Skocz do zawartości

Skrypt katalogu stron web-news.eu


RoKi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od początku 2010 roku oferuję mój skrypt katalogu stron www.katalog.web-news.eu. Znalazła się już pewna grupa użytkowników i w końcu postanowiłem poddać go pod dyskusję na forum.

orange.jpg

Skrypt powoli rozwija się (bo czasu zawsze mało) głównie wg wskazówek kolejnych użytkowników. Na razie doczekał się wersji 1.0.7, w której naprawiłem kilka błędów i dokonałem kilku zmian. Dokładna wersja skryptu znajduje się pod adresem www.black-point.eu i małe co nieco różni się od pierwotnego skryptu w domenie web-news.eu. Pierwotna (pomarańczowa) grafika do katalogu została zaprojektowana przez firmę Webnode. Dodatkowo dostępne są obecnie inne wersje kolorystyczne i zestawy ikonek.

Skrypt przeznaczony jest do prowadzenia zadbanych katalogów i opiera się o punktowy system oceny wpisów. Punkty mogą być przyznawane za treść, page rank, szatę graficzną, prawidłowy kod html oraz kanał rss z nowościami. Dodatkowo dostępne są punkty płatne, które można kupić SMSem (Dotpay).

Skrypt daje możliwość wprowadzania wpisów darmowych oraz płatnych SMSem (Dotpay). Administrator ustala ilość dziennie zatwierdzanych wpisów dzięki czemu dokonujący wpisu bezpłatnego wie jak długo będzie oczekiwał na moderację. Długa kolejka ma go skłonić do wpisu płatnego.

Skrypt można kupić na aukcjach allegro. Kupujący mogą liczyć na moje doradztwo przy instalacji i konfiguracji. Dokonuję też modyfikacji skryptu na zlecenie. Kod skryptu jest przejrzysty i osoby znające php mogą samodzielnie modyfikować skrypt.

Wszelkie uwagi przydadzą się przy tworzeniu kolejnych wersji.

Pozdrawiam

RoKi

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdyby ten warunek można było ominąć to mógłbym kupić :D

Warunkiem korzystania ze skryptu jest pozostawienie w stopce linku do strony www.katalog.web-news.eu.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie link w stopce to nieopłacalne z punku seo każdy kto chce mieć katalog pod zaplecze kupi seokatalog cena przy 10 licencjach ma się tak samo jak katalog.web-news.eu. z tym że w stopce nie ma żadnych linków a patrząc w przyszłość jeśli wejdzie wersja 1.4 seokatalogu to cena nawet 150 zł za pojedynczą licencje jest warta ceny a nie wspomnę o cenie przy większej ilości.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja czytałem o warunkach tutaj - https://www.katalog.web-news.eu/skrypt-katalogu-stron.php

Dołączam się do pytania co do nielimitowanej liczby domen oraz czy widzisz opcje promocyjne w pakietach 5 katalogów, 10, 20 itp?

Stopki domyślnie nie powinno być - w tym momencie masz napewno więcej klientów, a tak łasząc się na 25zł ich tracisz.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z uwagami nie wymagam już linka zwrotnego.

Pojawiły się też pakiety licencji:

3 licencje - 140 zł

5 licencji - 200 zł

10 licencji - 300 zł

20 licencji - 500 zł

bez limitu - 1500 zł

Zakup skryptu na własny użytek bez prawa do odsprzedaży.

Opis na allegro do końca aukcji już zostanie i zmieni się dopiero w przyszłości, ale kupujący z forum są już zwolnieni z obowiązku utrzymania tego linka.

RoKi

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt katalogu wygląda fajnie, może być dobrą alternatywą dla obecnie dominującego SEOKatalogu. Postanowiłem wesprzeć projekt opisując go wstępnie na swoim blogu:

https://www.pozycjoner.biz/nowa-alternatywa...talogu-webnews/

Niestety póki co skrypt jest opisany "roboczo" bez szczególnych informacji, jednak jakby autor chciał się "odwdzięczyć" za taką recenzję - miło widziana by była jakaś 1 darmowa licencja. Myślę, że jako posiadam licencje do SeoKatalogu - mógłbym jakieś zestawienie zrobić. Jak autor nie udostępni mi licencji to pewnie i tak kupię, bo cena nie jest duża - choć liczę na taki mały gest !!!

PS.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT na katalog?

PS2.

@RoKi Myślę, że powinieneś czekać - tylko szybko wystawiać aukcje tych pakietów które napisałeś wyżej - kuj żelazo póki gorące, zobaczysz, że szybko będziesz mieć dużo klientów ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że pytałem o opcje nielimitowaną teraz myślę, że powinna być wycofana zanim się pojawi faktycznie.

Licencja nielimitowana to samobójstwo dla fajnie zapowiadającego się skryptu.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno porównywać mój skrypt z SEOkatalogiem, który niewątpienie jest dużo bardziej rozbudowanym narzędziem.

Co do zakupu skryptu i użycia go do stawiania stron pod np. SWLe jest raczej mało opłacalny i dość upierdliwy w wykonaniu - każdy wpis musi być potwierdzony i zatwierdzony przez moderatora.

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam postawiony katalog na tym skrypcie - Katalog stron EraBiznes.Info i jestem zadowolony

moderacja jest banalnie prosta, indeksacja wpisów szybka...

Fajnie byłoby gdyby info o aktualizacji przychodziła z automatu, niemniej jednak autor po wysłaniu prośby o nowszą wersję bez problemów przesyła aktualizacje :)

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zajrzyj do EraBiznes.Info, bo w tym momencie w każdej kategorii pojawia się "kategoria dla dorosłych" - cokolwiek by to miało oznaczać :)

--> Fatal error: Call to undefined function kategoriadladoroslych() in /home/pakiet/domains/erabiznes.info/public_html/kategoria.php on line 20

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zajrzyj do EraBiznes.Info, bo w tym momencie w każdej kategorii pojawia się "kategoria dla dorosłych" - cokolwiek by to miało oznaczać :)

--> Fatal error: Call to undefined function kategoriadladoroslych() in /home/pakiet/domains/erabiznes.info/public_html/kategoria.php on line 20

@Styx

dzięki za info, już "walczę" żeby to poprawić

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd to wynik braku wersji update - już to naprawiliśmy. Oprócz podmiany plików trzeba dodać brakujące pola do tabeli. Problem już rozwiązaliśmy, ale weekend to zły czas na update - rzadziej bywam przy kompie :)

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności