Jump to content

Serwer pod SEOkatalog


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tylko zacytuję z pliku readme wymagania co do takiego serwera:

• zainstalowany moduł mb_string (głównie mb_convert_encoding)
• cron-jobs jeśli ma być wykorzystywane automatyczne sprawdzanie pagerank i linków zwrotnych
• w miarę unikalne IP serwera (sprawdzanie pagerank)
• funkcja fopen, curl lub file_get_contents
• funkcja simplexml_load_file (pobieranie newsów z RSS)
• biblioteka IonCube

Z tych co wiem to nadają się: ionic, hekko (ale ma problemy z pagerankiem - mało unikalne IP), nazwa (trzeba czasem dodać dodatkowo RewriteBase / do .htaccess), home, webr, kei, ovh

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Link to post
Share on other sites

adaminho: moje doswiadczenia sa dokladnie odwrotne. Cal ani sie dobrze nie indeksuje, ani dobrze nie chodzi... Neteasy moge spokojnie polecic, wszystkie te funkcje maja.

pozdrowienia.

googlerulz.

Link to post
Share on other sites

z tym, że na calu się nie najlepiej indeksuje to się zgodzę, ale poza tym wszystko u nich ok. w neteasy mam różnie. na początku jak zawówiłem u nich konto z opcją seo i resellerem to przy 5 wordpressach tak zamulało że nawet użytkownicy moich precli pisali mi na PW że precelki strasznie mulą. Poza tym do neteasy nic nie mam, teraz oczywiście nie mam tylko 5 blogów, ale jeszcze więcej różności i są chwile, że nie mogę się połączyć z ftp, ale po kilkudziesięciu minutach wszystko wraca do normy :-)

Edited by adaminho
Link to post
Share on other sites
z tym, że na calu się nie najlepiej indeksuje to się zgodzę

czyli automatycznie to przekresla ten hosting do jakiegokolwiek uzytku jesli chodzi o seo katalog ;).. a skoro neteasy sie tak dobrze indeksuje to przepraszam bardzo, ale musi miec dobra dostepnosc bo wyszukiwarki nie musza sie do niego 5 razy dziennie dobijac, zeby cokolwiek pobrac, wiec raczej sprawdz stan swoich precli :rolleyes:..

pozdrowienia.

googlerulz.

Link to post
Share on other sites

to że napisałem, że na calu słabo z indeksacją nie oznacza, że nic tam nie idzie zaindeksować, mam trochę zaplecza w cal i site rośnie, ale nie tak szybko jak np. na neteasy. Poza tym, usługi tej firmy stoją na dość wysokim poziomie :-)

Edited by adaminho
Link to post
Share on other sites
hekko (ale ma problemy z pagerankiem - mało unikalne IP)

Rozwiniesz ?

Ale co tutaj rozwijać ?

Po prostu jest sobie klasa (wypuszczona przez googla skąd inąd) z prostą funkcją getrank() pobierającą wartość pagerank - na serwerze w hekko (przynajmniej tym co posiadam) jednorazowe wywołanie pageranku tą funkcją kończy się porażką - czyli nie wartością numeryczną a fragmentem znanej nam strony z prośbą o wpisanie tokena bo przypominamy roboty. Oczywiście za którymś tam razem funkcja w końcu zatrybi i pobierze nam ten pagerank ale nie dzieje się to natychmiast...

Wspomniany wyżej problem nie występuje na innych serwerach jakie posiadam (np. home, nazwa, ionic, ovh itd.) dlatego uznałem że jedynym racjonalnym wytłumaczeniem tego błędu jest właśnie fakt że z IPka na którym mam swój serwer w hekko ilość "odpytywań" google musi być na tyle dużo że google po prostu cyklicznie je banuje.

Edited by General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Link to post
Share on other sites

cal.pl odradzam - byle co postawisz na MySQL to stwierdzą, że zbyt obciąża i pożegnają - niestety bardzo wiele takich przypadków było i nie żadne by przemo. Skrypty z którymi inne hostingi nie miały najmniejszych problemów, cal.pl jest typowo pod małe NIE zapleczowe strony.

Polecić moge neteasy, kei no i OVH.

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy