Skocz do zawartości

[Problem] Obsługa płatności w otwarty mini mod 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie co to znaczy?!

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kosula/public_html/katalog/otwarty_admin/kody.php on line 59

albo to?

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kosula/public_html/katalog/otwarty_disp/op.php on line 454

HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jakas porazka ;/ wywalilem pliki katalog, zainstalowalem ten sciagniety stad ktory rzekomo jest z dzialjacymi platnosciami i ... podczaas proby dodania strony pokazuje sie ten sam blad co w powyzszym poscie ;/ nie wiem o co tu biega ze to wszystkim dziala a mi rzekomo sprawny skrypt nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyznacznikiem inteligencji jest umiejętność korzystania z google

Błąd który wkleiłeś oznacza, że zapytanie przesłane do bazy zwraca dane w nieprawidłowym formacie (bądź wcale ich nie zwraca). Przyczyn może być wiele, np. nieprawidłowa struktura tabeli w bazie, której dotyczy zapytanie, lub jej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa tak jak trzeba oprócz tego że po dodaniu nowej strony nie jest ona wyświetlana tylko jest napis ile jest dodanych nowych stron.

Wygląda to mniej więcej w ten sposób:

2lxc6ip.png

a pod tym powinny się wyświetlać przecież wpisy ;/

Czy może mi ktoś wytłumaczyć czym jest spowodowany ten błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Witam a morzesz napisać jak to wsadzić do instalatora? tak żeby było to już na stałe i odrazu tworzyło tabele przy instlacji skryptu?

ja zrobilem cos takiego ale to chyba nie wystarcza bo tabela się jednak nie chce się zrobić, przepraszam jeśli kogoś rozśmieszyłem ale ja się na tym nie znam ;) tylko próbowałem :)

mysql_query("
CREATE TABLE `".$_POST[prefix]."kody` (
`id` INT(8) NOT NULL auto_increment, 
`kod` varchar(11) NOT NULL default  '',
) TYPE=MyISAM;");

z góry dzieki za odp

pozdrawiam

Nie testowałem, ale sprawdź:

mysql_query("

CREATE TABLE `".$_POST[prefix]."kody` (

`id` int(8) NOT NULL AUTO_INCREMENT,

`kod` varchar(11) COLLATE latin1_general_ci NOT NULL,

PRIMARY KEY (`id`)

) TYPE=MyISAM ");

Jeszcze tego nie testowałem i nie jestem pewien tego key 'id'

Zarabiaj na swojej stronie WWW!

Kliknij tutaj

A tak może wyglądać Twój katalog za drobne pifffko- zawsze najnowsza wersja OtwartyMini Chrome by D4rk5ide

Zakup modyfikację skryptu w wersji "Chrome"

https://allegro.pl/listing/user.php?us_id=148122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności