Jump to content
Łukasz Gugała

Algorytmy SWL'i

Recommended Posts

Witam,

W których polskich SWL'ach (lub zagrniacznych) algorytm liczenia i przyznawania ilości punktów w systemie jest jawny? W których nie jest on jawny?

Wiem, że SEO.NET.PL majawny. A inne?

Jesli takowe macie, podajcie prosze linki do źródeł lub tu wklpcie :)

Pozdrawiam,

Łukasz

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

z tego co wiem z rotatorów to tylko SeoNet ale inne systemy dają dość wyczerpujące odpowiedzi na prośbę o wypunktowanie warunków z ustaleniem ich priorytetu - tyle musi wystarczyć...

SEOKatalog - nowoczesny skrypt katalogu stron

Uwaga: Kupię SEOKatalogi Oferty na PW lub kontakt@intelekt.net.pl

Spis katalogów - proszę o unikalne opisy!

e-Weblink ma jawną listę bonusów

Bonus za PR

Bonus za domenę główna z PR>0

Bonus za jak najmniejsza ilość linków wyjściowych

a do podstawowych pkt bierze site w G , site w Y , BL

Marketing internetowy dla firm

nie cytuj bez potrzeby!

noone

to nie są algorytmy tylko zasady punktacji ;) wątpię by ktoś zechciał ujawinć gotowe algorytmy zliczania tych bonusów. Chyba że się mylę i xann wszystko udostępni.

Edited by noone

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

w SD pod tym względem jest prosto i przejrzyście

w sumie jakość zaplecza dotyczy tam nas samych bo linkujemy nim własne precle

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

A swistak siedział i zawijał je w sreberka....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

A swistak siedział i zawijał je w sreberka....

A robiłeś sobie statystyki tego co się pojawia w paczkach z linkami? Spokojnie można powiedzieć, że około połowa ma iść na nasze precle. Tak jak zadeklarowali.

Chyba, że chodzi Ci o celność. To rzeczywiście im nie wychodzi najelpiej - szczególnie jest widoczny ten problem z mod_rewrite.

Edited by zahar

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

A robiłeś sobie statystyki tego co się pojawia w paczkach z linkami? Spokojnie można powiedzieć, że około połowa ma iść na nasze precle. Tak jak zadeklarowali.

Chyba, że chodzi Ci o celność. To rzeczywiście im nie wychodzi najelpiej - szczególnie jest widoczny ten problem z mod_rewrite.

Bardziej mi chodziło o to, ze system nie linkuje "moich precli" tylko "moje wpisy" w w innych preclach.

O "celności" się nie wypowiem bo każdy widzi jak jest do tego obiecałem Jeżowi, że nie będe się wypowiadał na temat jego systemu.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Jeżeli mowa w tym wątku tylko o jawności rozliczania się systemu z uzytkownikiem i nie mowimy o oszukiwaniu czy też skuteczności to Linkorn najdokładniej to przedstawia.

Wiadomo ile dokładnie linków wyświetla się u nas, ile jest za to punktów i ile następnie linków mamy za te punkty. A każdy link można sprawdzic osobiście. Nie ma drugiego takiego systemu, ktory tak dokładnie przedstawia użytkownikowi rozliczenie sie z każdego punktu.

Ale jest też jedna niewyjaśniona sprawa: priorytet przyznawania linków na głownych stronach :)

.