Jump to content
adek

STATLINK.pl

Recommended Posts

21 godzin temu, AdamBoganD napisał:

I nadal cisza ze strony adminów ... chyba coś poważniejszego

Na to wygląda, że chyba rzeczywiście! Jeden z kontrahentów skarżył mi się dzisiaj, że  przez skrypt Statlinka jego strony nałapały wirusów

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Powód niedostępności prozaiczny, zmieniła się metodologia opłacania usług u naszego dostawcy czego efektem przez niedopatrzenie opłaciliśmy tylko jedną z dwóch. Wczoraj to naprawiliśmy. Przepraszamy za utrudnienia.

Klient od zawirusowanych zasobów już się ze mną kontaktował, pospolity przypadek infekcji, to się zdarza od zawsze.

Co do nowych rzeczy pojawiających się w Panelu, intensywnie pracujemy nad algorytmem, zbyt wcześnie jest jeszcze jednak by coś więcej o tym pisać testy muszą nam pokazać w którą stronę pójść a to wymaga czasu. W dzisiejszych realiach bardzo ważna dla efektu pozycjonowania, mocy systemu, jest selekcja lokalizacji i korzystanie z funkcji Wykluczeń i Polubień, na to mocno uczulamy i zachęcamy Klientów końcowych do selekcji, moc w systemie jest ale nie jest tak prosta do pozyskania jak kiedyś, wymaga większej świadomości i udziału Użytkownika.

• Like 1

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

wybaczcie to ja dałem d....y.  Jako że jestem na urlopie, z poziomu telefonu przedłużyłem tylko jeden serwer pomyłkowo i ten pad. Wybaczcie, obiecuje poprawę :)

• Like 2

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

Poprawcie szybkość przydzielanie linków na stronach, bo kuleje to bardzo mocno, zobaczenie przydzielonych 200 linków w statlinku zajmuje około 48h, 24h na przydzielenie i kolejne 24, żeby linki zobaczyć, w konkurencyjnym swl ta sama ilość linków podobne wymagania, od momentu konfiguracji projektu do momentu zobaczenia linków to maks 1h

• Haha 1

3 godziny temu, karolex napisał:

Poprawcie szybkość przydzielanie linków na stronach, bo kuleje to bardzo mocno, zobaczenie przydzielonych 200 linków w statlinku zajmuje około 48h, 24h na przydzielenie i kolejne 24, żeby linki zobaczyć, w konkurencyjnym swl ta sama ilość linków podobne wymagania, od momentu konfiguracji projektu do momentu zobaczenia linków to maks 1h

Szybkość wskazana jest tylko przy łapaniu pcheł. Statlink dużym systemem jest, masa parametrów i zanim dopasuje gdzie mają być linki zgodnie z ustawieniami klienta musi potrwać.

Wolę żeby to tydzień trwało (co to jest 7 dni w skali wieczności i czekania miesiącami na wynik) niż potem usuwać linki ze słabych stron.

• Like 1

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

3 godziny temu, AdamBoganD napisał:

masa parametrów i zanim dopasuje gdzie mają być linki zgodnie z ustawieniami klienta musi potrwać.

W przeprowadzonym teście brałem pod uwagę dwa parametry, unikalność domen oraz statrank. 

Nie wiem czy inni też to mają, ale ostatnio doskwiera mi pewna bolączka w Statlinku. Mianowicie kilka stron mam postawionych na hostingu, na którym w ostatnich dniach najwidoczniej jest jakiś problem z backupami - tzn. tworzenie backupów trwa dłużej, w czasie backupowania konta wszystkie strony są chwilowo blokowane i zwracają 403-ki. I akurat w tym momencie Statlink musi składać na takiej stronie dwie wizyty w krótkim czasie, a że dwa razy pod rząd widzi 403 to taką stronę deaktywuje i ucina punkty...

Oczywiście system sam nie sprawdzi później, czy strona już działa, i jej sam nie reaktywuje, tylko czeka aż użytkownik sam zobaczy że mu punkty u-yeah-bało i reaktywuje stronkę ręcznie...

Przydałoby się zatem wprowadzić w Statlinku zmianę, żeby system co jakiś czas sprawdzał nieaktywowane strony czy od czasu deaktywacji problemy techniczne na hostingu ustąpiły i ew. reaktywował stronę automatycznie

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!