Jump to content

ebociek

Forumowicze
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, jak w temacie : zlecę napisanie profesjonalnego regulaminu na forum.Cena oraz szczegóły do ustalenia. Kontakt : ebociek@gmail.com GG : 33398406
 2. Witam zlęcę teksty pod zaplecza, które spełniać powinny kryteria linkme elite (tzn. wartościowa tematyka, unikalność). Ważną kwestią jest dla mnie cena. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na gg : 33398406 oraz email : ebociek@gmail.com (proszę podesłać swoją ofertę za 1000 znaków). pozdrawiam
 3. Witam serdecznie, chciałbym Was zapytać jakie korzyści może przynieść zmiana adresu forum z nazwaforum.com na nazwaforum.pl Oprócz zabezpieczenia się przed sprytnym wykorzystaniem domeny przez konkurencję czy odczuję jakieś inne plusy Na przykład czy domeny z końcówką pl są lepiej traktowane przez google w stosunku do com/net/biz ? Z góry dziękuję za poradę.
 4. Dzięki za odpowiedź (chodź większość moich pytań pozostała bez odpowiedzi).
 5. Witam serdecznie zwracam się do forumowiczów z prosbą o rozwianie moich wątpliwości oraz pomoc w sprawie ustalenia charmonogramu pozycjonowania. Strona wcześniej była pozycjonowana odniosła bardzo fajne efekty (na interesujących frazach znajdowała się na pozycjach top 10, a na niszowych często na pozycjach top 2). Przez okres kilku miesięcy zaniechałem pozyskiwania linków z swl co odbiło się stopniowym spadkiem na najbardziej interesująych mnie frazach o około 10 pozycjii, a na innych po kilka w dół. Dodać można, że strona jest już ponad 2 lata w sieci i posiada mapy (podpowiedzi wyświetlające się w wynikach wyszukiwaniach, ale nie dla wszystkich stronach, co może świadczyć o jej dobrej pozycji wyjściowej). Jak wpływa ilość tekstu dostępnego na stronie (głównej) na pozycje w wyszukiwarce (aktualnie mam go około 6k + 10k (tekstu na czacie, którego nie jestem pewien czy google w ogóle jest w stanie przeczytać). Czy nie lepiej by było wyłączyć ten czat co napewno wpłynęło by na szybsze ładowanie się strony (co chyba też nie jest bez znaczenia)? Kolejne pytanie może dotyczyć menu (aktualnie podzielone mam na kategorię) i wyświetlane jest około 20 linków, po rozwinięciu wszystkich kategori naraz ta liczba mogłaby wzrosnąć do okołu 150 czy ma to sens? Wcześniej korzystałem z systemu linkme, z różnych powodów chciałbym jednak zamienić go na coś innego. I tu pytanie do Was na jaki i czy w ogóle ma sens pakować się w kolejny swl. Czy tworzenie nowych unikalnych tematycznych stron na serwerze (innym niż stoi strona docelowa) na którym stoi już kilkadziesiąt takich stron ma jakiś sens (te same ip wszystkich stron linkujących do mojej). Czy częsty przyrost podstron i aktualizacji wpływają na pozycję strony w wyszukiwarce. Prosiłbym o podpowiedzi w tej kwetii, napewno w czasie dyskusji dojdzie kilka pytań. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie.
 6. Witam serdecznie tworzeniem zaplecz zajmuję się już od dość dawna (na swoim koncie mam dziesiątki tysięcy kopi oraz tysiące stron unikalnych). Oto kilka moich propozycji : * Budowa zaplecza od postaw (kupno domeny i serwera, stworzenie serwisów, indeksacja, instalacja na nich SWL-i) * Tworzenie serwisów z unikalną treścią (spełniających warunki np. programu linkme elite) * Pisanie artykułów pod tzw. precle * Tworzenie tzw. Spamu (katalogi stron, strony pobierające treści z rss) * Tworzenie skryptów php Tworzenie zaplecza TEMATYCZNEGO Tematyka stron może wyjść z twoich potrzeb (jeśli nie masz takiej potrzeby sam dobieram sobie dogodną tematykę). Ilość znaków na podstronie, ilość podstron itp zależy tylko od ciebie. Od ciebie również zależy format (czy strony mają być w html, php czy też mają to być blogi - wordpress) Przyjmuję zlecenia na pojedyncze strony jak i na setki (im większe zamówienie tym jestem elastyczniejszy co do ceny). Wiele osób już skorzystało i każdy był zadowolony. Możliwość tranzakcji przez allegro (jeśli ktoś się obawia). (zawsze posiadam kilka stron w zapasie - mogę sprzedać od ręki bez czekania na realizacje zlecenia) Kontakt : gg : 1034184 mail : ebociek@gmail.com tel : 507-984-846 Jestem użytkownikiem na tym forum od roku 2007 myślę więc, że warto mi zaufać.
 7. Witam serdecznie tworzeniem zaplecz zajmuję się już od dość dawna (na swoim koncie mam dziesiątki tysięcy kopi oraz tysiące stron unikalnych). Oto kilka moich propozycji : * Budowa zaplecza od postaw (kupno domeny i serwera, stworzenie serwisów, indeksacja, instalacja na nich SWL-i) * Tworzenie serwisów z unikalną treścią (spełniających warunki np. programu linkme elite) * Pisanie artykułów pod tzw. precle * Tworzenie tzw. Spamu (katalogi stron, strony pobierające treści z rss) * Tworzenie skryptów php Tworzenie zaplecza TEMATYCZNEGO Tematyka stron może wyjść z twoich potrzeb (jeśli nie masz takiej potrzeby sam dobieram sobie dogodną tematykę). Ilość znaków na podstronie, ilość podstron itp zależy tylko od ciebie. Od ciebie również zależy format (czy strony mają być w html, php czy też mają to być blogi - wordpress) Przyjmuję zlecenia na pojedyncze strony jak i na setki (im większe zamówienie tym jestem elastyczniejszy co do ceny). Wiele osób już skorzystało i każdy był zadowolony. Możliwość tranzakcji przez allegro (jeśli ktoś się obawia). (zawsze posiadam kilka stron w zapasie - mogę sprzedać od ręki bez czekania na realizacje zlecenia) Kontakt : gg : 1034184 mail : ebociek@gmail.com tel : 507-984-846 Jestem użytkownikiem na tym forum od roku 2007 myślę więc, że warto mi zaufać.
 8. Witam serdecznie tworzeniem zaplecz zajmuję się już od dość dawna (na swoim koncie mam dziesiątki tysięcy kopi oraz tysiące stron unikalnych). Oto kilka moich propozycji : * Budowa zaplecza od postaw (kupno domeny i serwera, stworzenie serwisów, indeksacja, instalacja na nich SWL-i) * Tworzenie serwisów z unikalną treścią (spełniających warunki np. programu linkme elite) * Pisanie artykułów pod tzw. precle * Tworzenie tzw. Spamu (katalogi stron, strony pobierające treści z rss) * Tworzenie skryptów php Tworzenie zaplecza TEMATYCZNEGO Tematyka stron może wyjść z twoich potrzeb (jeśli nie masz takiej potrzeby sam dobieram sobie dogodną tematykę). Ilość znaków na podstronie, ilość podstron itp zależy tylko od ciebie. Od ciebie również zależy format (czy strony mają być w html, php czy też mają to być blogi - wordpress) Przyjmuję zlecenia na pojedyncze strony jak i na setki (im większe zamówienie tym jestem elastyczniejszy co do ceny). Wiele osób już skorzystało i każdy był zadowolony. Możliwość tranzakcji przez allegro (jeśli ktoś się obawia). (zawsze posiadam kilka stron w zapasie - mogę sprzedać od ręki bez czekania na realizacje zlecenia) Kontakt : gg : 1034184 mail : ebociek@gmail.com tel : 507-984-846 Jestem użytkownikiem na tym forum od roku 2007 myślę więc, że warto mi zaufać.
 9. Witam serdecznie tworzeniem zaplecz zajmuję się już od dość dawna (na swoim koncie mam dziesiątki tysięcy kopi oraz tysiące stron unikalnych). Oto kilka moich propozycji : * Budowa zaplecza od postaw (kupno domeny i serwera, stworzenie serwisów, indeksacja, instalacja na nich SWL-i) * Tworzenie serwisów z unikalną treścią (spełniających warunki np. programu linkme elite) * Pisanie artykułów pod tzw. precle * Tworzenie tzw. Spamu (katalogi stron, strony pobierające treści z rss) * Tworzenie skryptów php Tworzenie zaplecza TEMATYCZNEGO Tematyka stron może wyjść z twoich potrzeb (jeśli nie masz takiej potrzeby sam dobieram sobie dogodną tematykę). Ilość znaków na podstronie, ilość podstron itp zależy tylko od ciebie. Od ciebie również zależy format (czy strony mają być w html, php czy też mają to być blogi - wordpress) Przyjmuję zlecenia na pojedyncze strony jak i na setki (im większe zamówienie tym jestem elastyczniejszy co do ceny). Wiele osób już skorzystało i każdy był zadowolony. Możliwość tranzakcji przez allegro (jeśli ktoś się obawia). (zawsze posiadam kilka stron w zapasie - mogę sprzedać od ręki bez czekania na realizacje zlecenia) Kontakt : gg : 1034184 mail : ebociek@gmail.com tel : 507-984-846 Jestem użytkownikiem na tym forum od roku 2007 myślę więc, że warto mi zaufać.
 10. A ja jeszcze wrócę do tematu. Powiedzcie mi proszę jak ma się moja pozycja w google do tego co pisze w "narzędzia dla webmasterów google". Tam (data aktualizacji 01-02-2010) moje serwisy są na dość optymistycznych pozycjach (nie są to może top3 ale 1-2 strony spokojnie). W rzeczywistości wcale nie mogę ich znaleźć. Czy to oznacza, że mój serwis jeżeli wyjdzie z filtra to trafi właśnie na tą pozycję? Proszę o pomoc i pozdrawiam. Ps. Co lepsze na filtra, stałe linkowanie czy powolne ściąganie linków bo co user to opinia. pozdrawiam
 11. Z tym ponownym zgłoszeniem to była sugestia dla wartościowych stron - wiadomo, że takiej strony nie przyjmą ponownie (no ale i wielka strata to to nie jest).
 12. Na początku chciabym ci Grim podziękować za zainteresowanie moim problemem. Co do linkowania to tak jak mówiłem wcześniej linkowałem w tępie 10 linków na dzień z swl-a (nic więcej) - nadal tak linkuję i zastanawiam się czy nie porzucić tego całkiem. Jeżeli chodzi o samą stronę to wielkich rewelacji (zmiana treści i formy) niebyło. Ciekawostką jest (może to cię naprowadzi), że na niektóre frazy (czytaj 3-4) jestem (daj Bóg) niewzruszony (miejsca 1,1,2) niezależnie czy filtr czy nie (niestety większość poleciała z dnia na dzień - a odnotowywałem od 3 tygodni tydzień w tydzień wzrosty na każdej frazie po 1-2 miejsca w górę). Inną ciekawostką może być to, że dla fraz które zostały niewzruszone przy mojej stronie pojawia się nawet mapa wyników składająca się z 8 propozycji. Niby powinno to wskazywać to na mocną pozycję strony w wyszukiwarce. hmmm
 13. Kolego nie napisałeś nawet czy linkujesz tą stronę (można się domyślać, że tak po linku w stopce - ale link w stopce to może być mało) oraz od jak dawna. A tu się mylisz, nawet jeśli dostał bana to ma możliwość poprawienia błędów i ponownego zgłoszenia witryny.
 14. Witam serdecznie, trochę czasu minęło od ostatniego posta w tym temacie. Niestety muszę do niego powrócić. Było dobrze ponad miesiąc tzn. strona wróciła na wielu frazach do indeksu (co prawda odnotowała spadki na frazach względem pozycji jakie zajmowała przed filtrem czy jak to nazwać). Ostatnio wchodzę w google sprawdzam pozycję i widzę, że moja strona znów została z kilku fraz wyrzucona (frazy te stanowiły ponad 50% moje ruchu). Pozycjonowałem linkme w tępie 10 linków na dzień (ponad 10 różnych fraz). Co radzicie? Budować zaplecze tematyczne i zrezygnować z swl? Dalej linkować SWL-em? Zwiększyć/Zmniejszyć ilość nowych linków dziennie? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i wszystkie propozycje. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się poradzić z tym problemem. Pozdrawiam
 15. Witam serdecznie tworzeniem zaplecz zajmuję się już od dość dawna (na swoim koncie mam dziesiątki tysięcy kopi oraz tysiące stron unikalnych). Oto kilka moich propozycji : * Budowa zaplecza od postaw (kupno domeny i serwera, stworzenie serwisów, indeksacja, instalacja na nich SWL-i) * Tworzenie serwisów z unikalną treścią (spełniających warunki np. programu linkme elite) * Pisanie artykułów pod tzw. precle * Tworzenie tzw. Spamu (katalogi stron, strony pobierające treści z rss) * Tworzenie skryptów php Tworzenie zaplecza TEMATYCZNEGO Tematyka stron może wyjść z twoich potrzeb (jeśli nie masz takiej potrzeby sam dobieram sobie dogodną tematykę). Ilość znaków na podstronie, ilość podstron itp zależy tylko od ciebie. Od ciebie również zależy format (czy strony mają być w html, php czy też mają to być blogi - wordpress) Przyjmuję zlecenia na pojedyncze strony jak i na setki (im większe zamówienie tym jestem elastyczniejszy co do ceny). Wiele osób już skorzystało i każdy był zadowolony. Możliwość tranzakcji przez allegro (jeśli ktoś się obawia). (zawsze posiadam kilka stron w zapasie - mogę sprzedać od ręki bez czekania na realizacje zlecenia) Kontakt : gg : 1034184 mail : ebociek@gmail.com tel : 507-984-846 Jestem czynnym użytkownikiem forum od roku 2007 myślę więc, że warto mi zaufać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy