Jump to content

Heniek

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Heniek

 • Birthday 05/20/1982

Contact Methods

 • AIM
  1821448
 • Website URL
  http://www.pneumat.com.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  informatyka
 1. Fajna sprawa te polskie domeny. Podajcie jakieś przykłady funkcjonujących stron z polskimi znaczkami, z ciekawości chcę posprawdzać PR itp. Może wykupie sam jakąś domenkę.
 2. Od razu chcę uprzedzić, że szukałem ale nie znalazłem Jak sugeruje temat chciałbym się dowiedzieć czy Google widzi linki w kolorze tla. Jeśli indeksuje takie linki to wpływa to korzystenie na linkowaną stronę czy wręcz odwrotnie - szkodzi? Wiem że to jest spam i tej techniki nie stosuje, ale mój "wspaniały" znajomy chcąc pomóc mi w pozycjonowaniu mojej strony umieścił na swoich stronach linki do mnie w kolorze tła. pozdrawiam
 3. witam, zastanawiam się ostatnio nad zatrudnieniem kogoś, kto zajmował by się tworzeniem stron w moim serwisie opartym na systemie Content Management. Do zadań takiego jegomościa należało by także oczywiście zapewnienie dobrego pozycjonowania serwisu. Pod pojęciem "dobre pozycjonowanie" rozumiem ukazywanie się linków do stron w google na pozycjach 1 do... no powiedzmy 7. I pytanie: Ile kosztowało by utrzymanie miesieczne takiego pracownika?
 4. Witam, zastanawia mnie fakt taki, że nie które strony mające PG=0 są lepiej pozycjonowane w Google od stron mających PG=>3. Sprawdzam narzędziami w sieci (chociażby tym na Optymalizacji) i stronka z PG=0 nie ma linków widzianych przez Google, za to tysiące widziane przez inne wyszukiwarki - linki te z reguły są płatne na innych serwiasch. Krótko mówiąc: Dlaczego stronka z PG=0 jest wyżej pozycjonowana od stronki z PG=>3?
 5. Znaczy się, że na serwerze z inną domeną zasadniczy jest tylko jeden odnośnik? A reszta (jak to napisał iktorn) ma znaczenie marginalne?
 6. Dzięki za komentaże, generalnie chodzi mi tylko na umieszczeniu swojego linka na jaknajwiększej ilości stron na innych serwerach. Obecnie przeglądam oferty na Allegro i szczerze powiedziawszy nie bardzo moge uwierzyć, że za uzyskanie kliku tysięcy linków (bo na każdej podstronie serwisu) zapłacę tylko od 10 zł do 50 zł. Myslicie, że to jakiś wałek, czy poprostu czegoś tu nie rozumiem... ?
 7. W AdWords już jestem. Chodzi mi o umieszczenie rekalmy w katalogu typu ODI.pl Dlatego też zastanawiam się, który z katalogów jest najobszerniejszy pod kątem umieszczenia linku (płatna reklama) z krótkim opisem do mojej strony. Myślę, że do większości niekomercyjnych katalogów wpisałem moją stronkę. Teraz zastanawiam się nad komercją - odpłatnym genenrowaniem linków.
 8. Mam pytanko: czy istnieje jakiś ranking najobszerniejszych stron (katalogów) z linkami? O co mi chodzi...? Chciałbym wykupic reklame na jednym z takich serwisów. I chciabym, aby ten serwis generował mi jak najwięcej linków do mojej stronki. www.pneumat.com.pl
 9. Czy jeśli źródło stronki zawiera np. dwa znaczniki meta Keywords (jeden nadawany przez autora, drugi przez automat) to czytane są oba czy może tylko pierwszy?
 10. Witam, chciałbym uzyskać informację (pi razy oko) ile kosztowało by utrzymanie kogoś kto zajmowałby sie w firmie pozycjonowaniem strony i ile przeciętnie zajmowało by mu to czasu.
 11. A tak w ogóle z ciekawości to ile miesięcznie kosztowało by opłacenie kogoś kto zajmowałby się pozycjonowaniem strony firmowej?
 12. Witam wszystkich, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość w kwesti stawianych przeze mnie pytań... Trafiłem tutaj w trakcie buszowania po innych stronach WWW. Muszę przyzać, że nie trudno Was znalazłem ponieważ jesteście polecani (są tam Wasze linki) przez wiele portali. Przez dwa dni czytałem sobie niektóre tematy, aż w końcu postanowiłem się zarejestrować i napisać kilka słów. Pozdrawiam wszyskich. Ps. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na stronkę, kórą się opiekuję www.pneumat.com.pl i prosze o komentarz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy