Jump to content

Tradedoubler nie płaci za Orange

Recommended Posts

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kliki wam zliczają, ale ceneo ma przetpłatę czyli pewnie zabrakło im kasy i TD nie ma z czego wam naliczać, jak wpłacą należne to zapewne zwrócą wszystkim

27 grudnia jest wypłata, lecz następne księgowanie jest kilka dni(2, lub 3) po wypłacie

sygnaturka.png

zoozool - ceneo juz zlicza ;P hehe

Wyplata jest 27 stycznia a nie grudnia :P

Z tego co pamietam, to byla nastepny dzien po wyplacie? Ale ja bylem w tym programie 2 lata temu :) wiec moze sie cos zmienilo, a teraz bede czekal na pierwsza wyplate. ZAsntaawiam sie tylko czy ceneo wplaci do 27 na konto $$, ale chyba nie powinno byc problemu

Jesli zalezy Wam na dobrym supporcie mysle ze Afilo bedzie ok. Ostatnio dzwonila do mnie mila pani z Afilo aby poinformowac mnie ze mają nowe ciekawe programy itd... Troche mnie to zaskoczylo...

hej, dzieki za namiary, wlasnie luknalem tak, ale nie wiem czy jest sens sie logowac, zakladac konto i angazowac. Mam na mysli, czy mozesz nam przyblizyc dzialanie:

- jak wyglada sprawa z wyplatami, raz w miesiacu?

- jaki limit wyplaty?

- program są dostepne tutaj, jednak tylko widze, ze w generali (w okreslonym czasie) mozna zarabiac na kliknieciach (a to mnie przede wszystkim interesuje) - a są tez inne programy?

- ogolna ocena? Wszystko gra, nie robia problemów?

• 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

10 dni temu zakupiłem w Easygo przez Tradedoubler wycieczkę. Do dzisiaj nie otrzymałem 2.5% prowizji.

Skasowałem wszystkie ciasteczka w firefoxie i kliknąłem w moją reklamę easygo na mojej stronie, sprawdziłem, pojawiły się nowe cookies, zamówiłem wycieczkę, zapłaciłem od razu a prowizji nie ma.

Chyba pokasuje reklamy easygo z mojej strony, teraz już wiem dlaczego nikt nie kupił wycieczki

z mojej strony tylko zarabiam na klikach w baner.

• 2 weeks later...

Bawiłem się swego czasu z tym pośrednikiem.

Niestety rżną jak popadanie.

Na 5 "zakupów kontrolowanych" (inne miasta, inne osoby, inne komputery) zaliczona tylko jedna sprzedaż.

Podobnie z kliknięciami tyle że nie na taką skalę, choć kto wie ulu właściwych unikalnych nie zaliczają jako "nieunikalne".

Nie wiem czy rżnie Tradedoubler czy firmy które korzystają z ich usług ale gra niewarta świeczki, brak możliwości kontroli kusi do nadużyć.