Jump to content

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl

Recommended Posts

@Aramin173: staram się pomóc i szybko odpisywać na Twoje wiadomości (w każdym przypadku przed upływem 2h - wiem, że niedziałający monitoring to zwykle pilna sprawa) i tak jak pisałem na mailu - nie jestem w stanie pomóc widząc jedynie komunikat "Strona internetowa jest niedostępna". Być może coś jest nie tak w konfiguracji, być może hosting zablokował konto - nie wiem.

Wiem tylko, że na 110% to nie jest żaden błąd wyrzucany przez Stat4Seo, bo nie działa cała subdomena, nawet pliki graficzne: http://monitoring.pozycjonowanie-prestige.pl/img/logo.gif nie otwierają się, a powinny się otwierać nawet gdyby sam skrypt był uszkodzony lub np. licencja byłaby błędna.

Na mailu zaznaczyłem również, że mogę nieodpłatnie pomóc (czyli w praktyce zrobić to sam) w przenosinach na nowy serwer.

Edited by stat4seo
  • Like 1

stat4seo-banner_old.png

• Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja do dzisiaj nie mogę zrozumieć czemu nie można dodać opcje wysyłania captcha wyskakującego przy odpytywaniu Google na zewnętrzny ocr. Pisałem o tym z 4 lata temu. Rozwiązało to by kwestie lokalnych

Bo to tunel, po za nim ich proxy, wiele firm tak robi. Wjazd w tunel zazwyczaj przywiązany po IP lub po ilości wątków. Każdy port tego samego IP kieruje już na właściwe proxy. Korzystam z jednego taki

Aktualizacja jest już na forum stat4seo 🙂

Posted Images

A po co zaraz dedyk pod stat4seo? Wszystkie kopie mam na zwykłych hostingach po 50zł za rok, działa, proxy swoje + buyproxies, z tym, że nie przesadzam z ilością odpytywań na minutę, ale do rana mam wszystko posprawdzane

@janekszeryf Jak mawiają, jest dobrze ... póki jest dobrze. Mam VPS < 100zł za rok, proxy z innego VPS (squid), cron kilka razy na dobę rozsyła po innych VPS backup bazy/plików, bo ... nie chcę płakać Wam w rękaw w tym lub innym temacie a chcę spokojnie spać ;)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

• 3 weeks later...

Czy w stat4seo da się ustawić dla pojedynczej strony, aby nie zliczało pozycji w mapkach (jeśli ta strona się pojawia) i szukało dalej zliczając wynik dla tej strony tylko w organiku? Bo nie widzę takiej opcji...

@stat4seo: do wyboru widzę tylko trzy opcje: "Zliczaj jako wynik organiczny; Zliczaj jako wynik map Google; Zliczaj zawsze na korzyść monitorowanej strony", którą powinienem wybrać jeśli gdy znajdzie monitorowaną stronę w mapkach ma nie zliczać tego wyniku i sprawdzać dalej, aż znajdzie w wynikach organicznych?

"Zliczaj jako wynik organiczny" można rozumieć dwuznacznie: 1) że jeśli stronka jest na pierwszym miejscu w organiku, a przed nią są 3 wyniki z map, to policzy mapki jako wynik organiczny i pokaże że strona jest na 4 pozycji lub 2) "Zliczaj jako wynik organiczny" czyli gdy znajdzie monitorowana stronę w mapkach to ją pomija i szuka stronki w wynikach organicznych.

@sqor:

"Zliczaj jako wynik organiczny" - oznacza, że wyniki mapkowe będą traktowane jako wyniki organiczne - czyli normalnie na równi z każdym innymi wynikiem. Jak strona się tam pojawi to pozycja zostanie zliczona, a sprawdzanie zakończone.

"Zliczaj jako wynik map Google" - traktujemy wyniki z mapką jako wyniki mapkowe i nie wliczamy do sprawdzanych pozycji

"Zliczaj zawsze na korzyść monitorowanej strony" - jeżeli monitorowana strona będzie w mapkach to traktuj mapy jako normalne wyniki, jeżeli monitorowanej strony nie będzie w mapkach to traktuj je jako mapkowe (czyli tak jakby "pomijaj")

Pozdrawiam :)

stat4seo-banner_old.png

Czy też macie problem z Proxy? Mam je z proxymakret i stat4seo blokuje mi wszystkie po sprawdzeniu 2 klientów... od miesiąca mój monitoring jest bezużyteczny...

Mam co prawda starą wersję 7.6 i niestety nie mogę zaktualizować do nowej. Najpierw do 7.7 a następnie do 7.8 być może na najnowszej problemu by nie było.

Wywołując aktualizację:

http://mojastrona/aktualizacja.php wyskakuje mi 404 mimo że aktualizacja jest wrzucona na FTP. Proszę o pomoc i ewentualne sugestie :-)

Firma VECTRUM

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Jeżeli plik jest fizycznie na serwerze, we właściwym katalogu (public_html, httpdocs itp), a mimo to próba jego odpalenia kończy się błędem 404 to należy skontaktować się z hostingiem.

Przyczyn może być kilka, ale na pewno sam skrypt Stat4Seo tego błędu nie generuje.

stat4seo-banner_old.png