Jump to content

Recommended Posts

1 godzinę temu, Noel napisał:

@karolex proponuję kontynuować dyskusję na priv gdzie nie odpowiedziałeś mi na ostatnie pytanie

Widocznie gdzieś w natłoku obowiązków przeoczyłem tą wiadomość, wysłałem teraz pw

• Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

Posted Images

informujemy że wykonaliśmy szczegółową analizę systemu pod kątem jakości treści serwisów wydawczych. Wynikiem naszych działań reoceniliśmy część serwisów, które nie spełniały zasad przyjętych przez system Statlink, zasoby te zostały sprowadzone do wartości wskaźnika StatRank=0 poprzez nadanie filtru FAKE. Właścicielom serwisów którym nadaliśmy filtr pozostawiamy możliwość naprawy i wnioskowania o ponowną moderację.

Zachęcamy Wydawców do poprawy jakości serwisów i dopasowania ich do nowego kierunku rozwoju systemu którego wyznacznikiem są serwisy tematyczne ukierunkowane na frazy kluczowe Reklamodawców (wg parametru zapotrzebowania), bez zbędnego powielania treści, z uwzględnieniem strategii rozłożenia kontentu tematycznego na wiele domen dla zapewnienia Reklamodawcom wielu unikalnych lokalizacji. Wykluczamy stosowanie mieszarek tekstów, synonimizacji, skanów książek i innych eksperymentalnych metod zwielokrotniania treści, zastrzegamy że będziemy eliminować takie patologie w cyklicznym procesie remoderacji.

Czy ktoś zauważył po tych wszystkich zmianach większą moc systemu? Bo ja wręcz przeciwnie. Stron, gdzie można zostawić linka jest niestety co raz mniej.

Przy obecnej cenie pkt nie liczyłbym na wprowadzenie stron z jakościowymi tekstam. Może warto by pomyśleć o nowej randze stron w Statlinku np. "VIP", gdzie znalazłyby się tylko najlepsze serwisy z wartościowym contentem, a zarazem stworzone dla ludzi. 

Eh... A gdzie mam pisać na forum statlinka? Gdzie ostatni post (nie z bazaru) jest z 10 listopada zeszłego roku? Aktualnie wynajmuje ponad 50k, więc coś tam widze co się dzieje w serpach.

Wybaczcie zawirowania, rozwijamy się intensywnie a to rodzi sytuacje w których nie wszystko od razu zadziała czasem trzeba coś zoptymalizować albo skorygować i tu Wasz Użytkowników udział staje się kluczowy.

Dzisiaj na bazie Waszych uwag skorygowaliśmy sposób wdrażania zmian rozwojowych tak żeby zminimalizować ich wpływ na wydajność przydzielania oraz żeby moc systemu wykorzystać proporcjonalnie.

@matiseo pytaniepgdzie dla Cievie jest kompromis pomiędzy ilością a jakością, czy np na podstronach tagowych Linki Cie zadowolą? Powielebia w domenie? Wydawcy wykonują pracę dopasowania treści do potrzeb, ten proces musi potrwać, także czyszczenie które wykonaliśmy nam nie pomaga z ilością miejscówek ale to w imię jakości, podejmujemy działania w dążeniu do normalizacji. Może napisz szerzej na priv jakie masz spostrzeżenia?

Edited by Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

@NoelMnie osobiście interesują linki na podstronach z artykułami, nie interesują mnie linki na tagach, paginacjach, profilach. Owszem można znaleźć wartościowe strony tagowe, ale takich w SWL jeszcze nie spotkałem. 

Czy opcja "Polub domenę" sprawia, że linki na danej domenie w kolejnych projektach będą szybciej przydzielane? 

@Noel poprawcie proszę to przydzielanie bo można oszaleć, projekt stworzony 20 lipca na 40 linków z sr >8 do dziś mam 34 linki. W innych projektach też mam duże braki w linkach 

Aktualizacja: Od 2 dni nie przydziela żadnych nowych linków stoi wszystko w miejscu 

Edited by marcin777

@marcin777 może zmień wymagany SR na np. 7? Po wprowadzeniu nowej wersji StatRank wiele naprawdę dobrze zrobionych stron mocno oberwało i SR dość drastycznie im spadł. Przykładowo u mnie najbardziej dopracowane strony z SR 10 po zmianach miały SR 7, dopiero w ostatnich dniach zaczęły odrabiać straty.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

• 2 weeks later...

Czy działa komuś poprawnie przydzielanie linków w statlinku? Nie wiem jak to możliwe, że w projekcie z piątku rano na 100 linków wymaganych mam 48 linków, nie dałem żadnych wymagań co paramaterów. Pomijam, że z tych przydzielonych to 1/4 badziewne linki typu tagi, media, polityki prywatności, a nawet wyniki wyszukiwana z błędem 404 😕 

To i tak masz dobrze ja mam nadal wiele projektow gdzie przydzielen nie ma mimo minimalnych wymagan.

Swoja strona jak ze mam troche stron w statlinku wyglada na to ze statlink zaczal przydzielac linki nie patrzac czy podstrona ma zainstalowany skrypt, wyglada na to ze przydziela na wszystkim co widzi w google, ale google indeksuje czasem syf i bledy... wiec i teoretyczne przydzielenia laduja na tych podstronach...

Przyklad pierwszy z brzegu link o ID 2535840

dodany 21.07 do dzis zadnego przydzielenia

Ja nawet zączałęm używać opcji "Polub domenę" bo myślałem, że jak domena polubiona to kolejne linki w kolejnych projektach będą szybciej tam przydzielane, ale nic bardziej mylnego. Szkoda bo był fajny system i łatwe, a nawet czasami i średnie frazy można było jeszcze zrobić. 

Trzeba przeczekać, zaufać nam, nie robimy tego systemu od wczoraj, kierunek naszego rozwoju znacie, system odbudowuje się po zmianach, wyczyściliśmy system z masy zasobów mimo że dla patrzących na licznik to mało popularne posunięcie to jednak zdecydowaliśmy się na to w imię jakości i przemyślanej koncepcji rozwoju, strach pomyśleć gdzie te wszystkie usunięte zasoby trafiły... Mimo że poluzowaliśmy nieco zwalniając dokręcanie śruby to do pełnego zadowolenia z wydajności potrzeba nam czasu, na szczęście znaleźli się Wydawcy którzy rozumieją nasze zmiany i dostosowują się do wytycznych, jesteśmy w kontakcie także kwestia czasu kiedy wejdziemy na belkę. Zapraszam do kontaktu Wydawców którzy mają problem z dostosowaniem zasobów, piszcie przez formularz kontaktowy wówczas wiadomość nie zostanie przeoczona, przeanalizuję, naprowadzę, pomogę.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

7 hours ago, Noel said:

Trzeba przeczekać, zaufać nam, nie robimy tego systemu od wczoraj

Problem z przydzielaniem nie trwa od wczoraj, ja za pkt mc w mc płacę, z czego większość pkt się marnuje, bo nie otrzymuje za nich linki.

Ja nie oczekuję 4000 linków w dobę, ale 100 unikalnych linków jeżeli system nie potrafi przydzielić do projektu w ciągu 3 dni to coś jest nie halo.