Jump to content

wokulski

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Uczę się dopiero i chciałem zorobić sobie cos takiego jak w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=2q9TmhJ2Ssk Niestety nie moge uruchomić żadnego programu przy pomocy "Run program". Wyskakuje mi komunikat "Perform the LaunchProgram Nieprawidlowy format ciągu wejściowego" Czym to może być spowodowane? Mam ZP5 i Windows8.1
 2. Mam wersje 3.6.0.701 kupioną dawno temu. Od czasu do czasu coś tam sobie ZP robiłem amatorsko. Teraz chce go uzywać bardziej intensywanie. Czy powinienem uaktualnić wersję? O ile zrozumiałem to będzie mnie to kosztowało $30?
 3. Adresy stron proszę słać na dyrma (małpa) tlen pl
 4. Adresy stron proszę słać na dyrma (małpa) tlen pl
 5. Sprzedam konta pocztowe: yahoo.com - 50szt. - 4zł gazeta.pl - 50szt. - 4zł tlen.pl - 50szt. - 3zł płatności przyjmuję na PayPal i Moneybookers (Skrill). Kontakt: gg 8668033 lub dyrma(malpa)tlen(kropka)pl
 6. Zainwestowałem raz. Właśnie w takiego pożyczkobiorce. Zapłacił dwie raty i znikną. Całe szczeście że zainwestowałęm minimalną kwotę to nawet żal nie było. Tak się skończyła moja przygoda z kokosem
 7. Chcę założyć sklep internetowy z programem partnerskim. Jakie oprogramowanie moglibyście polecić? Może być płatne byle nie za drogie.
 8. http://www.scrapebox.com/free-link-checker
 9. Właśnie jestem na etapie zakupu. Korzystam z pośrednictwa agencji. Co prawda umowy jeszcze nie jest sfinalizowana (na razie podpisałem tylko umowę przedwstępną) ale już zauważyłem że zdanie się na agencje było dobrym pomysłem. Sprawdzili za mnie czy i gdzie mieszkanie jest zadłużone, przygotowali wszelkie dokumenty itd. Wcześniej, szukając jeszcze mieszania, trochę czytałem na temat zakupu mieszkania ale muszę przyznać że gdyby nie agencja to mógłbym parę bardzo istotnych kwestii ominąć. Wg. mnie, jeśli jest to Twój pierwszy zakup nieruchomości to warto korzystać z agencji. Trochę zapłacisz ale zaoszczędzisz wiele nerwów i czasu.
 10. Zrob normalne szybkie postowanie a pozniej w eksport masz opcje zeby zapisac sobie tylko te strony gdzie byla capcha.
 11. Mam liste ponad 3000 serwisów WPMU (oczywiście niektóre już pewnie nie działają, inne mają zamkniętą rejestracje). Oddam posiadaczowi LFE w zamian za raport na których serwisach udało mu się z powodzeniem założyć bloga. Chce po prostu sprawdzić przed zakupem ile jest wart LFE.
 12. Ciekawy wykład o podstawach jest na akadamia.pb.pl A 12.01 ma być kolejny. Ja zacząłem przygodę z GPW przy okazji debiutu PZU (w maju 2010) od tamtej pory udało mi się osiągnąć około 30% zysk. A moje inwestycje były stosunkowo proste (debiuty i ETF na WIG20). Jeśli chodzi o kwoty z jakimi zaczynać to oczywiście nie powinna być na tyle duża że ewentualna strata bardzo Cię zaboli. Z drugiej strony ze zbyt małą (poniżej 1tyś) będziesz musiał wypracować większe zyski by zrekompensować prowizje domu maklerskiego. Poza tym przy małej kwocie nawet osiągnięcie dużych, kilkunastoprocentowych zysków nie jest warte poświęconego czasu. Przy okazji nie wiem czy teraz jest dobry czas na zaczynanie zabawy na GPW. Po zmianach w OFE trzeba się liczyć z tym że będą one inwestowały dużo mniej na GPW i co za tym idzie raczej będzie trend spadkowy. Osobiście na razie zamknąłem wszystkie pozycje i czekam na rozwój wypadków.
 13. Witam. Dopiero zaczynam swoja przygodę z PHP i jako pierwszy skrypt chciałem napisać coś w sytlu prywatnego rotacyjnego SWL. Wymyśliłem to sobie tak że moje linki są w pliku .txt a skrypt ma ten plik otworzyć, pobrać losowy link (linki są jeden pod drugim w nowych wierszach) i wyświetlić na stronie. Niestety nie mogę sobie z tym poradzić, zbyt mała wiedza. Może ktoś z Was spotkał się z podobnym skryptem lub może mnie odesłać do materiałów które mi pomogą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy