Jump to content

Pasja

Forumowicze
 • Content Count

  328
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://PasjaGSM.pl

Profile Information

 • Location
  PasjaGSM.pl

Recent Profile Visitors

1,674 profile views
 1. Będę i ja Porszę o dopisanie do listy ;-)
 2. Witam, zlecę osobie mającej doświadczenie z programem AdSense przygotowanie rozmieszczenia reklam AdSense na działającej już stronie. Witryna tworzona dla użytkowników, nie reklam, więc dziękuję z góry osobom, które przykrywają reklamami treść (zmniejszają czytelność itd) by tak maksymalizować dochody. Trochę wymogów ten dział ma więc: - identyfikacja ogłszającego się: Piotr Baranowski - jesli nie adres to przynajmniej miasto/miejscowość: Poznań - sposób rozliczania pracy: przelew/barter - dane kontaktowe: piotr.baranowski@pasjagsm.pl / skype: piotr_baranowski Pozdrawiam, Piotr
 3. No to i ja szukam współlokatorów Ktoś chętny?
 4. http://news.pasjagsm.pl/play-walczy-o-klientow-577.html
 5. @GEGE, to była wkładka do GW dzisiejszej więc już za późno :-) Poleciało i tyle. Startery Play: http://news.pasjagsm.pl/juz-wiadomo-jak-be...y-play-576.html
 6. http://news.pasjagsm.pl/play-rozpoczal-kam...lamowa-570.html jako pierwszy o nich pisałem zresztą. Za moment załącze fotogorafie starterów Play - kolejna anionimowa przesyłka.
 7. Ruszyła kampania Internetowa Project4 (Play), namierzyłem kilka serwisów: http://news.pasjagsm.pl/kampania-play-rusz...rnecie-574.html Jeżeli zobaczycie coś czego tam nie ująłem proszę dać znać Dość dziwna sprawa jest z tymi fotkami: http://news.pasjagsm.pl/wokol-siedziby-pla...reklam-575.html Kilku redaktorów (z różnych redakcji) otrzymało je w przeciągu ostatniej godziny. Pierwsze zdjęcie jest zrobione z pewnością z samej siedziby operatora.
 8. Jak w temacie z tym, że potrzebuje kontaktu bezpośrednio do osób które mogą podejmować takie czy inne decyzje bo forma współpracy jaką potrzebuje odbije się od pierwszej lepszej osoby echem "Nie oferujemy w tej chwili takiej możliwości". Dokładnie chodzi mi o usługi związane z Premium SMS.
 9. Dopiero co podawałem linka do newsa o nowym operatorze a dzisiaj news związany z tematyką forum. Mam nadzieje, że nie zostanie potraktowane jako Spam: Operatorzy stworzą własną wyszukiwarkę Jednym słowem Europejscy potentaci prowadzą rozmowy nad stworzeniem wyszukiwarki adresowanej dla telefonów komórkowych z późniejszym przeznaczeniem na globalny rynek Internetowy. Wszystko wskazuje na to, że przeznaczą na to miliardy dolarów jeszcze w tym roku.
 10. @AdamD, mówisz rozumiem o tym? Dzięki temu Germanos stał się udziałowcem P4 o czym pisałem tutaj Nie wiadomo jeszcze tylko kiedy Germanos zacznie oferować usługi P4. W tej chwili wysłał do PTC jedynie informacje, że zamierza zerwać umowę. Od momentu kiedy ją wypowie musi minąć okres wypowiedzenia czyli 3 miesiące. Zapoznaj się też z tym - a będziesz wiedział, że nie będzie to 320 punktów, możliwe że sieć sprzedaży Germanosa mocno się skurczy zwłaszcza teraz kiedy P4 przedstawiło że ma to być marka dla młodych ludzi, a na tym się nie zarabia. Wiadomo jest że główną grupą docelową i tak będą klienci biznesowi. Osobiście uważam, że dla nich będzie przygotowana osobna oferta 3G.
 11. Muszą obniżyć stawki żeby wejść - więc to nastąpi. Grupą docelową z pewnością staną się klienci biznesowi bo to oni nabijają $ operatorowi. Jestem prawie pewien, że będą 2 oderty skierowane do osób młodych (nie gimnazjalistów) którzy mogą wydać 150pln w miesiącu na bajery i dla biznesu.
 12. Nie ma jeszcze zaprezentowanej oferty. TVN nie ma udziałów, ale Grupa ITI współpracuje przy nadchodzi4.pl (blogi itp)
 13. @mkr, zasięg teoretycznie będziesz miał lepszy niż w Polkomtelu (Plus/Sami Swoi) bo będą przekaźniki Play + Polkomtela.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy