [L] (pierwszy przykład wszystkie zapytania o plik txt w adresie wyświetli nam info.txt)
 9. 1) to tak jakbyś miał jakąś grę w pliku exe i chciał w locie poprzez php sCrackować plik, żeby nie pytał o płytę. Da się, jednak dla każdego pliku indywidualnie i zajęłoby to tyle czasu, że jest nieopłacalne. Trzeba odpuścić. 2) przez czysty php raczej nie da rady - musisz oswoić JavaScript. 3) ciężka sprawa, ponieważ takowej funkcji nie ma. DCR jest skompresowany, więc musiałbyś zagłębić się w tajniki shockwave'a - jak jest kompresowany, po tym rozpracować w którym bajcie jest zapisany rozmiar (operacja na danych binarnych). ...więcej...
 10. chyba już nie neon103: ma tyle odwiedzin bo jest na 1 miejscu na najbardziej popularne frazy i języku słitasków: MuzyyytsHkaa - czyli po naszemu "muzyka" MjuOść - po naszemu "miłość" ZwJeRzaCzKy - zwierzęta GiErQi - gry KoMpUtErKy - komputery chyba teraz już wszystko jasne
 11. Ciekawe jak wyszukać coś z tego forum przez google
 12. Tak, różnica jest zauważalna, w moim przypadku były to 2-3 dni jak bot zaskoczył, że ma to robić wolnej.
 13. przesada... jeżeli nie chce Ci się ganiać po sądach, to pierwsze co, napisz do prv. Następnie dogadaj się z właścicielem odnośnie zadośćuczynienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy