a4le

Forumowicze
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1513 wyświetleń profilu
 1. Odsprzedam Donlinkage + OCR. Cena mnie interesuje to 200zł + koszt przeniesienia licencji ok. 100zł. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 2. Odsprzedam Donlinkage + OCR. Cena mnie interesuje to 290zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 3. Chciałbym zlecić profesjonalnej osobie, która by z optymalizowała mi stronę do pozycjonowania - chodzi o stronę z końcówki e-mail Proszę o ofertę + ew. kika słów o osiągnięciach/wyniakch i przesłanie na e-mail: info @ medirental . pl (bez spacji).
 4. Odsprzedam Donlinkage + OCR. Cena mnie interesuje to 300zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 5. Odsprzedam Donlinkage + OCR. Cena mnie interesuje to 400zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji) Normalnie kosztuje ok. 750zł.
 6. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 380zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 7. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 400zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 8. Nowa niższa cena. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 400zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 9. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 450zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 10. Ogólnotematyczny katalog stron

  IGA5FUSM dzięki!
 11. Pozycjonowanie lokalne

  Co masz na myśli, że tragiczny słabe linki odsyłające? Jeśli tak to jak te lepsze mogę pobierać? Niee to jest po prostu zwykła strona, nie ma nic wspólnego z zapleczem.
 12. Pozycjonowanie lokalne

  studioczystosci myślisz o "miasto.nazwafirmy.pl "? tak btw. niby dlaczego miałbym dostać po du**e? pytałem się konkretnie
 13. Prowadzę działalność i chciałbym jeszcze bardziej podwyższyć pozycję po wpisaniu fraz : - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego wejherowo - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego gdynia - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego sopot - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego gdańsk - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego pruszcz gdański Moja strona to: KLIK Co mógłbym jeszcze zrobić, aby podwyższyć? Na inne w mniejszych miejscowościach jestem w topie.
 14. Nowy katalog SEO

  PIO-S10 dzięki !