Jump to content
publiker.pl

Publiker

Recommended Posts

Jak on ma się w porównaniu do reszty programów tego typu?

Warto kupić publikera, seoadder na dzień dzisiejszy sprawia więcej problemów niż przynosi efektów.

Przydadzą się oczywiście oba, skoro już je mam.

panowie pamietam, ze kiedys nastawialem aby publiker nie dodawal projektow do qlwebow, ale nie moge sobie przypomniec kompletnie gdzie znajdowala sie ta opcja. Wie ktos moze ?

panowie pamietam, ze kiedys nastawialem aby publiker nie dodawal projektow do qlwebow, ale nie moge sobie przypomniec kompletnie gdzie znajdowala sie ta opcja. Wie ktos moze ?

W ustawieniach grupy (koniecznie widok normalny)

lukasha: dzieki tak wlasnie mi sie kojarzylo, ze to bylo w projektach ale zapomnialem o tych widokach! :)

Może mi ktoś powiedzieć czy w publikerze można importować własne listy katalogów i np wgyrwać jakieś zagraniczne katalogi, czy wtedy tak można zrobić i czy będzie działać z np. zagranicznymi albo innymi polskimi katalogami ?

Może mi ktoś powiedzieć czy w publikerze można importować własne listy katalogów i np wgyrwać jakieś zagraniczne katalogi, czy wtedy tak można zrobić i czy będzie działać z np. zagranicznymi albo innymi polskimi katalogami ?

Można dodawać właśne katalogi - natomast czy będzie dziłąć to chyba zależy od skryptu na którym jest postawiony katalog. Jeżeli skrypt jest obsługiwany przez publikera to nie widzę powodów dlaczego miałoby nie działać (jak jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi). Jedyny problem może tyczyć się wpisów tj. gdy napiszesz anglojęzyczny wpis to będzie się również dodawał do polskich katalogów i odwrotnie. Pośrednim rozwiązaniem byłoby deaktywowanie aktualniej listy katalogów (np. ich usunięcie) i dodanie katalogów własnych, pytanie czy o to chodzi.

Pozdr

Czyli nie można tworzyć coś na zasadzie projektów i przypisywać dany projekt do danej listy katalogów ? Hmm, jeśli nie to troszkę słabo... pozostaje proponowane rozwiązane,z tym że jest bardziej czasochłonne...

Mam pytanie o znaczenie komunikatu:

Linkowany adres prowadzi do podstrony serwisu i aktualnie nie ma katalogu, który jest zabezpieczony tokenem i do którego można dodać ten wpis.

Czy to oznacza, że wogóle nie zostały takie katalogi odnalezione w bazie katalogów (i już się nie znajdą), czy że w ramach stopniowego rozpoznawania katalogów, podkategorii etc. w czasie planowania dodawania linków dotychczas ich nie znaleziono (i pewnie jeszcze się pojawią) ?

Drugie pytanie, czy jest możliwość ponownego masowego sprawdzenia nieaktywnych katalogów i precli?

Nie mam Publikera, ale z tego komunikatu wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze do wieksozci katalogow nie mozna dodawac podstron, a tylko strony glowne. Dlatego Publiker nie odnalazl takiego katalogu, ktory przyjal by ta podstrone i dodatkowo byl zabezpieczony tokenem. Jakbys dodawal strone glowna to pewno by sie takie katalogi znalazly i wtedy pewno trzeba recznie ten token przepisac.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Zastanawiam się nad zakupem Publikera. Kupić basic czy biznes? Czy to podlinkowywanie faktycznie działa?

Stabilny hosting SEO od 25 złotych miesięcznie za 32 IP? Niemożliwe? A jednak!
Komu obce skracanie linków? Jeżeli tak to se skróć u mnie ;-).

Zastanawiam się nad zakupem Publikera. Kupić basic czy biznes? Czy to podlinkowywanie faktycznie działa?

tak podlinkowanie działa. można powiedzieć, że z czasem linków podlinkowywujących robi się całkiem pokaźna ilość :P

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl