Jump to content

Tortuga

Forumowicze
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tortugolandia..
 1. Nie rozciągam komórek bo nie kopiuje tej samej wartości. Mam listę kilkuset firm w kolumnie A, gdzie każdy kolejny wiersz w kolumnie to nazwa firmy (jedna linijka=jedna nazwa, od A do Z). Chcę stworzyć arkusze o nazwach tych firm, gdzie w przyporządkowanych arkuszach będę miał szczegółowe dane (nazwa, adres, tel itp). Chodzi mi o to żeby po kliknięciu nazwy firmy w arkuszu 1 (home), odsyłało mnie do arkusza o tej samej nazwie do komórki dajmy na to 1A, i to już częściowo zrobiłem, tworząc kolejne arkusze, zmieniając ich nazwy i dodając formułę w arkuszu 1, ale jak na razie, robię to na piechotę. Chciał bym wkleić całą listę do czystego arkusza i zdefiniować: pozycje od 1A do 300A- stwórz arkusz o tej samej nazwie i hiperłącze: - dla komórki A1- arkusz A1,komórka A1, - dla komórki A2-arkusz A2, komórka A1 itd.
 2. Cześć Maximus Marius Pisząc podstrony miałem na myśli arkusze. Nie rozumiem o co ci z tym chodzi?
 3. Cześć Może mi ktoś podpowiedzieć jakiej formuły użyć w Excelu Open Office 3.2.1.? Mam listę ok 300 pozycji w Kolumnie 1A. Chce zrobić z każdej linijki, przekierowanie do podstrony w tym samym arkuszu o nazwie danej pozycji: 1A. pozycja 1 2A. pozycja 2 3A. pozycja 3 Klikając na "pozycja 1", chcę żeby otwierała się podstrona o nazwie "pozycja 1", "pozycja 2" do "pozycja 2" itd. Mogę to zrobić używając formuły "=HIPERŁĄCZE("#pozycja 1.A1";"pozycja 1")", ale muszę ręcznie nazwać każdą podstronę arkusza i wpisywać formułę dla każdej pozycji oddzielnie, a to trwa godzinami Wie ktoś jak zaznaczyć wszystko i stworzyć przekierowania i podstrony jednym kliknięciem? (ewentualnie dwoma Dzięki.
 4. Skoro nie zebrałeś "niemożliwej kwoty" to wygląda na to, że jednak udało ci się spełnić to, co zakładałeś
 5. Wlasnie sie okazalo, ze mi tez sie do Drupala dobrali !!! Podpowie ktos jak to dziadostwo naprawic, bez instalowania wszystkiego od nowa, bo pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo? Z tego co widze, to pliki wszystkie na serwerze mam tak jak byly, ale na stronie glownej widze tylko tyle: <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <title>Dark_Mare Crew</title> <style type="text/css"> <!-- body { background-color: #000000; } .style1 {color: #FF0000} .style3 { color: #666666; font-size: 24px; } .style4 {color: #FF0000; font-family: "Comic Sans MS"; } --> </style></head> <body> <div align="center"> <p class="style3">Dark_Mare Crew</p> <p class="style1"><img src="http://img61.imageshack.us/img61/8128/fkyw6.gif" width="299" height="389" /></p> <p class="style4">Turkish</p> <p class="style4">Türkler Ermenilere Soykırım Yapmamıştır.<br /> Götünüzden soykırımlar üretmeyin ! <br /> Peki Türklere yapılmak istenenlere ne demeli ?</p> <p class="style4">English</p> <p class="style4">We didn't do this. Your think is like a ass! <br /> However what the fu*k You want to do for the Turks ?<br /> Go Hell son of a bitch !</p> <p class="style4">Cehnneme Gidin Orospu CocukLarı.</p> <p class="style4">Greetz; Yanis , xYz , Mectruy , Arab Hacker's And All Muslim Defacer'S</p> <p class="style4">Anti ".ir" Defacer</p> <p class="style4">We Like The Arabian And Sunnah.</p> </div> </body> </html>
 6. Brdzo ciekawy pomysł. Mam pytanie, czy w treści można dodać link i czy zdjęcia muszą być na jakimś zewnętrzym portalu jak fotosik? Pytam bo prowadzę stronkę małej wioski i jest tam kilka informacji i zdjęć o nieistniejących już budynkach dworskich więc chętnie bym coś u ciebie dodał (za link;)
 7. Nie jestem pewien czy możesz wogóle instalować jakiś dodatki. W panelu admin/ulepszenia masz do wyboru: własna domena, nielimitowana ilość użytkowników, edycja CSS, i powiększenie miejsca na dysku do 5, 15, 25 GB-wszystko płatne oczywiście. Ale jak na darmówkę, która pięknie się indeksuje i jest powiązana tagami z tysiącami innych to i tak świetna opcja.
 8. Tak zachwalacie, że człowiek też chciał by spróbować a tu trzeba czekać bo na razie tylko wersja dla betatesterów wyszła Jest naprawdę taka szybka, nawet w porównaniu do Opery?
 9. Tortuga

  Nowy kanal IRC

  Jest jakaś komenda na wysłanie kolejnej wiadomości? Wydaje mi się, że trafiła do spamu i wykasowałem.. albo ktoś używa mojego nicka
 10. Dzięki jubi. Zciągnąłem, zainstalowałem, działa. http://drupal.org/project/shoutbox W ustawieniach wybrałem żeby wyświetlało max 10 postów. Jak jest więcej wiadomości niż 10, to nie widać tych starszych. Jest jakaś możliwość ustawienia/dodania suwaka albo czegoś podobnego, tak żeby można było przeglądać historię?
 11. Zainstalowałem na drupalu chat room http://drupal.org/project/chatroom Teraz jest tak, że mam w menu link do chatu, który przenosi do chatroom-u. Chciałbym to skonfigurować tak żeby okno czatu było wyświetlane na każdej z podstron serwisu, żeby użytkownicy mogli sobie czatować, pisać na forum, przeglądać galerię (domyślam się, że z galerią może być problem, bo to Gallery2 na subdomenie).. coś małego na górze ekranu z możliwością powiększenia. Pytanie. Wie ktoś jak to skonfigurować bo jak na razie nie dałem sobie z tym rady, lub ewentualnie czy możecie polecić jakąś inną wtyczkę, która mi na to pozwoli?
 12. 6 dni temu wysłałem do Jor.pl email, po kilku dniach kolejny i nadal nie dostałem odpowiedzi. Jeśli admin nie odpowie to może przynjamniej któryś z forumowiczów. Poniżej treść mojej wiadomości: Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy