Jump to content
dawstaw

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

Recommended Posts

1. Rozwiązywać Recaptcha2 na jednym IP i pytać czemu tak wolno to jest dobre pytanie :D

2. Xevil na moich maszynach rozwiązuje recaptcha 2 w czasie ok 60-120 sek przy użyciu proxy, korzystam z dedyków OVH. Xevil działa na 50-70 wątkach.

Cytat

Na stronie XEvila jest napisane, że osiąga szybkość x10 większa niż serwisy typu anticaptcha)

Ale czy to dotyczy Recaptcha2?

Cytat

Czas łamania ReCaptchy 2 przez serwisy typu AntiCaptcha wynosi około 30 sekund, 

Zazwyczaj jest o wiele dłużej. 

re287am9.jpg

1. Okej, czyli przepuszczę testy jeszcze na proxy.

2. A możesz powiedzieć czy masz dedyka z 6 rdzeniami, czy tego z 16, czy mówisz tutaj o kilku maszynach, na których XEvil łącznie łamie na 50-70 wątkach? (Chce porównać jaki sprzęt będzie potrzebny aby osiągnąć twój rezultat)

A w przypadku gdybym chciał postawić serwis do rozwiązywania captchy oparty o XEvila, czy to miałoby sens przy tej prędkości rozwiązywania captchy?

Z góry dziękuje za odpowiedź,

Pozdrawiam. :)

Xeon E3-1245v2 (4c/8th) - 32GB DDR3 1333 MHz  na takim 50 wątków Recaptcha2 chodzi obciążenie CPU ok 90-100%. Ram ok 60 %.

Przy umowie, że masz szybkie proxy.

Cytat

A w przypadku gdybym chciał postawić serwis do rozwiązywania captchy oparty o XEvila, czy to miałoby sens przy tej prędkości rozwiązywania captchy?

A  skąd ja mam wiedzieć co Tobie klienci będą wysyłać, same Recpatcha2 czy inne captcha. Nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie.

re287am9.jpg

Mam pytanie co do proxy pod XEvil. Kilka stron wcześniej doczytałem się, że proxy działały bez autoryzacji. W change logach xevila nie mogę znaleźć nic odnośnie autoryzacji proxy a przy wklepywaniu kombinacji z loginem i hasłem XEvil nie może połączyć się z proxy. Może ktoś powiedzieć czy wymagana jest jakaś konkretna maska proxy czy do tej pory nie została wprowadzona autoryzacja proxy?

Z góry dziękuje za odpowiedź,

Pozdrawiam. :)

Tak jak napinano wcześnie proxy z autoryzacja login/haslo nie działają w Xevil. Zero/jedynkowa opcja.

Cytat

wprowadzona autoryzacja proxy?

Nie może zostać wprowadzona bo to nie od Xevil zależy a od Chrome. Czytaj forum Botmastera tam wszytko to napisane z 20 razy.

re287am9.jpg

@MaxPan Witam, zapytam czy bedzie jakas promocja na blackweek na xrummera+xevila?

Bedziesz mial jakies kody rabatowe?

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Bootmaster nie anonsuje takie rzeczy bo wszyscy by czekali na promocję i było by zero sprzedaży w okresie po za promocją.

re287am9.jpg

@MaxPan ok, rozumiem. Mam nadzieje ze jak dostaniesz jakies kody rabatowe to napiszesz na PIO..... POZDR

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Tak, jeśli będą jakieś kody napisze na PIO,

re287am9.jpg

Do 30.11 jest promocja na Xrumer+Xevil - 30%. Wychodzi 170 USD za wersje standard ( rożni się od PRO wyłącznie ilością jednobocznie uruchomionych kopii standard 2, pro 5). Żeby otrzymać dostęp do Xevil BETA ( tylko ta wersje rozwiązuje Recaptcha2) należy po prostu przedłużyć abonament Xrumer na poł-roku( 60 USD) i napisać do Botmastera.

Jak kupować Xrumer

1.Rejestrujemy konto na http://xrumer.pl  ( mój ref) lub czysty link www.botmasterlabs.net

2. Zalogować się

3. Prawy górny róg przycisk "BUY PRODUCT"

4.Jeśli chcemy kupić przez PayPal klikamy logo PayPal i na dole otwiera sie okienko formy kontaktowej, wysyłamy zgłoszenie i na email otrzymamy za jakiś czas list ot Botmastera z opisem jak dokonać platnosci.

5. Można dodatkowo powiadomić BM ,że chcecie BETA Xevil on powiem jak przedłużyć abonament.

re287am9.jpg

Wyszła nowa wersja Xevil Beta 4

Mam kody na obniżenie ceny Xrumer +Xevil do 175 USD + 6 miesięcy abonamentu gratis + gratis dostęp do Xevil BETA 4 ( rozwiązywanie Recaptcha 2 automatycznie). Jeśli ktoś potrzebuje i ma kasę piszcie w PW.

re287am9.jpg

Tylko do 10.12.2019 kody które ja mam obniżają cenę na XRumer +Xevil + Dostęp do BETA 4, 6 miesięcy abonamentu za wszytko 115 USD (!) przy platnosci PayPal.

Kody bezpłatne. Po kody proszę  zgłaszać tylko osoby mające pieniędzy żeby nie blokować kody przez tych co "oczekują na pieniędzy", "czekają wypłaty", "inne". Krótko mówiąc nie masz kasy nie zawracaj mi głowę :D 

re287am9.jpg