Jump to content

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0

Recommended Posts

Wyszła nowa wersja Xevil Beta 28 (Final) dużo zmian polecam zaktualizować się, razem z nią można dostać również nową wersje Xrumera która jeszcze nie jest do pobrania dla wszystkich.

Z tej okazji mam kody rabatowe które  obniżają cenę na Xrumer +Xevil + Dostęp do Xevil BETA 4, za wszytko 115 USD(!) przy platnosci PayPal. Recaptcha 2 lamie tylko Xevil Beta 4.

Kody bezpłatne. Po kody proszę  zgłaszać tylko osoby mające pieniędzy żeby nie blokować kody przez tych co "oczekują na pieniędzy", "czekają wypłaty", "inne". Krótko mówiąc nie masz kasy nie zawracaj mi głowę.

Kody obniżają tylko zakup licencji, nie można tym kodem obniżyć abonament licencji którą już posiadacie ale można kupić nową.

p.s Już idą pracy nad Xevil beta 5.0 w tym nad automatycznym rozwiązywaniem Recaptcha 3. Szczegóły za 3-4 tygodnie.

• Like 2

re287am9.jpg

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie. Ale ja zadaję pytania jak sprawdzę wszystkie swoje nawet najgłupsze pomysły i teorie i przeszukam internet czy nie ma rozwiązania. Są dwie zalety takiego podejścia. 1. Uczę się 2. Nie zawracam

Właśnie Aleks napisał, że JS nowej recaptcha "poddał się" i będzie rozsyłać zamknięta beta jak podłączą już gotowy moduł do xRumera. Za niedługo będzie update bo już niby OCR działa skutecznie.

Matusik Ciebie już "znają" support wszystkich znanych softów, niestety nie z tej dobrej strony jaki bys trafił na forum ru sam by Tobie załatwił wypad

Posted Images

16 godzin temu, MaxPan napisał:

Wyszła nowa wersja Xevil Beta 28 (Final) dużo zmian polecam zaktualizować się, razem z nią można dostać również nową wersje Xrumera która jeszcze nie jest do pobrania dla wszystkich.

Sprawdziłem, niestety nowa wersja nie jest jeszcze dostępna do pobrania.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wyszła nowa, przed-finalna wersja XEvil 4.0 [Beta-31]

Aktualizację należy zrobić obowiązkowo, jest dużo zmian poprawiających skuteczność. 

Mam chyba już ostanie  kody rabatowe które  obniżają cenę na Xrumer +Xevil + Dostęp do Xevil BETA 4, za wszytko 115 USD(!) przy platnosci PayPal. Recaptcha 2 lamie tylko Xevil Beta 4.

Kody bezpłatne. Po kody proszę  zgłaszać tylko osoby mające pieniędzy żeby nie blokować kody przez tych co "oczekują na pieniędzy", "czekają wypłaty", "inne". Krótko mówiąc nie masz kasy nie zawracaj mi głowę :D . 

Kody obniżają tylko zakup licencji, nie można tym kodem obniżyć abonament licencji którą już posiadacie ale można kupić nową. Ilość kodów ograniczona.

re287am9.jpg

Przeliczając kurs rubla do 25.03 przy pomocy kodów rabatowych które mam : Xrumera +Xevil. +Xevil beta możną kupić za 95 USD płacąc PayPalem.

re287am9.jpg