Zaloguj się, aby obserwować  
Saint

[wykop] Orange nie płaci za reklamy

Polecane posty

Chciałbym prosić Was o pomoc w wykopaniu tematu na stronę główną.

Orange nie płaci za reklamy

Sprawa dotyczy mnie, ale też bardzo wielu osób, które serwują reklamy Orange na swoich stronach.

Będę wdzięczy za każdy wykop. Z góry dziękuję.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci

Wykopane.

[...] co jest kwotą małą dość niewielką jak dla tak dużego operatora [...]

W tym zdaniu coś mi się nie podoba. Jeszcze poniżej warto by było ponownie przeczytać tekst i przemyśleć parę fragmentów.

TD działa dziwnie, bo powinien udostępniać jednostki reklamowe, tylko wtedy gdy reklamodawca zasili konto w swoim panelu. Na razie sugerowałbym wszystkim, aby zdjęli reklamy Orange do czasu, aż ten ureguluje należności. Dostaną kopa w tyłek, to dopiero zrozumieją swój błąd.

468x60.jpg

Poprawiłem.

Z tego co wiem zdjąć się "nie da" bo:

1. Klient to duża firmy więc prędzej czy później zapłaci.

2. Pewnie TD w pewnym sensie jest to na rękę.

3. Więcej roboty by było przy ponownym podłączaniu kampanii niż przy jej odłączaniu (to jest na 100000% prawda).

4. Zakładając, że Orange szybko zapłaci po odłączeniu to po podłączeniu wydawcy napewno mniej chętnie by się przyłączali do kampanii.

Zdjac w sensie, ze kazdy indywidualnie zdejmie je ze swojej strony.

Wg. mnie jest to wina TD - na kase z Neostrady czekalem pol roku, teraz czekam juz prawie rok. Na kase z tv N czekam juz z 8mc. Widac, ze TD olewa sprawe.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Zdjac w sensie, ze kazdy indywidualnie zdejmie je ze swojej strony.

To nie jest takie proste jak Ci się może wydawać. W wielu przypadkach trudno jest znaleźć dobrą alternatywę ponieważ większość sieci komórkowych korzysta z usług domów mediowych, które nie są z kolei takie chętne do współpracy.

Wg. mnie jest to wina TD - na kase z Neostrady czekalem pol roku, teraz czekam juz prawie rok. Na kase z tv N czekam juz z 8mc. Widac, ze TD olewa sprawe.

Wina, nie wina ... co może zrobić firm, która "żyje" z takiego układu nawet jeśli nie jest to specjalnie dla niej korzystne?

TD powinno blokowac reklamy - rozumiem, ze ktos sie moze spoznic 1 czy max 2mc, ale nie moze byc tak, ze pol roku czy rok wydawcy nie dostaja kasy bo reklamodawca nie placi.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

ja zdjąłem TD - testuje obecnie wiele różnych rozwiązań - nawet skąpca pod kątem przekierowywania za kliki ...

obecnie testuje: novem, afilo, netsales, skapiec, money

własnie napisałem kawałek kodu rotującego banery w zależnosci od kategorii i jej tematyki (do INDEXU) - widać to na zgredku

w kazdym razie TD mam zdjęte od około miesiąca ... nie polecam.

NIe wiem jak w zanoxie.

wykop podpity ;)

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.