adek

STATLINK.pl

Polecane posty

Z forum statlika: "reagowanie Stron na frazy pozostawimy na dopasowaniu ogólnym". Najpierw miała być zmiana na dopasowanie ścisłe, potem w końcu ogólne a teraz narzędzie do sprawdzania SR wskazuje część fraz w dopasowaniu ścisłym a część w ogólnym jakby jednak zmiana na wyszukiwanie ścisłe była wdrażana.

@up ja się tym przestałem martwić będzie co będzie, nie widzę sensu przepychania z moderatorami. Skoro tak uważają, że jest ok i będzie to najlepsze rozwiązanie dla systemu to niech tak będzie. Ja mam swoją politykę i ją stosuje. Czy ktoś traci, a ktoś zyskuje na wszystkim nie mój interes, ja nie tracę:)

Oczywiście o przepychanki mi nie chodzi :) Jeśli mowa o zmianach to admini mają ogromną ilość danych, więc myślę, że system będzie prowadzony we właściwym kierunku.

Pytając o zaobserwowane przez mnie zjawisko liczyłem, że otrzymam jakieś konkretne informacje. Na tą chwilę już nie wiem w jaki sposób sprawdzane są frazy :)

Sprawdzanie pozycji serwisów na zadaną frazę kluczową odbywa się z użyciem metody dopasowania ogólnego, zarówno przy sprawdzaniu pozycji Linków jak i pozycji Stron wydawców celem wyliczenia StatRank. 

Na podstawie dokładnego dopasowania natomiast określamy wagę frazy.

• Like 1

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.