Skocz do zawartości

mBank - zablokowane potwierdzanie operacji za pomocą haseł sms


pbupbu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały kłopot otóż jakiś czas temu po pijaku zablokowałem sobie możliwość potwierdzania jakichkolwiek operacji drogą sms-ową także nie moge aktywować nowej karty do bankomatu czy też robić przelewy, na dodatek mam nowy numer telefonu oraz nowy dowód osobisty.

Jak teraz wybrnąć z tej sytuacji, czy ktoś z Was miał już podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie dzwonisz do BOKu mBnaku tylko pytasz na forum ? ;)

nie dzwonie bo niemam po co przeciez nie ustalilem sobie zadnego telekodu (sam do konca nie czaje oco w tym chodzi)

Nową kartę możesz sobie chyba aktywować w bankomacie, poprzez wyciągnięcie gotówki, lub sama się aktywuje gdy zapłacisz za coś w sklepie. W dalszych sprawach tylko telefon do obsługi klienta.

nie moge poniewaz najpierw musze ustanowic sobie kod PIN dla karty (do czego wlasnie potrzebna mi jest możliwość potwierdzenia operacji za pomoca sms)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie dzwonisz do BOKu mBnaku tylko pytasz na forum ? ;)

nie dzwonie bo niemam po co przeciez nie ustalilem sobie zadnego telekodu (sam do konca nie czaje oco w tym chodzi)

Nową kartę możesz sobie chyba aktywować w bankomacie, poprzez wyciągnięcie gotówki, lub sama się aktywuje gdy zapłacisz za coś w sklepie. W dalszych sprawach tylko telefon do obsługi klienta.

nie moge poniewaz najpierw musze ustanowic sobie kod PIN dla karty (do czego wlasnie potrzebna mi jest możliwość potwierdzenia operacji za pomoca sms)

z tego co wiem to pin powinieneś przy nowej karcie mieć taki sam jak poprzedni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mCzat albo mLinia, a nastepnie prawdopodobnie wizyta w jakimś mKiosku.

BTW Przy zmianie dowodu, danych firmowych itp itd, natychmiast informuje się najważniejsze punkty (US, banki itp), bo można obudzić się z reką w nocniku.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Przy zmianie dowodu, danych firmowych itp itd, natychmiast informuje się najważniejsze punkty (US, banki itp), bo można obudzić się z reką w nocniku.

nawet mnie nie strasz, zreszta probuje dostac sie na mChat i moze bede wiedzial cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbupbu

Wydaje mi się, że w mbanku musisz wszystko potwierdzać swoim hasłem (mam na myśli to, ze nawet jak do nich zadzwonisz w sprawie swojego konta to i tak musisz podać hasło żeby cokolwiek się dowiedzieć)... Jeśli go nie pamiętasz to musisz dzwonić na ogólną informację i dowiedzieć się jak je odzyskać/zmienić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbupbu

Wydaje mi się, że w mbanku musisz wszystko potwierdzać swoim hasłem (mam na myśli to, ze nawet jak do nich zadzwonisz w sprawie swojego konta to i tak musisz podać hasło żeby cokolwiek się dowiedzieć)... Jeśli go nie pamiętasz to musisz dzwonić na ogólną informację i dowiedzieć się jak je odzyskać/zmienić. ;)

tzn wiesz haslo pamietam i swoj identyfikator, problem w tym ze nieustaliem sobie wczesniej telekodu wiec tylko wizyta osobista pozostaje

a tak na marginesie niewiecie czy w tzw. mKiosku bede mogl zalatwic ta sprawe? (oczywiscie biorac ze soba wszelkie dokumenty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intermax

pisał, że nie pamięta(nie ustawił) telekodu

@pbupbu

Zadzwoń na infolinię. Mówisz jak wygląda sprawa, ktoś z obsługi poprosi Cię o imię, nazwisko i numer Pesel. Podajesz te dane - sprawdzają i następnie na adres korespondencyjny wysyłają tak jakby nowe papiery do aktywacji konta - wtedy na nowo możesz wszystko poustawiać.

Przynajmniej tak to wyglądało jakieś 2 lata wstecz w podobnej sytuacji.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz do bok podajesz hasło telefoniczne i zmieniasz wszystko co chcesz.Ja tak kiedyś wszystkie dane zmieniłem łacznie z numerem telefonu .

Hasło do konta (którym logujesz się przez Internet) a telekod (potrzebny do weryfikacji na infolinii) to dwie różne rzeczy. Niektóre operacje na infolinii można załatwić podając jedynie własne hasło (czy tam wpisując numer klienta i kilka wybranych cyfr), ale przy większych sprawach konieczne jest podanie telekodu.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności