Skocz do zawartości

Przerwa konserwacyjna


robson

Rekomendowane odpowiedzi

home.pl jakiś czas temu przenosili się na nowe DC i dowiedziałem się o tym dostając miesięcznego newslettera z informacją ".....przenosiny na nowe DC zakończone...."

Mozna więc robić to bez przerw i problemów z niezadowolnymi klientami.

Tak samo robie z moimi servami, którymi sam zarządzam a stoją sobie w różnych firmach na niezłych łaczach. Od 3 tyg. robie system na nowym serwie, jak uznam, że jest OK, zmiana maszyny odbędzie się w 10 minut - tyle potrzeba na przeniesienie baz.

Wiem, wiem są tam tylko moje strony więc czas na zmiany jest niewspółmiernie mniejszy niż w firmie "hostingowej". Z drugiej strony robie to sam + kartka z planem a nie mega "fachowcy"......

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że w OGICOM się znają i gdyby mogli to zrobili by to inaczej :)

A co do samej przerwy, to w każdej firmie taka przerwa może się zdarzyć, gdyż przy szybkim rozwoju firmy, trzeba iść na przód z technologiami.

Pozdrawiam

Tani Hosting - od 7 lat w sieci!

Chcesz zacząć zarabiać konkretne pieniądze i budować ze mną biznes? Napisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności