Brizu

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP

302 postów w tym temacie

Niech się ktoś pochwali, na jakim VPS'ie  i ile maksymalnie dał rady postawić stron (np. z różnymi adresami IP) - które miały jakiś tam ruch, choćby niewielki.

To jest rozmowa na zasadzie "ile produktów jesteś w stanie umieścić w koszyku w markecie" - nie wiadomo jaki produkt, co najwyżej wiadomo jaki koszyk ;) 

Mogę od siebie powiedzieć tylko tyle, że VPS przy dobrej optymalizacji kodu oraz przy odpowiednio skonfigurowanym serwerze www może unieść naprawdę sporo. Niedawno jednak przerzuciłem się na dedyki z pełnej oferty OVH i tutaj już w ogóle można poszaleć - strony klientów mają się tam bardzo dobrze póki co, a ja mam 256 adresów IP za free do wykorzystania ;-).

Ostatnio jednak zaplecza zacząłem przenosić na hosting w webh.pl, bo mają możliwość wyboru adresu IP dla strony. Jest ich kilka, a konto dorwałem za mniej niż stówkę na 2 lata z pomocą kodu z sąsiedniego forum ;) 

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Napisano (edytowany)

36 minut temu, Lara1978 napisał:

Teraz chyba już nie ma żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego hostingu. Jest sporo różnych ofert i to już naprawdę za niewysoką opłatą. Wystarczy określić się jakie parametry są potrzebne pod konkretną stronę czy bloga. Oprócz transferu czy pojemności jest jeszcze dostępnych cały szereg różnych usług, które mogą się przydać. Wystarczy tylko dokładnie się zapoznać ze wszystkimi ofertami. Nie ma też sensu brać zbyt "wypasionej" oferty, jeśli nie będzie się zużywało połowy dostępnych funkcji.

Akurat ten hosting który reklamujesz (linuxpl) nie posiada ani adresów IP do wyboru, ani nawet SNI w standardzie, więc ciężko choćby zainstalować tam certyfikat SSL bez ponoszenia dodatkowych opłat ;-) Więc jeśli to są te "wypasione" niepotrzebne rzeczy to akurat kiepsko trafiłeś z promocją, bo w SEO akurat certyfikat jest ważny, a bardzo utrudniacie jego używanie.

Także ja ze swojej strony nie polecam.

Edytowano przez theqkash
Usunąłem link.

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.