Jump to content

abc

Forumowicze
 • Content Count

  446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://www.youtube.com/watch?v=GFZPzOpBLwo...feature=related Jakby ktoś nie mógł znaleźć.
 2. ebnix, ale jezeli domena nie ma historii, to nie mozna liczyc na takie efekty.
 3. A w czym jesli nie w nazwie, moze byc lepsza domena, ktora nie ma ani historii ani BL?
 4. Czytaj kursy, bo z takimi pierdołami jak masz problem, to będzie Ci ciężko. A:link {text-decoration: underline; color: red;}
 5. abc

  Hosting z allegro

  Po pierwsze, to nie rozumiem po co w ogóle takie zagranie. W argument z pierwszego posta sam chyba nie wierzysz. Po drugie - nastawiasz się tego, a on po paru dniach Ci to wszystko wywali.
 6. abc

  Coś na uszy.

  O to chodzi Dobrze wysuszony i odpowiednio blisko odpalon"achtung", i nie będziesz nic słyszeć przez najbliższe pare dni )
 7. abc

  pudzian i mma

  s4lc Olivia to wg. mnie przegrał z Danielem.
 8. abc

  pudzian i mma

  Aha, tylko powiedz mi czy znasz Najmana osobiście, czy tylko z mediów? Jestem bezstronny, ale nie nazywajcie go platfusem, bo większość z was rozje**l by jednym uderzeniem, albo wyglądało by to podobnie jak jego walka z Pudzianem.
 9. abc

  pudzian i mma

  Jakby Pudzian nie zgrywał pokornego baranka i nagle z zaskoczenia się nie zerwał, to walka zapewne potrwała by trochę dłużej. Swoją drogą szybko wyszła na wierzch propaganda mediów.
 10. Stilly zmienny jest. Najpierw Ci podziękował, a teraz ochrzanił
 11. advokat, a jeżeli ktoś wie o przestępstwie i tego nie ujawni, to nie jest współudział? Pomijam sposób w jaki zrobił to Content (jednocześnie jednak uważam, że należą się ukłony w jego stronę).
 12. Standardowa skórka? (sprawdź na oryginalnej).
 13. abc

  [prywata] Outlook

  Orientuje się ktoś jak poprawnie wysyłać sformatowane w html maile, poprzez Outlooka 2007? Jak włączyć opcje, żeby wysyłał on na pocztę grafiki, będące elementem składowym strony? Jak wyłączyć opcję edycji w MW - najprostsza strona bez grafik, poprawnie zakodowana w xhtml+css, w Outlooku wygląda prawidłowo, a gdy klikam na akcje wysyłania jako html, to strona się rozjeżdża i taka też dochodzi do odbiorcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy