Jump to content
SeoMatik.pl

SeoMatik.pl

Recommended Posts

Witajcie :)

Poniżej prezentujemy wyniki kolejnego testu zakończonego ujawnieniem nazwy domeny w celu możliwości weryfikacji - w dniu dzisiejszym domena Gege.pl wygasa a test uznajemy za zakończony. Była to jedna z pierwszych witryn włączone w testowanie SeoMatik.pl na co wskazują ID promowanych fraz.

To co istotne to to że witryna była przez wcześniejszy okres:
- przeznaczona do powszechnego użytkowania przez użytkowników;
- promowana była od początku tylko z naszego systemu;
- przez blisko 10 lat promowane frazy pozostawały w zakresie Top10 wyników Google

084a4358df423fd7b6b6ad5c317b6340_1.jpg

Promowanie polegało na:
- rozmieszczaniu linków w pełnym zakresie zasobów systemu;
- o przyroście nowych lokalizacji 1/tydzień;
- 5% lokalizacji nofollow;
- 50% lokalizacji bold;
- promowaniu w zakresie wszystkich kategorii tematycznych;
- bez ograniczeń kosztowych lokalizacji.

Zdajemy sobie sprawę iż są to mniej popularne frazy jak i tematyka serwisu lecz istotą prezentacji jest sam fakt wpływu zasobów moderowanych na efektywność promowania witryn w zasobach SeoMatik.pl

Przyrost lokalizacji na wszystkich prowadzonych testach obecnie wynosi 1.... /tydzień z docelową wartością na poziomie 30 linków, co wydaje się najbardziej optymalnym rozwiązaniem w długim terminie.

Pozdrawiamy, Administracja :)

• Thanks 1

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Trochę nie jestem przekonany do systemów SWL, ale sprawdzę SeoMatik :)

• Thanks 1

Zintegrowany system ERP. Oprogramowanie dla firm budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, komunalnych, produkcyjnych.

Akcesoria do inhalatora. Inhalator Med2000. Rękawy. Nebulizator. Filtry. Sklep medyczny w Rzeszowie. Ciśnieniomierze.

Mankiet. InhalatorySole do inhalacji. Inhalatory.

Polecam skorzystać z zasobów MOD (strony moderowane). Na podstronie gdzie dodaje się linki kliknij na "opcje zaawansowane," następnie opcja "Przydzielaj linki w serwisach zweryfikowanych:" i wybierz "tylko przez Administrację". Strony będą lepszej jakości...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Czy byłoby wielkim problemem zlikwidować systemowo wyświetlanie linków w stopce? Mam jednak wrażenie że to jest prosta wytyczna do lokalizowania swl-i. Jak powiedzmy strona jest podejrzana o emisję linków w ramach swl może moc jej linków jest redukowana w jakimś stopniu. 

Odzyskiwanie danych, usługi informatyczne i budowa stron internetowych w Bydgoszczy.

http://www.wycinkadrzew.bydgoszcz.pl

Bukiety - poczta kwiatowa Bydgoszcz

Czy ma ktoś jeszcze problem z systemem?

Nie mogę dodać nowych stron bo ciągle pojawia się błąd:

Cytat

Nie można pobrać informacji o domenie, proszę spróbować za chwilę.

Deaktywowało mi też część już wcześniej dodanych stron w systemie.

Widać po statystykach

W kilka dni ubyło prawie 500 stron w systemie.

Ja też niestety nie mogę dodać nowych stron, a stare dalej mi wywala.

Ma ktoś może jakiś kontakt z adminem?

Pisałem do niego już kilka razy ale zero reakcji.

Witajcie,

Wystąpił problem z wynikami SITE który na ten moment opanowaliśmy - przepraszamy za kłopoty i szybką Waszą reakcję po której podjęliśmy stosowne kroki.

Jednocześnie miło nam poinformować, że dzisiaj zakończyły się „porządki w zasobach moderowanych”, które miały na celu zweryfikowanie oraz przegląd stron dodanych do zasobów moderowanych. Sprawdzenie dotyczyło głównie unikalności artykułów, wyglądu strony oraz pozostałych ważnych kryteriów, które powinny spełniać domeny w zasobach MOD.

Informujemy również, że porządki stron moderowanych będą cykliczne. Podpięta strona do systemu jest oceniana przez Administrację w ciągu 24h od dodania oraz dodatkowo będzie weryfikowana co 3 miesiące. Zabieg ma na celu utrzymanie poziomu w zasobach moderowanych.

Przypominamy że strona spełniająca kryteria oceny MOD, wyróżniana jest oznaczeniem MOD5 a jej wynagrodzenie wzrasta o 500% w stosunku do strony standardowej. W przypadku drobnych niedociągnięć serwis jedynie warunkowo może otrzymać MOD3 a jego wynagrodzenie wynosi wtedy 3-krotność standardowego.

Pozdrawiamy, Administracja SeoMatik.pl :)

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.