Jump to content

Google Blokuje Słowa Kluczowe!

Recommended Posts

Witam,

posiadam nową stronę internetową, nie rozpocząłem jeszcze pozycjonowania, tylko poinformowałem google, że taka strona istnieje. I od samego początku strona główna była na 2 pozycji w google. Jednakże sprawdzam pozycję na promowane słowa kluczowe przez jeden program i pokazuje mi, że na wyznaczone słowa kluczowe google wprowadziło blokadę, pisze: "Blokada Google" Dodam tylko, że są to słowa kluczowe dość popularne i na każde z tych słów google w wynikach pokazuje 20 000 0000 do 40 000 000 wpisów.

Jaki jest problem tego wszystkiego? Oraz co należy uczynić, aby blokada została zdjęcia

Co to za program? Możliwe, że chodzi o blokadę dostępu do Google za zbyt częste wykonywanie zapytań.

Jeżeli witryna jest nowa jej pozycje mogą się zmieniać.

Witam,

zwykły, najprostszy, po prostu takie narzędzie. Zrobiłem to tylko raz przed chwilą. I nawet jak wpiszę tę słowo kluczową oraz adres strony, to i tak się nie ukazuje w google.

... posiadam nową stronę internetową, nie rozpocząłem jeszcze pozycjonowania, tylko poinformowałem google, że taka strona istnieje ...
I to jest pewnie powód Twoich zmartwień ... stronka jest słaba, gdy weszła do indeksu dostała chwilowo dobrą pozycję, a później jej została przydzielona odległa ale właściwa pozycja, po analizie mocy / popularności / itd. :wow:

Sprawdź jeszcze czy strona w ogóle jest "site:adresstrony.pl" oraz wpisz sam adres i zobacz czy jest w TOP :)

... jak wpiszę tę słowo kluczową oraz adres strony, to i tak się nie ukazuje w google.
To może ale nie musi świadczyć o filtrze ... może świadczyć również o braku siły przebicia ;)

Pozdrawiam ;)

To jest logiczne i naturalne, że nowa strona nie zajmie dobrej pozycji na popularne hasła bez pracy :)

Inaczej pozycjonowanie nie miałoby sensu :)

Pozdrawiam B)