Skocz do zawartości

[projekt] WP-kat, katalog na Wordpressie


kursor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce wróżyć tu rychłego upadku ale słabo to widzę. Wtyczka jest ewidentnie za droga, a tu się autor upiera że będzie warta swojej ceny. Otóż raczej nie będzie. Tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał, bardziej opłaca się kupić licencję na seoka (autor seoka włożył w niego dużo więcej pracy i mu się to należy). Kolejna sprawa to to w jakim calu ja mam testować tę wtyczkę przez miesiąc? Postawię katalog na miesiąc a co później? Taki test to strata czasu, a jedyne co przyniesie, to likwidację bugów dla autora skryptu.

Wiem że zrzędzę ale nie podoba mi się ten "model biznesowy". To oczywiste że autor ma prawo ustalać cenę za swoją pracę. Dlatego właśnie rozważnym się udaje zarobić, a tym drugim niestety już nie. Szkoda tylko tych zmarnowanych projektów.

Założenie jest proste: testujesz za darmo przez miesiąc. Podoba się kupujesz. Nie podoba się - nie kupujesz.

Ten miesięczny okres nie dotyczy tylko obecnej fazy projektu. Taki model będzie obowiązywał zawsze.

Nie wiem skąd Twoje przekonanie, że ta wtyczka nie jest i nie będzie warta swojej ceny?

Na dzień dzisiejszy niewiele odbiega funkcjonalnością od seoka sprzed roku. Wiem bo mam kilkadziesiąt licencji seoka od maja 2010 roku. A już wtedy płaciłem 120 netto za pierwszą licencję (nie było okresu testowego i nadal nie ma).

(no i dałem się wciągnąć w porównania z seokiem, ale to było chyba nieuniknione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mnie cena jest w sam raz, przeliczcie to na dolce i mniej więcej takie są stawki za wtyczki premium. Rozumiem, że patrzycie na wszystko przez pryzmat naszego kraju i tekstów po złotówce ale na świecie wygląda to trochę inaczej.

Do autora. Przetłumacz to na angielski i wejdź na rynek globalny. Dla Polaków zawsze będzie za drogo, będą jęczeć nawet jeśli obniżysz cenę do 40zł.

Wtyczka jest warta swojej ceny, porównujecie ją do seoka ale to jest wordpress, wp+wtyczka+inne wtyczki=nieograniczone możliwości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Czy będą też płatności za pomocą przelewów online (dla większych kwot)?

2. Płatności jednorazowe czy jest/będzie opcja płatności cyklicznych np za miesiąc wyróżnienia czy rok?

3. Jak jest ze sprawdzaniem licencji? Łączenie z Twoim serwerem itp? Co w przypadku gdy zwiniesz interes za rok lub w przypadkach losowych (pady serwera, sprawy zdrowotne)?

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Czy będą też płatności za pomocą przelewów online (dla większych kwot)?

2. Płatności jednorazowe czy jest/będzie opcja płatności cyklicznych np za miesiąc wyróżnienia czy rok?

3. Jak jest ze sprawdzaniem licencji? Łączenie z Twoim serwerem itp? Co w przypadku gdy zwiniesz interes za rok lub w przypadkach losowych (pady serwera, sprawy zdrowotne)?

1 i 2 mam na liście zadań do zrobienia.

3. Łączy się z serwerem. Jest przewidziany długi okres na błędy połączenia z serwerem (30 dni). Jak będę zwijał interes to uwolnię licencje od sprawdzania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nam decydować o cenie - ale możemy komentować. Może autor zmieni zdanie. Ja nie mowie, że nie to nie jest zła wtyczka. Ale póki co na pewno nie jest 100% sprawna, a cenowo jest prawie jako seokatalog. Jak np za rok sie to usprawni i rozwinie bugi załata wtedy pewnie taka cena będzie rozsada a za granica plugin do wp może się fajnie sprzedawać jeżeli dobrze się zrobi supprot i inne sprawy: )

mimo wszystko zycze powodzenia.

pamiętam jak był start seokatalogu to były osoby wyznaczone do testów które chyba otrzymały taką licencje - na pewno tym osobom chciało sie dokładnie sprawdzić jak to działa skoro taką nagrodę otrzymali :D) Mi niestety wtedy nie udało się testować ^^

Duże zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Pytam, bo ostatnio mocno przyglądałem się www.directorypress.net z zamiarem zakupu.

Directorypress wygląda nieźle, też się zastanawiam, tym bardziej, że:

"Don't Forget! Every purchase includes open source codes, unlimited installations, free theme updates, free support and all the extra directory website designs completely free! $199 $79 limited time only!"

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie bierzecie pod uwagę, że licencja sekatalogu to tylko skrypt, doliczcie cenę grafiki... Tutaj kupujecie za identyczne pieniądze plugin, macie mnogość darmowych dodatków i do tego dziesiątki tysięcy skórek. Na moje oko to nawet nie ma porównania, wychodzi stosunek ceny 1 do 3 minimum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-mapka wojewodztw (moze sie przydac w katalogach tematycznych)

-mozliwosc uzaleznienia ilosci tagow od rodzaju wpisu

-mozliwosc konfiguracji promowanych wpisow na rotacyjne, stale itp

-dodac anty-bot obrazek

I skrypt bedzie bardziej wart swojej ceny ;)

Na podział terytorialny mam inny pomysł: nie tylko województwa, ale i powiaty i gminy.

Obecnie przy dodawaniu wpisu przy wpisywaniu miejscowości automatycznie wypełniane są pola z podziałem terytorialnym. Pracuję nad tym jak wrzucić to na mapę.

Tagi: do zrobienia.

Promowane: obecnie już jest to zrealizowane, można wybrać losowy wpis lub slidera.

Captcha już jest prawie gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka wygląda na fajną tylko ta cena: ) tańszy jest juz seo katalog i ma więcej opcji itp.

radzę abyś pomyślał nad ceną

Zmusza cię ktoś do zakupu wtyczki ? Jak ci cena nie odpowiada kup coś innego. IMHO irytujące jest takie narzekanie na cenę zwłaszcza z porównywaniem do innych produktów. Autor wycenił swoja pracę na tyle, a nie mniej i nie należy tego komentować.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała uwaga. Dodałem wpis, został dodany do katalogu, zaindeksowany. Później zobaczyłem literówkę, wpis poprawiłem i czeka na powtórną moderację, ale strona z wpisem nie istnieje (błąd 404).

Nie wiem czy da się to tak ustawić, żeby do czasu powtórnego zaakceptowania wyświetlała się poprzednia wersja wpisu.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała uwaga. Dodałem wpis, został dodany do katalogu, zaindeksowany. Później zobaczyłem literówkę, wpis poprawiłem i czeka na powtórną moderację, ale strona z wpisem nie istnieje (błąd 404).

Nie wiem czy da się to tak ustawić, żeby do czasu powtórnego zaakceptowania wyświetlała się poprzednia wersja wpisu.

To nie będzie proste ale rozpoznam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności