Jump to content
dawstaw

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

Recommended Posts

Kod i instrukcję jak z niego skorzystać wysłałem na PW

re287am9.jpg

Jeszcze raz napisze to są kody WYŁĄCZNIE do zakupu Xrumer+ XEvil z 50% rabatem, czyli 175 USD, TYLKO I WYŁĄCZNIE W ROSYJKOJĘZYCZNEJ WERSJI STRONY ZAKUPOWEJ,  różne kombinacje z przedłużeniem abonamentu nie będą działać, nie marnujcie mój i swój czas przed świętami. 

@Matusik Tobie zaraz wyślę nowy kod.

re287am9.jpg

Mam jeszcze jeden kod obniżający cenę Xrumera +Xevil do ceny 175 USD plus kupujący dostaje za darmo dostęp Beta Xevil4 ( tylko ta wersja rozwiązuje automatycznie i bezpłatnie Google-Recaptcha2 - wybór obrazków).

Kod ważny do 30.04.2019 włącznie.

re287am9.jpg

@MaxPan  Masz jeszcze może jakiś kod w zanadrzu?

Aktualna wersja Xevila ma już wbudowany moduł do automatycznego i bezpłatnego rozwiązywania Google-Recaptcha2, czy jest to nadal w wersji beta? Patrzyłem na stronie i zdaje się, że jest to już niejako "w standardzie", ale wolę się upewnić. 

Recaptcha rozwiązuje BETA Xevil 4/23

@Filip Traum niestety kodów nie mam ogólnie z tymi kodami to nie chcesz mi sie bawić się. Prosze Botmastera o kody i z 5 kodów 2 osoby biorą kod i nic nie kupują. Kody przepadają a prosiłem nie "masz zamiaru kupować, nie masz kasy nie bierz kod". Ja gwarantuje BM że minimum 5 osób kupi a wychodzę na niesłownego bo rozdaje 5 szt innym mówię, że już nie mam...... I tak z tego nic nie mam bo te kody działają tylko na kontach zarejestrowanych bez refa.

re287am9.jpg

@MaxPan  Ok, rozumiem. Jasna sprawa - nie dziwię się, że może to wywołać irytację.

Bez problemu - najwyżej wezmę bez kodu, by Ci głowy nie zawracać. Pod xsneolink i parę innych softów i tak uważam, że nawet bez wersji BETA będzie to dobra inwestycja, by na 2captcha i innych pokrewnych oszczędzić (jak mniemam). Może pod obróbkę surowych baz sam rumak też się przyda, bo GSA słabo raczej z tym (choć głównie i tak o Xevila mi chodzi).  Tylko zamiast hrefera w a-parser jeszcze chyba dodatkowo zainwestuję i będzie dobry zestaw.

No nic no - tak czy siak - dzięki za odpowiedź.

@Filip TraumJedna kopia na samej recaptcha2 zaoszczędza  30-50 USD/24h.

Tam jest licznik który liczy cenę captcha po cenach 2captcha.

Ale pamiętaj o proxy to bardzo ważne. Możesz kupić z mojego refa xrumer.pl, pomogę skonfigurować.

re287am9.jpg

@MaxPan  dobra opcja, podrzuć proszę refa na PM, jakoś w niedzielę, max poniedziałek będę się odzywał, bo teraz pod korek jestem na dniach. 

A co do proxy - 50 semi dedicated z USA styknie?

Ref to Xrumer.pl  :D  Co proxy myślę, że styknie tam rotacja?

re287am9.jpg

Aaaa, taki myk :D Ok, to przez tego magicznego reffa :D wezmę. Co do proxy to już przy ustawianiu się szczegóły ugada :) Dziękówa i do usłyszenia wkrótce.

Dla Xevila najlepiej mieć rotację.

re287am9.jpg

Na ile trzeba wykupić abonament na xrumera aby otrzymać xevil, który radzi sobie z rechaptchą? Rok wystarczy? Czy automatycznie dostanę odpowiednią versję xevila czy muszę jeszcze gdzieś pisać?

1 rok - trzeba napisać na support. Lepiej też napisać wcześniej, że chce się przedłużyć i mieć dostęp do bety XE.

• Like 1

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Xevil 4 - zauważyłem, że na niektórych stronach nie rozwiązuje recaptchy (nawet nie próbuje) BAD SITEKEY! #ERR -901. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Bierzesz te URL stron i piszesz na support....

re287am9.jpg