a4le

Forumowicze
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O a4le

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1420 wyświetleń profilu
 1. Odsprzedam Donlinkage + OCR. Cena mnie interesuje to 400zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji) Normalnie kosztuje ok. 750zł.
 2. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 380zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 3. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 400zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 4. Nowa niższa cena. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 400zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 5. Sprzedam Donlinkage + OCR. Cena 450zł z przeniesieniem licencji. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
 6. IGA5FUSM dzięki!
 7. Co masz na myśli, że tragiczny słabe linki odsyłające? Jeśli tak to jak te lepsze mogę pobierać? Niee to jest po prostu zwykła strona, nie ma nic wspólnego z zapleczem.
 8. studioczystosci myślisz o "miasto.nazwafirmy.pl "? tak btw. niby dlaczego miałbym dostać po du**e? pytałem się konkretnie
 9. Prowadzę działalność i chciałbym jeszcze bardziej podwyższyć pozycję po wpisaniu fraz : - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego wejherowo - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego gdynia - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego sopot - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego gdańsk - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego pruszcz gdański Moja strona to: KLIK Co mógłbym jeszcze zrobić, aby podwyższyć? Na inne w mniejszych miejscowościach jestem w topie.
 10. PIO-S10 dzięki !