Jump to content

Kubos

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam. 3 dni temu dostałem od Google taką oto wiadomość: I linki do zwykłych tematów na forum itp. Dodam, że mam również filtra od jakiegoś czasu. I co ja mam z tym zrobić? Bo te ich wskazówki, to niewiele w moim przypadku mówią. Pozdrawiam.
 2. Witam. Mam pytanie odnośnie tagów dla różnych wpisów na stronie. Otóż powiedzmy, że prowadzę stronę jakiegoś serialu, chcę wprowadzić tagowanie newsów, jeśli będę tagował frazę będącą nazwą serialu, to rozumiem, że będzie ona pozycjonowana osobno, a strona główna (tą którą do tej pory pozycjonowałem) będzie pozycjonowana osobno? Może trochę niezrozumiale to napisałem. Ale chodzi mniej więcej o to, czy nie będę sam sobie robił konkurecji w google? Bo mam załóżmy wypozycjonowaną stronę (adresstrony.pl) pod frazą, która jest nazwą serialu, a teraz będę pozycjonował jakiś tag tej strony, który będzie tą samą frazą (i będzie to przykładowo adresstrony.pl/tag=nazwa_serialu). Pytanie zatem, czy warto coś takiego robić? A może się w czymś mylę? Mam nadzieję, że to co napisałem jest chociaż trochę zrozumiałe.
 3. Witam. Na wielu stronach spotyka się np. przy newsach odnośniki do jakichś podstron, przykładowo - pojawia się nazwisko aktora, my mamy akurat podstronę nt. tego aktora i linkujemy nazwisko do tej podstrony. Czy takie działanie coś daje dla pozycjonowania strony?
 4. Dziwna sprawa. Zamieściłem ten kod z noodp i w google faktycznie zniknęła już data, ale opis nadal jest stary. Jak już się zmieniło, to chyba powinno się wszystko zmienić... Dodam, że tytuł strony zmienił się na nowy już dawno, a zmieniałem go w tym samym czasie co opis.
 5. Witam. Jakiś czas temu (ponad tydzień temu) zmieniłem opis strony. Dawniej było wszystko w porządku, ale od jakiegoś tygodnia google indexuje opis mojej strony tak: 19 Mar 2009 ... Polskie forum serialu Beverly Hills 90210. Znajdziesz tu opisy odcinków, odcinki do ściągnięcia, muzyka z serialu, galerie zdjęć i wiele ... Jest to stary opis, dodano tylko datę. Wiadomo, że wpływa to negatywnie na pozycjonowanie. Zatem moje pytanie brzmi następująco: czy google za jakiś czas poprawi się co do tego? Czy muszę ja jakoś zadziałać? Gdyby było potrzebne, adres strony: bh90210-forum.pl Będę wdzięczny za pomoc.
 6. Spokojnie, już skończyłem z linkme i innymi tego typu systemami na zawsze. Swoją drogą widzę, że google zrobiło jakiś pogrom, bo kilka stron, na których bywam i które używały linkme wpadły w filtr. Tylko nie wiem jak teraz pozycjonować. Zwykłe katalogi?
 7. Chyba jednak to nie był przypadek, mi również już zdjęto filtra. Dzięki za pomoc Teraz dodawać stronę do katalogów i precli?
 8. Kurczę, a ja już wcześniej zgłosiłem stronę do ponownego rozpatrzenia. No trudno, zrobię to jeszcze raz. Tylko mam jeszcze pytanie, mam do nich pisać po polsku, czy po angielsku? Bo nie wiem, czy to leci do jakichś ludzi z Polski, czy do prawdziwej siedziby google.
 9. A to google zabrania używania systemów wymiany linków? Pełno stron takie coś stosuje i jakoś się trzyma w google.
 10. Ee a gdzie to mam dodać? Bo jak pisałem, korzystam z linkme.
 11. Zmieniłem kolor linków, wystarczy?
 12. Witam. Przez około pół roku pozycjonowałem forum, które znajdowało się na yoyo.pl, było dosyć wysoko w google pod interesującymi mnie frazami. Niecałe 2 miesiące temu przeniosłem forum na nowy serwer, zmienił się także adres. Zrobiłem przekierowanie 301 na starym adresie. Na początku było wszystko ładnie, nowa domena zaraz została podmieniona z tą z yoyo.pl i utrzymywała się na tych samych pozycja w google. Około 2 tygodnie temu forum zaczęło gwałtownie spadać pod "moimi" frazami. Ostatnio w ogóle nie mogę go już znaleźć. Wie ktoś co może być przyczyną i kiedy adres znowu może pojawić się na wysokich pozycjach? Dodam, że na obu domenach miałem zainstalowany system wymiany linków - Linkme. Jakiś czas temu usunąłem go ze starej strony i znajduje się teraz tylko na nowej. Jeśli się przyda, to adres forum: bh90210-forum.pl Pozdrawiam.
 13. Kubos

  Witam

  Witam. Trafiłem na to forum dzięki googlom, wpisując frazę: pozycjonowanie stron (w każdym razie coś w tym stylu). Pozycjonowaniem zacząłem zajmować się od niedawna i mam nadzieję, że dzięki temu forum uda mi się poznać go lepiej. Moja strona to skokinarciarskie.xad.pl Pozdrawiam.
 14. No dobra, już sprawdziłem i mam 0 :/ Kurcze, a nie da się przewidzieć kiedy google bedzie miało jakiegoś updata?
 15. Hm, to skąd ja mam wiedzieć jaki mam PR?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy