adek

STATLINK.pl

3996 postów w tym temacie

A jak si ę kupuje 30 linków @Pawl? Bo Średni koszt punktów za 1 Link Standard: 10,6 pkt-ów czyli wydałeś 38 gr (318 punktów) przy średniej cenie 12 netto za 10 000 punków.

Jak długo trzymałeś te 30 linków? Poszło na anchor czy adres www.

Jakiego efektu się spodziewałeś, co miał dać test?

Google ma laga od 3-4 tygodni, w GSC pokazuje może 70% znalezionych linków.

Ja też przetestowałem Lexusa - widziałem 30 reklam w TV. Nie jestem zadowolony.

1 osoba lubi to

Pożyczka chwilówka bez bik? Sprawdź na pozyczkibezbikikrd.pl

Forum: forum.pozyczkibezbikikrd.pl

Dnia Saturday, March 18, 2017 o 13:09, Pawl napisał:

Ciężko na taki zbieg okoliczności, aby akurat 30 stron było blokowanych ; )

Nie wiem, pewnie z kilkaset. Jakie to ma znaczenie?

Kiedyś Statlink blokował tego typu narzędzia systemowo, na każdej witrynie, która emituje linki. Wątpie by to się zmieniło.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

@AdamBogadnD

Nie wiem skąd te porównania. Mam 30 linków, a Ty je porównujesz do reklamy?

Czy ja pisałem gdzieś o przetestowaniu pozycjonowania Statlinkiem?

Rozumiem, że musisz sobie ponabijać posty z linkami w stopce, ale jak nie masz zamiaru czytać co i kto pisze to nie odpowiadaj, bo tylko spamujesz.

PS 70% z 30 to nie jest jest 0.

@mkane

To nie rozumiem - czyli blokują możliwość sprawdzenia przeze mnie linków? W takim razie jak mam cokolwiek o nich wiedzieć? Bo same pozycje to trochę za mało.

Ale nadpodaż punktów nad popytem w statku, chyba jakiś duży "biorca" się zawinął.

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Statlink blokuje roboty zczytujące linki znanych narzędzi w celu podniesienia poziomu dyskrecji, wnioskowali o to sami Użytkownicy.

Nadpodaż punktów może być trochę wynikiem niedostrojenia parametru StatRank, niektóre zasoby mogą być przecenione. Właśnie weszliśmy w etap strojenia Statranka piszemy o tym w Aktualnościach.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnie błędów z ukośnikami na końcu - wrzucę tu swojego posta z forum Statlinka, może to komuś pomoże:

Jako że w ostatnim czasie system zaczął robić mi na kilku stronach problemy związane z tymi nieszczęsnymi ukośnikami, postanowiłem zbadać temat i spróbować dojść do tego, co może być przyczyną problemu. Doszedłem do wniosku, że problem może tkwić nie tyle w konfiguracji serwerów, co w sposobie formowania linków w kodzie HTML.

Na swoim koncie mam zarówno strony stojące na gotowych CMS'ach (blogi, fora, itd), strony na CMS-ie "domowej roboty" oraz "mieszańce" (np. strona główna na własnym CMS-ie i forum stojące na phpBB).

Przykład: domena przyklad.com

WordPress, Joomla! oraz zapomniany już jPortal (tak, jeszcze używam tej porażki programistycznej xD na szczęście tylko na jednej stronie) formują linki w następujący sposób:

<a href="http://przyklad.com/podstrona"...

phpBB zaś tak:

<a href="./podstrona.php?cośtam=12345"...

a z wtyczką phpBB SEO tak:

<a href="./podstrona.html"...

Tu problemów z ukośnikami na końcu nie było.

Natomiast w CMS "domowej roboty" linki wyglądają tak:

<a href="podstrona.html"...

i to właśnie na podstronach z tak uformowanymi linkami - i TYLKO na nich - system "dodawał" sobie ukośnik na końcu. Nawet na "mieszańcu" gdzie strona główna "stoi" na moich własnych skryptach, a np. podłączone do niej forum wykorzystuje phpBB.

I co ciekawe, Statlink jakoś przestał wypluwać błędy z ukośnikami w logach, gdy strony z "domowej roboty" CMS-em zmodyfikowałem tak, że na początku linków wewnętrznych wstawiane jest "./"

Taka ciekawostka :P Może to więc Statlink ma problem z prawidłowym "czytaniem" "czystych" linków, tj. takich gdzie nazwa dokumentu nie jest poprzedzona żadnym ciągiem zawierającym ukośnik?

Nr ID domen, które miały w logach najwięcej błędów z ukośnikami: 21808, 19494

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

- - -

Pozdrawiam, Marek Sęk "Ivellios"

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.