Zaloguj się, aby obserwować  
Kojotek_OX

Kto chce zobaczyć swoje nazwisko w wynikach konkur

Polecane posty

Kto chce zobaczyć swoje imię i nazwisko obok nicka w wynikach konkursu, a nie jest w pierwszej 10?

Jeśli ktoś takowy istnieje, to niech napisze o tym posta tutaj, albo prześle na PW informacje adminowi Michalowi.

Muszę znaleźć w sumie 7 osób, bo inaczej nici z pełnych danych osobowych obok mojego wyniku :D

Ale mam nadzieję, że ma historia, drodzy pozycjonerzy, na tyle Was poruszyła, że zdecydujecie się na pomoc, za co z góry dziękuję.

:shok:

Tak jak obiecałem - kolejne szkolenia już są dostępne -

Sprawdź

Ilość miejsc ograniczona - nowe tematy szkoleń

Ja i tak wszędzie podpisuję się imieniem i nazwiskiem, więc nie mam nic przeciwko, żeby tam było. Tylko nie rozumiem po co? :D

Zawracanie głowy. Żeby jeszcze było czym się chwalić, to bym wypozycjonował stronę z wynikami na moje nazwisko. :shok:

PS. Mnie nie liczcie do tych 7. osób.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

A mi to jest wyobraź sobie na rękę i jest mi to potrzebne do budy, bo mi się nie chce tłumaczyć psorowi, co to u diabła oznacza Kojotek_OX i dlaczego nie ma tam mojego imienia i nazwiska.

Brałeś może zbiory, logikę i te rzeczy na matmie?

Bo jak tak, to podam jeszcze jeden powód dlaczego nie chcę gadać długo z psorem:

autobus.jpg

(informatyka na ostatniej lekcji)

Dlatego w sumie chcę, aby moje imię i nazwiskobyło w spisie.

A co do chwalenia się, to kto miał wiedzieć, to wie o tym, że brałem udiał w konkursie, raptem 10 osób z rodziną i wcale mi nie jest potrzebne dodanie danych do pokazywania swojego specostwa w tej dziedzinie, jaką jest pozycjonowanie, zważywszy na to, iż nie byłem nawet w pierwszej 10.

Jeszcze, holender, jakieś pytania?!

Tak jak obiecałem - kolejne szkolenia już są dostępne -

Sprawdź

Ilość miejsc ograniczona - nowe tematy szkoleń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.