Zaloguj się, aby obserwować  
amicek

Ważenie witryn

Polecane posty

Rozumiem zdenerwowanie bo tez mi sie "oberwalo" :) , ale mimo zlosci dowodzi to tylko i wylacznie wiedzy nawigatora.

Jak lordbart juz napisal ;) .

Dla mnie strona jest zgodna z regulaminem.

P.S. amicek -> przeciez wiedzialas, ze w ostatnie dni "oni" cos wymysla :)

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu

Koleżanko amicek, sytuacja, na którą się skarżysz może wystąpić w codziennej działalności SEO - sam mam taki przypadek, co oznacza, że trzeba włożyć w to jeszcze więcej pracy i energii, żeby przeskoczyć taki wynik. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, jednak przy odrobinie zacięcia może się udać ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

P.S. amicek -> przeciez wiedzialas, ze w ostatnie dni "oni" cos wymysla ;)

88078[/snapback]

Oczywiście, że wiedziałam, że coś wymyślą, ale nie coś takiego ?? Dalej upieram się, że coś jest nie tak bo gdyby prawdą było co mówicie to 198 osób (pokusiłam się o sprawdzenie) biorących udział w konkursie także źle zrozumiało ten punkt regulaminu.

PS. Tak na marginesie (do sędziów) to część z "graczy" pozdejmowała konkursową frazę i wszystko co związane było z konkursem, a nadal są uczestnikami.

Pozdrawiam, amicek
=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*
[ budowa maszyn ] [ strzyżenie psów poznań ]

Tak na marginesie (do sędziów) to część z "graczy" pozdejmowała konkursową frazę i wszystko co związane było z konkursem, a nadal są uczestnikami.

cóż nie sprawdzaliśmy po rejestracji czy ludzie są w porządku, czy też nie...

po prostu nie było na to czasu, poza tym zakładaliśmy uczciwość userów.

oczywiście moralnie ci ludzie nie powinni czuć się uczestnikami konkursu, zostaną też usunięci z listy.

mam wrażenie, że sprawdziłaś listę. ;) jeśli możesz podeślij na pw, będziemy mieć mniej sprawdzania

cóż nie sprawdzaliśmy po rejestracji czy ludzie są w porządku, czy też nie...

po prostu nie było na to czasu, poza tym zakładaliśmy uczciwość userów.

oczywiście moralnie ci ludzie nie powinni czuć się uczestnikami konkursu, zostaną też usunięci z listy.

mam wrażenie, że sprawdziłaś listę.  ;)  jeśli możesz podeślij na pw, będziemy mieć mniej sprawdzania

88093[/snapback]

Sprawdziłam, ale nie zapisałam nigdzie tych informacji :)

Pozdrawiam, amicek

Nawet jeżeli masz np domenę: www. gry .pl a klient ma działalność zupełnie nie związaną z grami tylko np. z owocami? Coś ta Twoja wypowiedź jest bardzo naciągana  :blink:

Nie rozumiem - dlaczego klienta ma interesować warsztat pozycjonera?

Pozycjoner rozliczany jest ze skutków, nie z warsztatu, zaplecza, itp.

Szy.

Prwawidłowe "utworzenie" wystąpi wtedy, gdy strona będzie "zawierać czytelną nazwę Uczestnika (tzn, jego imię i nazwisko lub nick, pseudonim)".

Prawidłowe zgłoszenie strony nastąpi gdy na utworzonej stronie konkursowej pojawi się nazwa Uczestnika

"Utworzenie strony konkursowej" czyt. "Utworzenie strony która będzie brała udział w konkursie" czyt. "Strona biorąca udział w konkursie będąc zatwierdzoną przez Jury."

Ja to tak rozumiem :blink:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

No to sie amicek wkurzy :)

Nie pamietam gdzie to pisalem, nie zlapalem co do minuty ale update byl miedzy 23 a 00:15. Jeszcze sie nie skonczyl

Pozdrawiam,

Bartek

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu

No ale już po konkursie  :)

88277[/snapback]

Gratulacje :):P

ps. a mnie paskudnie potraktował na 2 dni przed końcem, (brzydki googiel brzydki)

...

Dziękuje w imieniu skuzika :lol2::):)

ps. a mnie paskudnie potraktował na 2 dni przed końcem, (brzydki googiel brzydki)

Wygląda na jakiś filtr, ale za co :P

Wygląda na jakiś filtr, ale za co :)

88291[/snapback]

Miał wiele powodów, może to, że zamiast budowac powoli linki to dowalałem je zbyt dużymi partiami (miliard w środe miliard w sobotę ) i to takich linków co mają nieodpowiednią geolokolizacje (może też bezsensowne zaspamowanie sie fraza kluczową na witrynie)... a zresztą nieważne, ważne, że google czuwa :P

Jeszcze raz gratulacje, no i oczywiście należy pogratulowac stronie www.web-marketing.pl za piękne wejście na koniec, chociaż gdyby zaczął kilka dni wcześniej to kto wie... może teraz kto inny by pił szampana :)

...

Jeszcze raz gratulacje, no i oczywiście należy pogratulowac stronie www.web-marketing.pl za piękne wejście na koniec

Musiał mieć sporo punktów w systemach :shok:

Dlatego uważam, że takie konkursy powinny trwać nawet pół roku, żeby ci którzy korzystają tylko z systemów nie mieli szans :)

Pozdr.

chociaż gdyby zaczął kilka dni wcześniej to kto wie... może teraz kto inny by pił szampana

Nie miał szans bo Skuzik przewidział, że ktoś taki się znajdzie i koniec u niego był też niezły :P:):lol2:

No to sie amicek wkurzy ;)

Nie pamietam gdzie to pisalem, nie zlapalem co do minuty ale update byl miedzy 23 a 00:15. Jeszcze sie nie skonczyl

Pozdrawiam,

Bartek

88276[/snapback]

A dlaczego miałabym się "wkurzyć"? Nadal jestem nw pierwszej dzieisiątce :fool: i myślę [czytaj mam nadzieję], że do 14 to się nie zmieni. Gdy to piszę jest 01.10.2005 godz. 7:25. Zobaczcie jakie poświęcenie zamiast smacznie spać :rofl: to wstałam :) by zobaczyć co się dzieje. Na wyżej napisaną godzinę stan rzeczy wygląda następująco:

1.  www.tapetki.aplus.pl/msnbetter-thangoogle/
2.  www.web-marketing.pl/
3.  www.msnbetter-thangoogle.aloe.com.pl/
4.  msnbetter-thangoogle.estne .com/
5.  msnbetter-thangoogle.enjoy .pl/
6.  www.webhostingtalk.pl/msnbetter-thangoogle/
7.  zeus.inten.com.pl/
8.  konkurs.msnbetter-thangoogle.cirus.pl/
9.  msnbetter-thangoogle.activis.pl/
10.www.osw.vel.pl/

W s z y s t k i m g r a t u l u j ę !

:P:):lol2::shok:

Pozdrawiam, amicek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.