Ebro

Forumowicze
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Ebro

  System podobny do AdTaily?

  Sprawdź AdsIvo, choć nie korzystam od dawna, strona jest ciągle online, więc możliwe, że wciąż działa
 2. Witam, Mam do Was ogromną prośbę - nie jest to rzecz związana tematycznie z forum, więc nie wiem czy odpowiedni dział, ale bardzo Was proszę o wsparcie. Jestem młodym artystą, zajmuję się muzyką amatorsko od 5 lat. Organizowany jest konkurs, w którym liczą się wyświetlenia i łapki w górę przy zwrotkach konkursowych - proszę Was o jedno wysłuchanie, wyświetlenie mojej zwrotki i łapkę w górę. Dla Was to chwila, dla mnie wielka szansa! Bardzo Was proszę - nie musicie być fanami tegoż gatunku, inni też grają nie fair, kupując te wyświetlenia. Pozdrawiam! LINK:
 3. Ebro

  Nowy katalog 227.pl

  Wszystko elegancko, dzięki!
 4. Ale przyjmujesz wpisy bez grafiki nadal? Dodałem bez.
 5. Witam, Mam forum, które funkcjonuje na MyBB - z racji tego, że jest to forum muzyczne, w postach pojawiają się linki z YouTube i innych serwisów. Zauważyłem, że - chyba przez to - zwiększyła się ilość linków wychodzących. Używam swl'a, więc punktacja spadła niemal od razu, a ja dopiero teraz zauważyłem ten problem. Czy jest jakiś sposób, żeby linki dodawane w postach i sygnaturach nie były uważane za linki wychodzące? Nofollow chyba nic nie da? Co powinienem zrobić, co zmienić, co dodać, edytować, żeby pozbyć się linków wychodzących?
 6. Czy to nie zakłóci w żaden sposób prawidłowej pracy wtyczki?
 7. Witam, posiadam forum na MyBB, chcę zrobić przekierowanie z www.mojadomena.pl na mojadomena.pl, jednak używam pluginu służącego do optymalizacji - Google Seo. Po dodaniu jakichkolwiek zmian w kodzie .htaccess, którego zawartość narzuca nam owa wtyczka, pojawia się błąd pod jej nazwą w panelu admina (prośba o wprowadzenie zmian w kodzie .htaccess, bo nie jest taki jak trzeba). W jaki sposób mam zrobić przekierwanie, by komunikat się nie wyświetlał?
 8. Ebro

  Nowe seoki

  Dodane, ładnie wyglądają, mam nadzieję, że nie znikną za szybko.
 9. Ebro

  Nowe seokatalogi

  Dodane. Żadnego problemu nie było.
 10. Ebro

  Nowy seo katalog w dodatku darmowy

  Dodałem swoje dwie strony, wszystko bezproblemowo, polecam. Jednakże ta skórka jest strasznie rażąca i dość nieestetyczna - przynajmniej w moim odczuciu.
 11. Poradziłem sobie, było tak, jak pisaliście. Gdyby ktoś miał podobny problem, to od razu mówię, że pliki należy wgrywać do plików danego szablonu, a nie tych od Wordpressa (główny katalog).
 12. Jak w temacie. Po zamieszczeniu plików na serwerze i dodaniu kodu z linkami (dodawałem już do różnych plików na serwerze) pojawiają się krzaki w treści strony, w treści nawigacji i wszędzie tam, gdzie występuje jakikolwiek tekst. Czym to może być spowodowane? Jak rozwiązać ten problem?
 13. Ebro

  SeoMatik.pl

  Używałem kilku systemów wymiany linków i jest to jedyny system, któremu wystawiam negatywną opinię. Strona, pod którą podpiąłem SWL była aktywna przez około 2 miesiące, po czym jej status zmienił się na "zablokowana". Nie wprowadzałem zmian w żadnym z plików, nie zmieniałem nawet szablonu - przez ten czas jedynie katalogowałem blog i dodawałem nowe wpisy. Napisałem do administracji, po czym dostałem wiadomość o treści: "Chodzilo zapewne za niewyswietlanie linkow systemowych na stronie badz ukrywanie ich przed botami Google." - A wcześniej, to niby nie ukrywałem linków, że aktywowaliście? To jest jakiś skandal. Przerwy w działaniu serwera też nie było, więc wyświetlały się przez cały ten czas. System Wymiany Linków, w którym blokują Ci stronę "za darmo". Dziękuję bardzo za wyjaśnienie przyczyny, szanowna administracjo.