Jump to content

websign

Forumowicze
 • Content Count

  1,148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About websign

 • Birthday 11/21/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.websign.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Częstochowa
 • Interests
  SEO, SEM
 1. Właśnie pojawiło się w materiałach reklamowych: http://pomoc.az.pl/kategorie/kup-certyfikat-ssl-aby-zwiekszyc-swoja-pozycje-w-google/
 2. Dzięki, zainstalowałem, tak na wszelki wypadek ważny wycinek z readme dotyczący licencji:
 3. Tego nikt nit wie, może jeśli w ciągu x czasu jeśli do strony zaczyna prowadzić y linków, a nie jest wykupione AdWords strona po prostu leci, bo Google wnioskuje, że w takim razie ruch jest po prostu sztuczny, bo nie został przepuszczony przez ich skarbonkę
 4. Za niedługo będzie trzeba jeszcze odciski palców wysłać do Google, żeby rozpatrzyli ewentualność pojawienia się strony w serpach.
 5. Jak widać Majesticbot chodzi dużo po stronie, trzeba go zablokować
 6. Mimo szczytnej idei, zdecydowanie nie popieram, ale wszystko wkazuje że będzie to szło właśnie w tym kierunku. Z tym, że skoro można wykrywać pedofili, można też wykrywać inne rzeczy i sprzedawać firmom reklamowym a potem okazuje się że mail (oczywiście nie tylko) został pozyskany z ogólnodostępnych źródeł i akurat reklama w nim zawarta pasuje w 100% do tego co sobie gdzieś tam zapisaliśmy.
 7. No dobrze, ale czy był jakiś regulamin promocji i gwarancja ceny przy przedłużeniu? Nie pisałeś nigdzie, że Cię oszukali, tylko że cena była 10x większa od ceny rejestracji. Poza tym, cenniki mają to do siebie że się mogą zmieniać, nikt nit zagwarantuje Ci, że cena odnowienia za rok będzie taka jak teraz, bo może zmienić się polityka firmy, mogą ceny w NASKu się zmienić itd, Zawsze można domenę zarejestrować na 2 lub więcej lat z góry i wtedy nie ma problemu przez dłuższy czas, bo od razu wiesz ile zapłacisz.
 8. No właśnie niedługo będzie tak, że żeby domena wyświetlała się w ogóle w organicach trzeba będzie mieć wykupioną domenę w Google, hosting w Google no i oczywiście AdWords (kto wie, może w sumie jeszcze obowiązkowy Adsense na stronie), bo inaczej na start będzie kara -100 pozycji bez możliwości pójścia wyżej.
 9. Moim zdaniem jeśli tylko Ty korzystasz z tego systemu, to możesz. To tak jakbyś wziął swój komputer, wstawił do jakiejś serwerowni i łączył się z nim przez RDP. W licencji nie jest przecież chyba nigdzie napisane, że komputer musisz mieć fizycznie przy sobie. Oczywiscie popróbuj popytać jeszcze na jakichś forach dedykowanych.
 10. pawelekk - to jest normalna procedura. Taka jest polityka cenowa NASK. Ceny dla partnerów: http://www.dns.pl/porozumienie/oplatyp.html Jak widzisz, rejestracja kosztuje 9,90 a odnowienie 40 (mówię o domenie PL). Gdzieś rejestrator musi zarobić, jeśli rozdaje część domen za 0 zł, to wiadomo, że żeby wyjść na zero musi dorzucić to 9,90 do 40 zł i dopiero wychodzi na 0. Do tego trzeba doliczyć, ze nie wszystkle domeny za 0 zł są w ogóle odnawiane (czyli powstaje strata którą trzeba sobie na czymś odbić). Dodaj do tego fakturowanie, obsługę klienta (coś nie działa, to piszesz do rejestratora) i jeśli podzielisz to na 12 miesięcy, zysk wcale nie jest oszałamiający Ale zawsze możesz sam zostać partnerem NASK, możesz najpierw napisać swój kod żeby się łączyć z API NASK i pomyśl ile wtedy zaoszczędzisz
 11. Znowu biadolenie, a to już nie pierwszy raz tak jest. Radzę przeczytać poprzednie posty w tym wątku i wyciągnąć wnioski.
 12. A jak wyobrażasz sobie że mógłbyś to sprawdzić? Musiałbyś dostać dostęp do ich systemów przy założeniu że nie zostało w nich nic wyczyszczone. Niestety, ale sieci reklamowe działają na tej zasadzie - też co najmniej kilka razy miałem wypłaty o kilka tys. mniejsze niż wynikało to z moich obliczeń czy staytystyk za poprzednie miesiące i poza reklamacją i prośbą o dokładne sprawdzenie praktycznie nic nie można zrobić.
 13. A ja mam dzisiaj znowu maile z propozycją AdWords. Czy to znowu jakaś powiązana akcja?
 14. Ile linków stałych zostało przyłożone?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy