Jump to content

sylyx

Forumowicze
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.korneliusz.com

Profile Information

 • Interests
  Domeny

Recent Profile Visitors

1,689 profile views
 1. Mam do sprzedania, dzierżawy lub leasingu domenę pozycjonowaniestron.pl. Zapraszam do składania ofert. https://www.aftermarket.pl/domena/pozycjonowaniestron.pl info @ domeniarstwo.pl
 2. Korneliusz Wieteska ul. Jodłowa 55/4 45-415 Opole Numer NIP 7541924469 Numer REGON 160407708 www.domeniarstwo.pl info@domeniarstwo.pl Jako że mamy za dużo dobrych domen i chcemy się podzielić nimi z innymi, zapraszamy na kolejny dzień zwariowanych cen na Domeniarstwo.pl! Przez cały jutrzejszy dzień przyjmujemy nawet śmieszne oferty, ale tylko i wyłącznie na domeny z ceną "kup teraz". Rok temu sprzedaliśmy ponad 50 domen! W tym roku radzimy się spieszyć, gdyż sprzedanych zostanie tylko 30 domen.
 3. Korneliusz Wieteska info@domeniarstwo.pl Zapraszam Was na aukcję pary domen - wybuduję.pl i wybuduje.pl. Ta krótka i unikalna nazwa posiada praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań w branży budowlanej! Jej niezaprzeczalną zaletą jest jej generyczność i łatwość zapamiętania, dzięki której jakakolwiek forma reklamy będzie miała wyższą skuteczność niż w przypadku innych domen. Wybuduję.pl i wybuduje.pl to domeny generyczne, które bardzo łatwo się pozycjonuje. Aukcja bez ceny minimalnej i od 1 zł. Na domeny wystawiam fakturę VAT. Cena na licytacji jest kwotą brutto. http://allegro.pl/show_item.php?item=1754366993
 4. Korneliusz Wieteska info@domeniarstwo.pl Zapraszam Was na aukcję pary domen - wejdz.pl i wejdź.pl. Ta krótka i unikalna nazwa posiada praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań! Jej niezaprzeczalną zaletą jest np. wezwanie do działania czy też łatwość zapamiętania, dzięki której jakakolwiek forma reklamy będzie miała wyższą skuteczność niż w przypadku innej domeny. Dodatkową zaletą jest fakt, że domena wejdz.pl ma ponad 10 lat, co powoduje, że bardzo łatwo będzie się ją pozycjonowało. http://allegro.pl/show_item.php?item=1747548471
 5. Wiek to kolejny argument, gdyż większość dobrych nazw generycznych została zarejestrowana dawno temu.
 6. To artykuł z wczoraj, który jest potwierdzeniem moich wcześniejszych wypowiedzi, że domena ma bezpośredni i pośredni wpływ na pozycje w Google. Odgrzewając chciałem przekonać niedowiarków. Moja stopka służy dokładnie do tego samego celu co Twoja.
 7. Zapraszamy na zakupy! http://www.cezzy.pl/zmiany-algorytmie-google/
 8. Domeniarstwo.pl Democratism.com LLC 16192 Coastal Highway Lewes DE 19958 info@domeniarstwo.pl Zaprasza Was na aukcje domen seoweb.pl i pozycjonerka.pl. Aukcje od 10 zł i bez ceny minimalnej! Domeny możecie licytować pod ich nazwami, albo na giełdzie dropped.pl/aftermarket.pl. Więcej aukcji LM od 10 zł znajdziecie tutaj.
 9. Domeniarstwo.pl Democratism.com LLC 16192 Coastal Highway Lewes DE 19958 info@domeniarstwo.pl Sprzedamy prestiżową domenę generyczną skutecznepozycjonowanie.pl.
 10. Może bym licytował, ale aukcja niczego nie gwarantowała.
 11. Nikt nie licytował. Może wystawicie od 1zł?
 12. Oczywiście. Chciałem tylko ukazać sedno sprawy. To, że czegoś nie widzicie, nie oznacza, że to nie istnieje. Idąc dalej tym tokiem rozumowania, można używać samych adresów IP. Po co płacić za domenę? Są tacy, którzy zauważą, iż domena daje przewagę i tacy, którzy tego nie zobaczą. Tak samo jest z pozycjonowaniem.
 13. Równie dobrze możemy założyć, że 10%. I czy Tobie się wydaje, że pozycjonowanie jest oderwane od reszty marketingu internetowego? Najlepszym przykładem jest to, że wiele serwisów świetnie poradziło sobie bez pozycjonowania (można więc też powiedzieć, że wpływ pozycjonowania wynosi 0% ), a bez domeny nie.
 14. Na "przeciwną"? Proszę więc przetłumacz dokładnie jego wypowiedź, zinterpretuj ją i udowodnij, iż napisał, że nie wpływa. Poza tym nie doczytałeś, że "domena generyczna zapewni Ci więcej naturalnych linków przez to, że jest łatwiej zapamiętywana, albo da Ci linki z anchorem w miejscach, gdzie nie możesz go dodać". Ponadto ma bardzo wartościowy, bo sprofilowany ruch type-in. Kłamstwem jest też to, że chcę wmówić komukolwiek, iż "głównym czynnikiem wpływającym na pozycję jest nazwa domeny". http://www.zrozumfinanse.pl/poland/portal/...slownik_128.htm Tak czy siak ma się to nijak do handlu domenami, gdyż nie jest on zabroniony.
 15. Przeczytaj proszę moje poprzednie posty. Udowodniłem, że ma. Spróbuj więc udowodnić, że nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy