Jump to content
mario1973

Update PR na bieżąco ?

Recommended Posts

ale niektore kuilki sa ciepłe :D

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Zerowanie PR to jakby co nie nowość, a czy ktoś miał skok np: z PR=0 na PR=2 lub podobnie? :)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Ja mogę potwierdzić że z moich ostatnich obserwacji wynika, iż PR jest aktualizowany na bieżąco. W ciągu ostatniego miesiąca kilka moich domen poszło w górę, później w dół, później znowu w górę i znowu w dół.

Oto obserwacja jednej z moich domen:

-28 września 0->2

-8 października 2->0

-13 października 0->3

-20 października 3->0

Ostatnio na moich domenach dzieją się niestworzone rzeczy. Nie tylko PR szaleje ale i site, link no i filtry.

Np. na jednej z moich domen (2 letnia), najpierw spadł PR z 3 na 2 i w ten sam dzień zdjęli mi filtr z tej domeny. Po kilku dniach PR spadł do 0 i znowu filtr. Po 2 tygodniach wrócił PR=2 i znowu zdjęli filtr. Jak na razie od 8 dni nic na tej domenie się nie dzieje. Jest TOP 10 i jest PR=2, ale aż boję się pomyśleć co google znowu wymyśli.

Z moich obserwacji również wynika, że google teraz częściej zmienia PR niż kiedyś. Sprawdzałem dwa tygodnie temu i dzisiaj, i są różnice.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Zerowanie PR to jakby co nie nowość, a czy ktoś miał skok np: z PR=0 na PR=2 lub podobnie? :D

Tak, na jednym preclu miałem 0, a jakoś kilka dni temu wpadło 2.

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

To co teraz poczną sprzedający linki na allegro :P

nihil fit sine causa

Stron o podobnej tematyce jest zapewne tak dużo że google zamiast przydzielać im ten sam PR, który popsułby im SERPy losuje - dziś jest 13 to PR4 będzie miał pipidowo.pl, a 14 wahack.pl itd ?!?

"Dobry google" zaczął dzielić po równo ?!?

To co teraz poczną sprzedający linki na allegro :P

Spokojnie, nawet gdyby w ogóle zlikwidowali PR to łatwo dałoby się określić wartość strony, np. wiek domeny, ilość wychodzących, ruch na stronie, site, bl itd.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Myślę, że Yeden ma rację. Google się z nami bawi i właśnie wprowadzili kolejną zmyłkę :D

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg