Jump to content

Nowa wyszukiwarka ?

Recommended Posts

-Reklamy Google

-Wyniki prawie jak w Google

-Co mojego ma filtra w G ma i w Ask.

Dla mnie bez światełka.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

super sprawa u mnie na wszystkie frazy min. top 3

proponował bym tej szukajki od razu nie skreslac, bo kto wie może nie długo powstanie nowy dział na PiO.

ciekawe za ile od kupią w sedo domenkę ask.pl

Edited by Dominik23

To jest jakaś stara wyszukiwarka, prawda? Jak długo wersja dla polski?

W ogóle wyniki podejrzanie podobne do tego co zapodaje google.

-Co mojego ma filtra w G ma i w Ask.

Jak to możliwe?

E:

To jest MFA no i gratulacje za pomysł

Korzystają z wyników google, tylko że je trochę przetasowuję? Genialne :D

Edited by relons

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

ja juz danwo mowilem wielkiej filozofii w szukajce nie ma dziwi mnie ze nikt nawet nie stara sie zaistniec

Wystarczy kierowanie sie samymi meta tagami plus dodatkowo weryfikacja linkow ze stron powyzej PR Googla >1 i mamy juz konkretne odpowiedzi. Oczywiscie beda to dosyc konkretne wyniki na popularne frazy, mozna od razu banowac typowo zapleczowe domeny typu www.w32321.subdomena.pl jako nic nie znaczace

i przepis na szukajke gotowy.

Swego czasu dobre wyniki mial netsprint i inne polskojezyczne dziela, wsytarczylo tylko ladnie to poukladac i bylaby konkurencja dla Googla

:]

Edited by netelektryk

Używaj Cuilla i Hakii

No dobra bo jeszcze wywołam niepotrzebną znowu dyskusje

to taki żart :)

To jest MFA no i gratulacje za pomysł :)

ASK.com to nie jet MFA i nie jest to żaden nowy "pomysł" ;) Co prawda mają w tej chwili umowę z G i zawalili się reklamami, ale to dość... stara wyszukiwarka. Z czasów początków Google, albo jeszcze nieco przed. Wcześniej nazywało się Ask Jeeves.

Edited by Winston

Przed chwilą jeszcze raz porównałem wyniki z G od czasu poprzedniego postu i okazuje się, że wyniki są lepsze niż w Google poza jedną frazą!. Ostatnio jak sprawdzałem wyniki w ASK byłem przy jednej szczególnej frazie w TOP1. Dziś dostałem jak by filtra, bo po wyniku nie ma śladu, dopiero jakaś podstrona serwisu pokazuje się na drugiej stronie pod tą szczególną frazę ;/.

Co ciekawe w google nie mam żadnych filtrów a w Ask złapałem pierwszego filtra :)