Skocz do zawartości

Proszę o oceny www.opraca.pl


krystian048

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, kolory się trochę gryzą. Zmień ten pomarańcz na nieco jaśniejszy, stonowany bo ten jest zbyt jaskrawy i słabo "współpracuje" z niebieskim.

Czepiając się pomarańczowego, źle nałożone gradienty, poprostu słabe przejścia między kolorami.

Na stronie głównej, w "Ostatnio dodane" button "Pokaż wszystkie" jest pomarańczowy, a niżej są już niebieskie - proponuje to zmienić, tak dla estetyki.

W poziomym menu ten szary nie prezentuje się najlepiej, popracował bym również nad topem, aczkolwiek jego prawa strona wydaje się zbyt pusta.

Te strzałki przy nagłówkach, brzydkie, zmień na niebieskie tak jak jest na stronie głównej, przy "Twoja branża".

Na koniec proszę o kasacje konta o loginie "Olej", bo założyłem je aby sprawdzić dostępne opcje i ich poprawność :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka i gradienty wygladaja bardzo dobrze, ale na dobrym monitorze, na tanim lcd lub notebooku bedzie sieczka chocby nie wiem ak dobrze byly zrobione,

generalnie mi sie podoba

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przyjemnie się prezentuje :) Aczkolwiek, domyślne otwieranie ofert w nowych okna to jak dla mnie złe rozwiązanie - możesz wrzucić link "Otwórz w nowym oknie" lub "Drukuj". A mapka z prawej, aż się prosi o choć delikatny cień lub napis gdy nakierowuje na województwo :brawa:

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajka jest trochę łysa, w selectach można dodać coś w stylu "Wybierz branże|*", i jak dla mnie to wku***e jest podświetlanie linków w górnym menu na onclick, jak już mają się podświetlac to na focus ;-)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności